starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 7 głosów | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
† Yanek
+1 głosów:1
Zdecydowanie Gdańsk ale nie mogę dokładniej skojarzyć. Wydaje się, że są to okolice stoczni, myślałem o Nowomiejskiej i nieistniejących już budynkach ale tam nie było boniowania a tu jest widoczne. W każdym razie, coś już jest ;)
2018-05-31 13:57:25 (8 lat temu)
† Yanek
+2 głosów:2
A tak przy okazji to raczej przyszedł czas się pożegnać z tą stroną.
Trochę żal ale z drugiej strony gdy znów widzę że czegoś nie ma, no to jednak szkoda mej fatygi.
2018-05-31 14:06:08 (8 lat temu)
Wiesław Smyk
+4 głosów:4
do † Yanek: Jak sądzę wynika to raczej z błędów na stronie niż w wyniku czyjegoś działania. Moich zdjęć i obiektów też trochę poznikało, ale nie jest to zjawisko na tyle masowe, żeby się zniechęcać i odpuszczć portal. Wiesz, że bez ciebie Gdańsk, jego okolice i parę innych obszarów wiele straci. Ja podchodzę do tego w ten sposób, że strona nie jest dla mnie (choć ma dla mnie znaczenie jak dla każdego fotopolanina) ale dla tych co tu zaglądają i często znajdują choć sądzili że nie znajdą :)
2018-05-31 14:17:56 (8 lat temu)
ZPKSoft
+2 głosów:2
do † Yanek: Zobaczysz jak szybko zatęsknisz za FP ;-)
2018-05-31 15:26:28 (8 lat temu)
Wózek :)
2018-06-04 12:56:50 (8 lat temu)
do † Yanek: A czy nie doszło tu czasem do likwidacji napisu za pomocą odnowienia fasady? Takie historie się zdarzały, z tego co mi wiadomo.
2018-06-04 14:34:01 (8 lat temu)
mar
do † Yanek: Yanku!!!! Co Ci lata po głowie?
2018-06-04 21:49:17 (8 lat temu)
do Wiesław Smyk: No właśnie jeszcze ani razu nie okazało się że coś zniknęło samo przez błędy na stronie - z wyjątkiem paru zdjęć z Krosna które wyleciały z kosza mimo głosowania na "tak".
2018-06-04 21:56:31 (8 lat temu)
Wiesław Smyk
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Zakładałem obiekt Kościół w Łopienniku Nadrzecznym gdzie wrzuciłem zdjęcia bodaj z 2011 r. Obiekt ze zdjęciami zniknął. Potem ponownie latem chyba 2017 r. sesję powtórzyłem, założyłem obiekt i wrzuciłem zdjęcia. Teraz jest obiekt założony przez kolegę Wincentego i jest tam tylko jedno archiwalne zdjęcie.
2018-06-05 09:02:42 (8 lat temu)
do Wiesław Smyk: To da się łatwo sprawdzić czy były zdjęcia i taki obiekt czy nie tylko potrzebuję znać datę (miesiąc - z grubsza) kiedy te zdjęcia i obiekt na stronie miały być. Mogę wieczorem sprawdzić stan bazy z np. sierpnia 2017 a wszystko się wyjaśni.
2018-06-05 11:00:53 (8 lat temu)
do † Yanek: Owszem, to ul. Nowomiejska 9, boniowanie było jeszcze w 1983 zniknęło być może w 1989
2018-06-12 14:50:39 (8 lat temu)
Wiesław Smyk
Na stronie od 2010 luty
16 lat 4 miesiące 12 dni
Dodane: 31 maja 2018, godz. 10:25:56
Autor: Zofia Rydet ... więcej (3427)
Rozmiar: 1600px x 1063px
14 pobrań
1744 odsłony
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Wiesław Smyk
Obiekty widoczne na zdjęciu
Nowomiejska 9
więcej zdjęć (8)
Zlikwidowano: 2011
Zbudowano: 1980
Zlikwidowano: 1981
Tzw. Karnawał Solidarności - nazwa używana w odniesieniu do okresu między sierpniem 1980 (podpisanie porozumień w Gdańsku) a wprowadzeniem stanu wojennego w grudniu 1981 r. Był to również pierwszy okres legalnej działalności NSZZ "Solidarność". Czas ten charakteryzował się m.in. względnym uwolnieniem swobód obywatelskich (wolność słowa, prawo do zgromadzeń) i ograniczeniem cenzury.
Wydarzenia historyczne
więcej zdjęć (6)
ul. Nowomiejska
więcej zdjęć (28)