|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 9 głosów | średnia głosów: 6
30 czerwca 2018 , Debiut "Gustawa" jako tramwaju turystycznego (i na stronach Fotopolski) - tramwaj opuszcza Rondo ReaganaSkomentuj zdjęcie
|
3 pobrania 1107 odsłon 6 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia vigo Obiekty widoczne na zdjęciu Tramwaj zabytkowy "Gustaw" więcej zdjęć (20) Tramwaje serwisowe N/4N więcej zdjęć (90) Tramwaje serwisowe (techniczne i gospodarcze) więcej zdjęć (2) Tramwaje we Wrocławiu więcej zdjęć (86) Zbudowano: 1877/1893 Dawniej: Straßenbahn in Breslau Pierwszy tramwaj konny we Wrocławiu wyjechał na trasę w lipcu 1877 r., natomiast pierwszą linię elektryczną uruchomiono w czerwcu lub lipcu 1893 r. Komunikacja miejska we Wrocławiu więcej zdjęć (6) ro. Reagana Ronalda więcej zdjęć (195) Rondo powstało w latach 2006-2008 w trakcie przebudowy pl. Grunwaldzkiego w miejscu dawnej Gwiazdy Szczytnickiej (Scheitniger Stern) - skrzyżowania obecnych ul. Skłodowskiej-Curie, Piastowskiej i pl. Grunwaldzkiego. Patronem został Ronald Reagan (1911-2004) - 40. prezydent USA. |