| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Tramwaje we Wrocławiu

110 lat tramwajów elektrycznych we Wrocławiu

Linie tramwajowe

Literatura: Tramwaje we Wrocławiu

Nieużywane torowiska tramwajowe

Noc z tramwajami 2025

Pętle i końcówki tramwajowe

Zajezdnie tramwajowe i autobusowe

130 lat Wrocławskich tramwajów

2002

125 lat Wrocławskich tramwajów

OBIEKTY - Tramwaje we Wrocławiu
1877
1877
1893
1901
1901
1903
1907
1944
1908
1912
1925
1925
1944
1927
1949
1969
1970
1973
2004
2004
2006
2006
2010
2015
2015
2018
2019
2020
2021
2024

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Tramwaje we Wrocławiu

Zbudowano: 1877/1893
Dawniej: Straßenbahn in Breslau
6 subskrypcji
Pierwszy tramwaj konny we Wrocławiu wyjechał na trasę w lipcu 1877 r., natomiast pierwszą linię elektryczną uruchomiono w czerwcu lub lipcu 1893 r.
Spis linii autobusowych i tramwajowych wraz z trasami
dodano: 2005-01-02, autor: Neo[EZN]
Schemat sieci tramwajowej i omnibusowej w pierwszych latach XX wieku
dodano: 2005-08-07, autor: Neo[EZN]
1945 - 1948
dodano: 2008-02-22, autor: bonczek_hydroforgroup
Według rozkładu jazdy wprowadzonego 22 października 1893r.
dodano: 2010-11-19, autor: † ☻
Spis linii tramwajowych zamieszczony w "Przewodniku po Wrocławiu" Andrzeja Jochelsona wydanym przez "Przełom" z Krakowa.
dodano: 2013-03-19, autor: † ☻
Cześć 1/4. Wagony silnikowe - Triebwagen
dodano: 2017-05-03, autor: vigo
Cześć 2/4. Wagony doczepne z zabudowanymi pomostami - Beiwagen (Geschlossene Plattformen)
dodano: 2017-05-03, autor: vigo
Cześć 3/4. Wagony doczepne z otwartymi pomostami - Beiwagen (offene Plattformen)
dodano: 2017-05-03, autor: vigo
Cześć 4/4. Wagony prototypowe i specjalne.
dodano: 2017-05-03, autor: vigo
Po przegraniu I wojny światowej Niemcy pogrążyły się w kryzysie gospodarczym, który skutkował między innymi silnymi niedoborami paliwa. W ramach programu o...
dodano: 2019-02-17, autor: vigo
Trasy wrocławskich tramwajów
dodano: 2005-01-02, autor: Neo[EZN]
  
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456789...188189następna
Bubziom
 
Nie wskazuję zdjęcia jako dubel, bo może ta wstawka "MPK" w lewym górnym rogu ma jakiś swój walor, ale przypisania się rozjechały. U góry konstrukcji wiszą szkielety po poprzecznych świetlikach a dalej w tle wygląda jakby się, któryś ostał. Na zdjęciach z 1947 widać, że ten dłuższy budynek hali (i przylegający łącznik chyba też) częściowo stracił dach. Tutaj sklejka "dawniej, dziś" . Z tych dwóch typów (Grabiszyńska, Popowice) trudno zaproponować mi coś innego.
2026-06-04 08:46:08 (23 dni temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
Na zdjęcie załapała się zmodernizowana eNka, która miała obły przód i tył oraz kierownicę jako nastawnik :)
2010-02-27 11:15:06 (16 lat temu)
† maras
 
+2 głosów:2
No tak, tylko Neo może w taki wyczerpujący sposób opisywać tramwaje - wiadomo ekspert :)
2010-02-27 15:07:50 (16 lat temu)
Jazzek
 
Słup ogłoszeniowo-zegarowy już bez zegara, chyba tuż po ponownym zamontowaniu, bo czyściutki. Datowanie możliwe od jesieni 1968, a jeszcze rzuca się w oczy brak budki kwiatowej, ostały się jeno parasole, więc może jeszcze dalej.
2021-01-22 12:01:06 (5 lat temu)
Może Tereska po wózkach wydatuje?Są co najmniej dwa.Drzewko "Przyjaźni P-Cz"już spore.
2021-01-22 12:16:22 (5 lat temu)
TW40
 
do Dürgoy Marcin : Słabo wózek widać... Chyba nie później niż 1974.
2021-01-22 18:44:47 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
do TW40: Na pewno bo stację paliw zlikwidowano w 1974.
2021-01-22 20:02:52 (5 lat temu)
Dürgoy Marcin
 
+1 głosów:1
Mam pocztówkę z lipca 1969r.
2025-11-29 15:18:04 (6 miesięcy temu)
Kto pamięta że kiedyś Tramwaje jeżdziły po Rynku i Placu solnym...??? A ja Pamiętam sami nimi jeżdziłem.!!!
2026-05-12 19:10:13 (miesiąc temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+1 głosów:1
do Bombaj66: Dziesiątki razy z Legnickiej na Biskupin do babci jeździłem w pierwszych w latach 1970-1973.
2026-05-12 19:15:09 (miesiąc temu)
do Bombaj66: Ja już nie mogłem pamiętać ale jeżeli ktoś przed 1978 rokiem miał chociaż 4-5 lat to może coś już pamięta.
2026-05-12 21:26:31 (miesiąc temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Bombaj66: Jeździły po całym Rynku, najdłużej wzdłuż pierzei południowej, na pewno jeszcze do 1978.
2026-05-12 21:38:04 (miesiąc temu)
do ZPKSoft: Do lipca albo sierpnia. Nie pamiętam który kierunek najpierw został przeniesiony na trasę W-Z ale chyba północny - różnica nie była duża, jakieś 2 tygodnie.
2026-05-12 21:42:44 (miesiąc temu)
Jazzek
 
+1 głosów:1
Jest to już mocno zaawansowana odbudowa. 1952 wzwyż.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: rok.
2016-06-21 11:24:19 (10 lat temu)
Jazzek
 
Po dokładnie dwóch latach mogę się pokusić o dokładniejsze datowanie, czyli 1955-56 :)
2018-06-20 12:00:01 (8 lat temu)
Nie wiem, czy to tylko na moim monitorze tak te napisy na siebie nachodzą?
2026-06-08 11:12:24 (19 dni temu)
ZPKSoft
 
do da signa: U mnie też.
2026-06-08 11:19:09 (19 dni temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Już jest dobrze.
2026-06-08 11:35:02 (19 dni temu)
To późniejsze Jaś i Małgosia.
2014-03-22 23:48:13 (12 lat temu)
do † Andrzej Mastalerz: Faktycznie - po przeróbkach niemieckich (m.in. zabudowanie pomstów) które zostały później zlikwidowane aby przywrócić wygląd pojazdów do wyglądu zbliżonego do oryginalnego.
2014-03-22 23:53:22 (12 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+2 głosów:2
Wspaniała fotografia!
2014-03-23 10:08:12 (12 lat temu)
Fonik1
 
+1 głosów:1
Zdjęcie chyba omyłkowo zostało przypisane do Śródmieścia Północnego w Warszawie.
2026-06-21 21:50:21 (6 dni temu)
yani
 
do Fonik1:
Skorygowane.
2026-06-21 22:21:42 (6 dni temu)
Autobus po prawej. Co to za wynalazek. Rura wskazuje że służył jako buda ciecia.
2026-06-22 14:03:37 (5 dni temu)
verbensis
 
+1 głosów:1
2026-06-22 14:04:45 (5 dni temu)
yani
 
+1 głosów:1
do Dürgoy Marcin :
Namalowane na nim pasy wskazują, że to wóz techniczny, a nie żadna buda ciecia. Rura może być w tle, ale w wozie technicznym też mógł być piecyk. Pamiętam z dzieciństwa samochody Star z blaszaną budą, używane przez różne pogotowia techniczne jako mobilne warsztaty. Tam często z tyłu właśnie wystawała rura od piecyka.
2026-06-22 14:24:28 (5 dni temu)
To nie 1959, a 1969!
2014-12-26 20:26:18 (11 lat temu)
do mirekjot: Hmm... może nie 1959 ale 1969 też może nie być bo cała seria zdjęć wygląda na wykonaną w 1964 roku lub nieco wcześniej - na jednej fotce widać ruiny zamku, rozebrane około 1965 roku -
2014-12-26 20:32:21 (11 lat temu)
do Neo[EZN]: A tu widać Warszawę sedan produkowaną od 1965 roku - - czyli może to 1965...
2014-12-26 20:33:03 (11 lat temu)
mirekjot
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Rzecz w tym, ze mam trochę wrocławskich fotografii tramwajowych z 1966 i enki nie mają jeszcze dodatkowego gniazda na froncie. Standardem fabrycznym były 3 sztuki - każda inna ilość to już były lokalne "usprawnienia". Natomiast na fotografiach z 1969 te dodatkowe gniazda już są. Prawdopodobnie ma to związek z modernizacjami enek zapoczątkowanymi w 1967 (lub 1968 - tego dokładnie nie wiem).
2014-12-26 20:49:17 (11 lat temu)
czarek
 
Wystarczy sprawdzić kiedy wybudowano blok mieszkalny za pętlą , mini weszło w modę pod koniec lat 60-tych ( w Polsce)
2014-12-26 23:46:22 (11 lat temu)
Bombaj66
 
+1 głosów:1
Pętla na Biskupinie moja ulubiona, tu mieszkałem ponad 50 lat.Połowa kolegów i koleżanek z klasy mieszkało wtych blokach.
2026-05-12 19:08:30 (miesiąc temu)
Nysa także zabytkowa.
2026-06-27 22:29:37 (8 godzin temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
Karłowice.
2026-05-11 23:55:12 (miesiąc temu)
labeo7
 
do Neo[EZN]: Dzięki.
2026-05-12 13:50:51 (miesiąc temu)
Bombaj66
 
+2 głosów:2
Całe dzieciństwo i młodość jeżdziłęm takimi tramwajami, fajnie był, tylko ciężko było drzwi zamknąć , jak si ę zacieły !
2026-05-12 19:06:23 (miesiąc temu)
labeo7
 
+1 głosów:1
do Bombaj66: Zgadza się. Jak miałem kilka lat to przy wsiadaniu do tramwaju szukałem dorosłego, który otwierał drzwi, bo sam nie dawałem rady,
2026-05-12 23:08:16 (miesiąc temu)
FilipAP
 
+1 głosów:1
W ostatnich dniach coś ciągle jeździ Ołbin-Gaj - w samym tym tygodniu pod Głównym widziałem go już z trzy razy
2026-06-11 21:14:37 (16 dni temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
Neo a gdzie przypisanie do miejsca? ;-)
2026-06-12 13:58:05 (15 dni temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
Fajnie można było zmienić tablicę kierunkową - bez wysiadania. W niemieckim wariancie i tuż powojennym trzeba było się wspinać do tej "kierownicy" na dachu".
2026-06-19 15:55:34 (8 dni temu)
Tu są dwie możliwości - pętla przy ulicy Robotniczej albo dawna pętla przy Strzegomskiej. Wydaje mi się, że to jednak jest ta dawna pętla bo po lewej stronie jest znak zakazu wjazdu pojazdów o masie pow. 15t - ten znak pasuje do sypiącego się wiaduktu na Strzegomskiej. Ta pętla została zlikwidowana w 1964 albo 1965 roku. Po prawej stronie widać ogrodzenie przemysłowych terenów
2026-06-19 09:14:48 (8 dni temu)
do Neo[EZN]: Jak dla mnie, to chyba jednak pętla przy Robotniczej. Betonowy płot z prawej dokładnie tak jest położony względem tej pętli, po drugie ten znak "15 t" idealnie pasuje do obecnego biegu ul. Fabrycznej w stosunku do tej pętli, odchodzącej od Robotniczej. Wreszcie datowanie - ten 1968 rok dotyczy całej serii zdjęć - musiałyby być raczej wszędzie błędnie datowane o kilka lat do przodu, bo w 1968 - jak wiemy - ta pętla już nie istniała. Pasuje też położenie wiaty przystankowej, vide:
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2026-06-19 11:32:49 (8 dni temu)
do zygmunt_ra: Ten płot i wiata tak samo mogłyby być położone na starej pętli. A znak ograniczenia do 15t na ulicy Fabrycznej w jakim celu? Tam nie było ani wiaduktu ani przejścia podziemnego pod jezdnią. Oprócz tego płot w tym miejscu wyglądał inaczej, nie był betonowy -
2026-06-19 11:52:41 (8 dni temu)
do Neo[EZN]: ... no i zdjęcia wyglądają tak, jakby mogły być zrobione w 1964 roku lub nieco wcześniej.
2026-06-19 11:53:41 (8 dni temu)
do Neo[EZN]: W sumie też bym wolał aby o było zdjęcie pętli przy Strzegomskiej - bo dotąd nie było śladu zobrazowania tegoż obiektu (podobnie jak trasa/pętla przy Weigla). Być może tak właśnie jest - musiałby autor zdjęcia zabrać głos. Notabene, ciekawe, czy w tym czasie kopnął się na Weigla (d. Czerską) - jest nadzieja, skoro chciało mu się podjeżdżać do Pa-fa-wagu :-)
2026-06-19 12:04:22 (8 dni temu)
do zygmunt_ra: Co do opisu obiektu - ta pętla miała na różnych rozkładach różne nazwy - "Strzegomska", Pa-fa-wag" a nawet "Muchobór Mały".
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2026-06-19 12:06:36 (8 dni temu)
do Neo[EZN]: A co do betonowego płotu - to miałem bardziej na względzie ten fragment odgradzający tory kolejowe:
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2026-06-19 12:17:33 (8 dni temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do zygmunt_ra: No to jak widać ten płot przy torach jest zupełnie inny. Jak dla mnie ten znak z zakazem bardzo dużo mówi - pasowałby tylko do wjazdu na most albo wiadukt.
2026-06-19 15:54:10 (8 dni temu)
labeo7
 
do Neo[EZN]: Jeśli pętla została zlikwidowana w 1964, to może trzeba zmienić datowanie całej serii zdjęć, które wrzuciłem. Np. 1960-1963?
2026-06-19 16:48:30 (8 dni temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do labeo7: Tak, moim zdaniem to zdjęcie zostało wykonane do 1964 roku - ten rok też wchodzi w grę bo nową pętlę uruchomiono chyba na 22 lipca.
2026-06-19 17:37:37 (8 dni temu)
zygmunt_ra
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Wówczas to była data "klucz" :-)
2026-06-20 00:26:23 (8 dni temu)
zygmunt_ra
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Jest to na pewno mocny argument - może pojawią się jeszcze jakieś zdjęcia tej pętli to rozjaśniłoby się nam w którąś stronę.
2026-06-20 00:31:10 (8 dni temu)
Pokaż na mapie
1885 Dyskusji (ostatnia 8 godzin temu)
Tak w 1927 roku wyglądało szkolenie motorniczych.
Plac Solny podczas Niemieckiego Święta Sportu i Gimnastyki (Deutsches Turn-und Sportfest Breslau 1938). Pozostałe zdjęcia z zestawu: https://fotopolska.eu/11...
1894
-
1904
1894
-
1904
1900
-
1906
1900
-
1908
1900
-
1908
1902
-
1905
1900
-
1909
1900
-
1910
1900
-
1910
1900
-
1910
Przedmioty związane z Tramwaje we Wrocławiu
1910
-
1920
1910
-
1922
1900
-
1945
1900
-
1945
1900
-
1945
1945
-
1949
1945
-
1955
1950
-
1960
1960-1970
1945
-
1978
1945
-
1978
1950
-
1990
1950
-
1991
1989
-
1995
1992
-
1996
1995
-
1996
Tramwaje we Wrocławiu - obiekty i wydarzenia
1901 1901
2024
następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet