|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 0 głosów | średnia głosów: 0
3 marca 2020 , 600 urzędników z Opola przeniesie się do Centrum Usług Publicznych. Ma być gotowe w 2022 rokuSkomentuj zdjęcie |
0 pobrań 973 odsłony 0 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia foxi Obiekty widoczne na zdjęciu
Niezrealizowane projekty więcej zdjęć (181) FSO więcej zdjęć (20) Zlikwidowano: 2013 Dawniej: Telegrafen Bauamt ul. Ozimska więcej zdjęć (1207) Dawniej: Malapaner Strasse |