starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 9 głosów | średnia głosów: 5.95

Kresy Fotopolska Fotopolanie w akcji

styczeń 2011 , Oczekiwanie przed fotografią Grupa Wałbrzysko-Świebodzicka; MaciejSan, moose, Petroniusz oraz AdrianS.

Skomentuj zdjęcie
Neo[EZN]
+2 głosów:2
O proszę. W końcu niektórych z Was zobaczyłem :) Sympatyczne ludziska :)
2011-01-18 21:13:40 (15 lat temu)
zuf
A wiecie może co jest z Thorem? Bo mam fotki z jego \"dziedziny\" i chciałbym żeby sobie obejrzał.
2011-01-19 00:28:47 (15 lat temu)
ragnar
Na stronie od 2005 sierpień
20 lat 10 miesięcy 26 dni
Dodane: 17 stycznia 2011, godz. 17:24:19
Autor zdjęcia: ragnar
Rozmiar: 1250px x 833px
0 pobrań
2166 odsłon
5.95 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia ragnar
Obiekty widoczne na zdjęciu
Fotopolanie w akcji
więcej zdjęć (790)
Fotopolska
więcej zdjęć (18)