starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 1 głos | średnia głosów: 6

Kresy woj. śląskie powiat cieszyński Cieszyn Śródmieście ul. Benedyktyńska Myjnia samochodowa

29 kwietnia 2021 , Widok od strony ul. Michejdy.

Skomentuj zdjęcie
Tzw "bezdotykowa".
2021-04-30 17:47:16 (5 lat temu)
stoik
 
do cracusiac: Taka, W Cieszynie są dwie. Bezdotykova myćka czy jakoś :) Instrukcja jest w dwóch językach. Nikt tu nie dyskryminuje klientów z Czech, a wręcz idzie im na rękę.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2021-04-30 17:52:42 (5 lat temu)
max
do cracusiac: Noo ... Kiedyś z tego skorzystałem na wyjeździe, bo auto wyglądało jak po rajdzie Paryż-Dakar a normalnej myjni nie mogłem znaleźć. Po tym incydencie auto nie wyglądało jakoś specjalnie lepiej, za to ja wyglądałem zdecydowanie gorzej :))
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: kor.
2021-04-30 18:06:18 (5 lat temu)
stoik
 
do max: crossroad ? w Zamarskach jest podobno fajny tor. będziesz ubłocony jeszcze bardziej :)
2021-04-30 18:30:55 (5 lat temu)
max
+1 głosów:1
do stoik: Nie, to było w Gdańsku po wyjeździe na Westerplatte. Wtedy na trasie trwały jakiś potężne roboty drogowe, a że nie padało, kurz był wszechogarniający.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: kor.
2021-04-30 18:34:52 (5 lat temu)
stoik
 
do max: od paru lat nie posiadam samochodu/ i dawno nie byłem nad morzem :) bez aluzji. jakiś świostak mi tu siedzi i zawija wszystko w sreberka. kiedy jeszcze niegdyś byłem zmotoryzowany. to fajnie było. obecnie poruszam się pieszo. o kuli.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edicione
2021-04-30 18:38:52 (5 lat temu)
max
do stoik: Bez auta też się można tam wybrać. O ile czujesz taką potrzebę ...
2021-04-30 18:43:21 (5 lat temu)
stoik
 
do max: Mam rower. Ale bez przerzutek/ Damka/ W mojej obecnej formie to raczej słabo to widzę. Jak ktoś wcześniej zauważył - tu wszędzie jest pod górę.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: abcdef
2021-04-30 18:47:53 (5 lat temu)
max
+1 głosów:1
do stoik: A o pociągach słyszałeś?
2021-04-30 18:48:58 (5 lat temu)
stoik
 
do max: taaa. to ci co próbuja oduczyć ludzi od jeżdżenia pociągami ? dziekuję. wolę chodzić pieszo. skądinąd Pan lekarz w poradni powiedział mi, że jeszcze nigdy nie widział takiego ciekawego złamania,. jak się to Panu udało tak to precyzyjnie złamać. dokładnie na pół. Panie Doktorze -sam tego nie wiem. tak jakoś spontanicznie. pierwszy raz kiedy miałem cokolwiek złamane.
2021-04-30 19:17:29 (5 lat temu)
max
+1 głosów:1
do stoik: Wyluzuj, to trzeba rozchodzić ... :)
2021-04-30 19:23:19 (5 lat temu)
stoik
 
do max: wiem.
2021-04-30 20:00:55 (5 lat temu)
stoik
Na stronie od 2009 sierpień
16 lat 10 miesięcy 18 dni
Dodane: 30 kwietnia 2021, godz. 17:40:52
Autor zdjęcia: stoik
Rozmiar: 2592px x 1944px
Licencja: CC-BY-SA 2.0
Aparat: Canon PowerShot G5
1 / 500sƒ / 47mm
0 pobrań
407 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia stoik
Obiekty widoczne na zdjęciu
ul. Benedyktyńska
więcej zdjęć (4)
Dawniej: Benediktinerstraße, Holzgasse