| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Benedyktyńska
1

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Benedyktyńska

Dawniej: Benediktinerstraße, Holzgasse
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
vetinari
 
+5 głosów:5
Trafostaciji juź nie ma...poszla do krajiny bezawarijnego i spokojengo stalego przemieniania energii elektricznej róźnych poziomów napieć.....
2018-11-24 11:00:05 (7 lat temu)
stoik
 
a podobno to ja piszę abstrakcyjne komentarze. a konstruktywnie. w Cieszynie wszystkie żydowskie budynki zostały zniszczone przez anonimowych zprawców. Angela twierdzi, że nie byli Niemcami. Została Synagoga na ul. Bożka, a to z tego powodu, że jej spalenie groziło rozniesieniem się ognia i brakiem całego Cieszyna po tej stronie. Niemcy byli niezmiernie pragmatyczni.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2021-04-25 18:25:51 (5 lat temu)
stoik
 
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2021-05-28 23:28:26 (5 lat temu)
grzegorzem
 
+3 głosów:3
do vetinari: Raczej powinien dać sobie spokój z tym prądem i się odprężyć . Tyle czasu w napięciu... ;-)
2018-11-24 13:50:23 (7 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do grzegorzem: ☺☺☺.
2018-11-24 16:22:06 (7 lat temu)
stoik
 
Chyba nie chcecie wykładu. ale dla porządku - żadna Synagoga a dom modlitwy. A starozakonni bracia różnili się nieco między sobą podejściem do Pisma. Więc wybudował sobie własny dom. Bogaty człowiek. Kto zabroni. oczywiście budynek został zmieciony równo z ziemią przez anonimowych faszystów. Moje ulubione powiedzenie, Ile mogła kosztować Warszawa. Bill jest za biedny.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2021-04-24 13:31:59 (5 lat temu)
Stenek
 
+3 głosów:3
Musiała tu być fest impreza - ludzi wyrwało, tylko spodnie zostały ;-)
2021-04-25 00:33:53 (5 lat temu)
4elza
 
Bardzo fajny pomysł, zwraca uwagę, tylko jakieś buty bym jeszcze dołożyła, nike mogą być;-)
2021-04-25 05:42:32 (5 lat temu)
stoik
 
do 4elza: w zeszłym roku były. moż jeszcze z Chin nie dojechały :) covid i te rzeczy.... By the way. me speak English. Jest taki serial. W sumie nie tylko. Lombard, czyli życie pod zastaw. A ja od prawie 13 lat zastawiam sówj wolny czas na FP. Pani Ilona może mi czyścić buty. Wolę sam Taka przenośnia. Bo buty.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: abcdef
2021-04-25 06:02:31 (5 lat temu)
Tzw "bezdotykowa".
2021-04-30 17:47:16 (5 lat temu)
stoik
 
do cracusiac: Taka, W Cieszynie są dwie. Bezdotykova myćka czy jakoś :) Instrukcja jest w dwóch językach. Nikt tu nie dyskryminuje klientów z Czech, a wręcz idzie im na rękę.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2021-04-30 17:52:42 (5 lat temu)
max
 
do cracusiac: Noo ... Kiedyś z tego skorzystałem na wyjeździe, bo auto wyglądało jak po rajdzie Paryż-Dakar a normalnej myjni nie mogłem znaleźć. Po tym incydencie auto nie wyglądało jakoś specjalnie lepiej, za to ja wyglądałem zdecydowanie gorzej :))
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: kor.
2021-04-30 18:06:18 (5 lat temu)
stoik
 
do max: crossroad ? w Zamarskach jest podobno fajny tor. będziesz ubłocony jeszcze bardziej :)
2021-04-30 18:30:55 (5 lat temu)
max
 
+1 głosów:1
do stoik: Nie, to było w Gdańsku po wyjeździe na Westerplatte. Wtedy na trasie trwały jakiś potężne roboty drogowe, a że nie padało, kurz był wszechogarniający.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: kor.
2021-04-30 18:34:52 (5 lat temu)
stoik
 
do max: od paru lat nie posiadam samochodu/ i dawno nie byłem nad morzem :) bez aluzji. jakiś świostak mi tu siedzi i zawija wszystko w sreberka. kiedy jeszcze niegdyś byłem zmotoryzowany. to fajnie było. obecnie poruszam się pieszo. o kuli.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edicione
2021-04-30 18:38:52 (5 lat temu)
max
 
do stoik: Bez auta też się można tam wybrać. O ile czujesz taką potrzebę ...
2021-04-30 18:43:21 (5 lat temu)
stoik
 
do max: Mam rower. Ale bez przerzutek/ Damka/ W mojej obecnej formie to raczej słabo to widzę. Jak ktoś wcześniej zauważył - tu wszędzie jest pod górę.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: abcdef
2021-04-30 18:47:53 (5 lat temu)
max
 
+1 głosów:1
do stoik: A o pociągach słyszałeś?
2021-04-30 18:48:58 (5 lat temu)
stoik
 
do max: taaa. to ci co próbuja oduczyć ludzi od jeżdżenia pociągami ? dziekuję. wolę chodzić pieszo. skądinąd Pan lekarz w poradni powiedział mi, że jeszcze nigdy nie widział takiego ciekawego złamania,. jak się to Panu udało tak to precyzyjnie złamać. dokładnie na pół. Panie Doktorze -sam tego nie wiem. tak jakoś spontanicznie. pierwszy raz kiedy miałem cokolwiek złamane.
2021-04-30 19:17:29 (5 lat temu)
max
 
+1 głosów:1
do stoik: Wyluzuj, to trzeba rozchodzić ... :)
2021-04-30 19:23:19 (5 lat temu)
stoik
 
do max: wiem.
2021-04-30 20:00:55 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 5 lat temu)
Ulica Benedyktyńska - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet