|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 16 głosów | średnia głosów: 5.79
8 lutego 2011 , Co prawda Neo pokazał już mocowanie dźwigu , ale ja dodam swoje, bo mamy tu Fotopolan w akcji - Neo rozmawia z kierownikiem budowy, a Festung foci zawzięcie dzielnicę Południe.Skomentuj zdjęcie
|
Dodane: 9 marca 2011, godz. 19:23:46 Autor zdjęcia: Danuta B. Rozmiar: 1400px x 976px Licencja: CC-BY-SA 3.0
0 pobrań 1549 odsłon 5.79 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia Danuta B. Obiekty widoczne na zdjęciu 2006-2012 - Budowa Sky Tower więcej zdjęć (348) Fotopolanie w akcji więcej zdjęć (790) Fotopolska więcej zdjęć (18) |