| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - 2006-2012 - Budowa Sky Tower

Wizualizacje

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
dodano: 2011-05-19, autor: Neo[EZN]
Kilka ujęć budowanego najwyższego budynku w Polsce. 16 września 2010 roku.
dodano: 2010-09-16, autor: Neo[EZN]
Wizyta budowanej galerii handlowej oraz wieży Sky Tower
dodano: 2011-02-09, autor: Neo[EZN]
  
2006-2012 - Budowa Sky Tower w pozostałych artykułach:
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12345678następna
Danuta B.
 
+3 głosów:3
O, widzę światło w mojej kuchni:)
2011-05-28 21:31:21 (15 lat temu)
jelonek
 
+1 głosów:1
Miasto płonie, świetne wrażenie !
2011-05-29 19:26:57 (15 lat temu)
Marek Kuliński
 
+2 głosów:2
Dawno żadne zdjęcie nie zrobiło na mnie takiego wrażenia. Gratuluję :)
2011-05-29 22:40:58 (15 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+2 głosów:2
Piękne , na miniaturce sprawia wrażenie gorącej lawy z wulkanu na ulicach.
2011-05-29 22:44:24 (15 lat temu)
robertlaurent
 
+2 głosów:2
Niesamowite, zdjęcie rewelacja :)
2014-11-14 16:11:40 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do Eugeniusz S.: Wygasły wulkan jest w pobliżu- Ślęża. A zdjęcie Neo niesie duży ładunek ciepła, ogrzewa nas wszystkich :))
2011-05-29 22:49:53 (15 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Ten wulkan nawet widać na zdjęciu.
2011-05-29 23:04:23 (15 lat temu)
do robertlaurent: Lepsze teraz by zrobił - HDR mógłby wyjść ciekawie. Ciekawe tylko czy punkt widokowy jest otwarty po zmierzchu?
2014-11-14 21:06:52 (11 lat temu)
do Neo[EZN]: Otwarty :) Piątek, sobota, niedziela - ostatni wjazd na górę o godz. 21.30. Od poniedziałku, do czwartku, ostatni wjazd o godz. 20.30. Szczegółowa rozpiska z godzinami wjazdów dostępna w zakładce "Godziny wjazdu" tutaj
2014-11-14 21:24:47 (11 lat temu)
skrzypa
 
do Neo[EZN]: Jesień to zły pomysł wieczorami zazwyczaj mamy zamglenie mniej lub bardziej intensywne
2014-11-14 21:29:37 (11 lat temu)
do skrzypa: Racja, trzeba będzie poczekać na spływ czystego powietrza arktycznego, prosto z północy - ono jest najczystsze.
Dzięki Cristoforo za linka :) - obawiam się tylko tego, że punkt widokowy jest oświetlony i będą odbicia w szybie od świateł wewnętrznych...
2014-11-14 21:41:09 (11 lat temu)
dud
 
+1 głosów:1
2013-04-28 23:37:42 (13 lat temu)
dud
 
Ok.
2013-04-28 23:43:01 (13 lat temu)
mar
 
+1 głosów:1
do dud: Poprawione
2013-04-28 23:41:55 (13 lat temu)
Na tym zdjęciu po ćwiczeniach jest data 2006 rok, a na tym w czasie ćwiczeń 2007 rok!?!
2012-09-20 07:56:42 (13 lat temu)
do † KazimierzP: Wogóle to dziwne - dane z EXIFa na fotce z linka to: 2005.07.24, a pod samą fotką inne. Sprawdziłem zgodność swoich fotek wykonanych z okna balkonowego. Ćwiczenia i koncert zespołu IRA odbyły się 01.06.07, fotka Esski powinna być w takim razie z 10.06.07 :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: poprawka
2012-09-20 08:20:48 (13 lat temu)
mamik
 
+4 głosów:4
W Street View tego nie mają ;-)
2012-03-23 15:39:49 (14 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+2 głosów:2
Zmiażdżyłaś mnie Dana....
2012-03-23 16:05:00 (14 lat temu)
† KazimierzP
 
+2 głosów:2
Byłaś w "tym" helikopterze!?
2012-03-23 16:12:02 (14 lat temu)
skrzypa
 
+9 głosów:9
Konkurencja się rozwiąże jak zobaczy tą fotkę !!
2012-03-23 17:02:26 (14 lat temu)
skrzypa
 
+5 głosów:5
Parę dni temu jak przenosiłem swoje ostatnie foty to jeszcze dychali :)
2012-03-23 17:06:15 (14 lat temu)
skrzypa
 
+4 głosów:5
Niewątpliwie :):):)
2012-03-23 17:10:50 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+11 głosów:11
150 odsłon w dwie godziny, nieźle.
Więc było tak, nasza wypróbowana ekipa była o czasie na miejscu. Przewidziano krótki oblot śmigłowcem dla wybranych. Niestety dla nas nie starczyło miejsca, bo przede wszystkim weszli operatorzy z różnych stacji telewizyjnych, gazeciarze - lista zamknięta. Jednak miałam dobry dzień i pan pilot uległ mojej prośbie wyrażonej spojrzeniem i mimo pewnych protestów organizatora weszłam na pokład. Po bokach ławeczki, małe, owalne okienka, niektóre udało się otworzyć. Weszłam jednak jako prawie ostatnia i wszystkie miejsca były zajęte. Nie te czasy, kiedy mężczyźni ustępowali kobiecie:). Stojąc, trzymałam lewą ręką jakiejś linki, by utrzymać się na nogach, a aparat wcisnęłam w światło okienka pomiędzy dwa aparaty innych fotografujących. Na kilku kadrach widać ich obiektywy. Mój aparat nie ma podglądu na żywo, trzeba patrzeć w wizjer. Strzelałam więc na oślep. A teraz, kochani, jesteście przygotowani na więcej? To lecimy!
2012-03-23 17:40:44 (14 lat temu)
selene
 
+5 głosów:5
Danusiu,gratulacje!!!!
2012-03-23 17:48:49 (14 lat temu)
Mikrob
 
+3 głosów:3
Arty ... kurde .. styczne
2012-03-23 18:43:40 (14 lat temu)
mamik
 
+5 głosów:5
Zdjęcie co najmniej miesiąca, no chyba, że masz jeszcze lepsze.
2012-03-23 18:46:54 (14 lat temu)
Bardzo ciekawe. Widać brak miejsca na basen. A szkoda.
2012-03-24 17:15:34 (14 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do † KazimierzP: Z naciskiem na "byłaś". Co było dalej widać na ;))
2012-03-23 16:31:15 (14 lat temu)
pawulon
 
+5 głosów:5
do skrzypa: A co, jeszcze się nie rozwiązała? ;)
2012-03-23 17:04:59 (14 lat temu)
pawulon
 
+7 głosów:8
do skrzypa: Wielki MM ich uratuje ;)
2012-03-23 17:07:15 (14 lat temu)
mar
 
+8 głosów:8
do Danuta B.: Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle.
2012-03-23 19:23:21 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do mamik: Nie mam lepszego Sky Towera - może gdybym miała podgląd i była bliżej okna - widać by było cały obiekt, jak na zdjęciu z gazety.
2012-03-23 18:51:53 (14 lat temu)
mamik
 
+4 głosów:4
do Danuta B.: To jest lepsze bo kawał miasta widać.
2012-03-23 18:53:54 (14 lat temu)
erisson
 
do mar: To prawda ...............
2012-06-30 23:38:23 (13 lat temu)
selene
 
Jak klocki lego... :))
2012-04-06 18:49:04 (14 lat temu)
Marek Potocki
 
+1 głosów:1
Czytałem ostatnio "Wannę z kolumnadą" Springera. Bloki z przodu podawał jako przykład trapiącej nasz kraj "pastelozy", a te z tyłu były przykładem jak się jej oprzeć. W ogóle kto nie czytał, to serdecznie polecam - Fotopolanom książka powinna się szczególnie spodobać.
2014-09-13 16:39:58 (11 lat temu)
† ☻
 
Biurowiec Mostostalu już bez okien jeszcze się zmieścił w kadrze
2013-02-27 09:20:41 (13 lat temu)
mamik
 
Trwa remont budynków koszarowych, styropian, nowy tynk itd. Najwyższa pora na zdjęcia!
2013-01-26 16:26:57 (13 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do mamik: Ojciec tu pracował - spytam się czy jest jakaś możliwość wejścia tu - kiedyś wjeżdżałem bez problemu autem pokazując przepustkę ojca - wojaki nie wiedziały czy mi salutować czy nie - byli tacy którzy mi salutowali ha ha :D
2013-01-26 16:36:24 (13 lat temu)
mamik
 
do Neo[EZN]: Z parkingu w Carrefurze widać, byłem ale bez aparatu.
2013-01-26 17:15:10 (13 lat temu)
BAL†
 
+4 głosów:7
Ech ta mgła! Mam żal doKavikvsa* za oceny fotek innych użytkowników. Za taką pewnie postawiłby 2, ale ja do złośliwych nie należę i nie odgryzę się :)
2012-11-20 11:34:07 (13 lat temu)
Pako45
 
+3 głosów:4
do BAL†: Uważam że publiczne komentowanie ocen wystawionych przez innych użutkowników nie lezy w dobrym tonie
2012-11-20 12:35:00 (13 lat temu)
† ☻
 
Nie chcą żeby rondo nosiło imię Vaclava Havla
2012-05-07 11:42:28 (14 lat temu)
Mateusz
 
+4 głosów:11
Podpis pod zdjęciem (ten uśmieszek) trochę nie na miejscu.
2012-05-07 13:54:06 (14 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+1 głosów:5
Ja także nie widzę tu żadnych żołnierzy zaś opis zdjęcia w odniesieniu do postaci na nim zawartych to co najmniej faux pas.
2012-06-28 09:45:01 (14 lat temu)
do † ☻: Mi pasują obie nazwy i Rondo Vaclava Havla i Rondo Żołnierzy Wyklętych.
2012-05-07 12:10:46 (14 lat temu)
mamik
 
+4 głosów:4
do Neo[EZN]: Tego typu rondo mogłoby się z powodzeniem obyć bez osobnej nazwy.
2012-05-07 12:13:33 (14 lat temu)
† ☻
 
2012-06-28 08:49:26 (14 lat temu)
mamik
 
+4 głosów:6
do Mateusz: Jak najbardziej na miejscu, żadnych żołnierzy tam nie widać, a już szczególnie wyklętych.
2012-05-07 13:58:27 (14 lat temu)
Mateusz
 
+2 głosów:8
do mamik: Może dlatego że oficerowie AK byli w większości wymordowani wraz z rodzinami w latach 50tych?
2012-05-08 08:32:18 (14 lat temu)
mamik
 
+4 głosów:4
do Mateusz: Pomijjąc, że to mocno przesadzone stwierdzenie, to nadal nie widzę związku z tą grupką na zdjęciu.
2012-05-08 08:44:23 (14 lat temu)
mamik
 
do † ☻: Jeszcze tutaj jest bezimienne rondo !
2012-06-28 09:18:45 (14 lat temu)
WW
 
+4 głosów:4
do bonczek_hydroforgroup: Ja tam faux pas nie widzę - "żołnierze wyklęci" to określenie publicystyczne, a do tego nadużywane.
2012-06-28 10:53:19 (14 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+2 głosów:2
Dobre.
2024-06-07 19:41:02 (2 lata temu)
73 Dyskusji (ostatnia 2 lata temu)
Sky Tower w budowie.
Wschodnia część dachu wieży. Wystające blachy mają służyć podtrzymywaniu roślinności.
2006
-
2006
2006
-
2006
2006
-
2006
2006
-
2006
2006
-
2006
2007
-
2007
2007
-
2007
2007
-
2008
2007
-
2008
2008
-
2008
2006-2012 - Budowa Sky Tower - obiekty i wydarzenia
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet