starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 4 głosy | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
Jedna z moich ulubionych doczep, choć w Nowym Porcie była bardzo króciutko.
2023-04-04 15:27:51 (3 lata temu)
Łąkowej? A da się ustalić numer domu widocznego po prawej?
2023-04-04 16:49:54 (3 lata temu)
do tang: To już jakaś jednokierunkowa modernizacja. Drzwi miała na wiertarkę przerobione?
2023-04-04 16:50:49 (3 lata temu)
Pomuchelskopp
+1 głosów:1
do Jarosław Dubowski: Wszystkie wozy przerabiano na jednokierunkowe jeszcze w latach 60.tych (ja urodzony w 1969 nie znałem żadnych dwukierunkowych)
2023-04-04 16:56:33 (3 lata temu)
Pomuchelskopp
+2 głosów:2
do Jarosław Dubowski: Łąkowa 54 - już nie istnieje, razem z Łąkową 53 padła ofiarą budowy Podwala Przedmiejskiego i poszerzania wyjazdu w kierunku Elbląga/Warszawy na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych XX wieku
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: autokorekta
2023-04-04 17:11:27 (3 lata temu)
do Pomuchelskopp: Tu widać zupełnie różne podejście przedsiebiorstw komunikacyjnych za PRLu - WPK Katowice nie prowadziło żadnej zmasowanej akcji przebudowy eNek na jednokierunkowe (przebudowano 16 wagonów silnikowych i 16 doczep nie licząc przebudowy 11+11 na wagony typu WPK).
2023-04-05 07:42:13 (3 lata temu)
tang
+1 głosów:1
do Pomuchelskopp: To, że byłeś na świecie, nie znaczy, że powinieneś pamiętać. Na początku lat 70. jeszcze były. Ciężko mi odtworzyć z pamięci kiedy znikły, bo część wozów początkowo przerobiono na jednokierunkowe, a dopiero potem zamontowano im hamulce szynowe, automatyczne drzwi itd. ale w 1970 niektóre na pewno jeszcze były dwukierunkowe. Zwłaszcza w zajezdni Łąkowa.
2023-04-05 13:33:28 (3 lata temu)
do tang: Od urodzenia mieszkałem na Przymorzu i jeździłem autobusami Jelcz ogórek oraz modrakami SKM, tramwaje zacząłem poznawać od 1974, kiedy z powodu choroby spędziłem sporo czasu u jednej i drugiej babci (obie mieszkały w Nowym Porcie). A tak bliżej to dopiero od początku 1978, kiedy ruszyła trasa przez Przymorze i Zaspę.
2023-04-05 16:52:48 (3 lata temu)
do Pomuchelskopp: No tak. W 1974 zmodernizowane mogły być już wszystkie. Miałeś dobrze, do babć mogłeś jeździć 148, 7 a potem jeszcze 4.
2023-04-07 11:55:38 (3 lata temu)
mirekjot
+1 głosów:1
Wygląd tej doczepy to dobry przykład gdańskiego dziadostwa - tylna szyba z wagonu ND dosztukowana kawałkiem sklejki do wymiaru 4ND...
2023-04-07 14:24:15 (3 lata temu)
do tang: W marcu 1979 przeprowadziłem się na Leszczyńskich (Rozstaje) i Nowy Port mi się trochę przybliżył :)
2023-04-07 20:06:55 (3 lata temu)
do mirekjot: No niestety. Ale sama doczepa wspaniała, choć tak krótko w Nowym Porcie (prawie wcale)
2023-04-11 17:27:43 (3 lata temu)
do Pomuchelskopp: Mi niestety w 1986 się oddalił. Ale w sercu jest zawsze wysoko
2023-04-11 17:29:27 (3 lata temu)
Krzysiek99
Na stronie od 2016 maj
10 lat 1 miesiąc 14 dni
Dodane: 4 kwietnia 2023, godz. 11:39:11
Rozmiar: 1024px x 683px
33 pobrań
1310 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Krzysiek99
Obiekty widoczne na zdjęciu
Zlikwidowano: lata 80.
Tramwaje w Gdańsku
więcej zdjęć (215)
Zbudowano: 1873/1896

Pierwszy tramwaj konny wyjechał na trasę w czerwcu 1873 r., natomiast pierwszą linię elektryczną uruchomiono w sierpniu 1896.


ul. Łąkowa
więcej zdjęć (173)
Dawniej: Weidengasse
Wg Akademii Rzygaczy, ul. Łąkowa to nazwa ulicy nadana po wojnie omyłkowo bo winna zwać się Wierzbową. By wyrównać błąd, dawną Łakową czyli Wiesengasse nazwano z kolei Wierzbową.