starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 7 głosów | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
Jazda "po angielsku" :P
2026-06-20 00:50:29 (8 dni temu)
do elot360: W czasach popularności usenetu na grupie pl.misc.transport.miejski mawiano na to "system rudzki".
2026-06-20 09:45:34 (7 dni temu)
Eugeniusz S.
Na stronie od 2011 styczeń
15 lat 5 miesięcy 9 dni
Dodane: 3 września 2024, godz. 19:28:38
Autor zdjęcia: Eugeniusz S.
Rozmiar: 2345px x 1531px
Aparat: DSC-HX400V
1 / 800sƒ / 3.2ISO 1608mm
0 pobrań
437 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Eugeniusz S.
Obiekty widoczne na zdjęciu
Tramwaje w Świętochłowicach
więcej zdjęć (112)
Zbudowano: 2020

MF 10 AC - wagony jedonkierunkowe

MF 11 AC BD - wagony dwukierunkowe


ul. Barlickiego Norberta
więcej zdjęć (562)
Dawniej: Beuthenerstrasse, Bytomska