starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 15 głosów | średnia głosów: 5.92

Kresy Fotopolska Fotopolanie w akcji

9 grudnia 2011 , Szalety w okolicy sali multimedialno- konferencyjnej.. Patrząc na wykonanie, prawdopodobnie nadal w próbnych kolorach.

Skomentuj zdjęcie
YouPiter
+1 głosów:1
Oczywiście pełny automat - oświetlenie + kranówka ? :)
2011-12-10 08:54:17 (14 lat temu)
ZPKSoft
+2 głosów:2
Kolor bardzo pobudzający :)
2011-12-10 09:41:17 (14 lat temu)
Kavikvs
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Tylko do czego? Ja tam wiem, po co idę do ubikolu.
2011-12-10 14:16:57 (14 lat temu)
Danuta B.
+3 głosów:3
Oj, Ty Kavikvsie, żeby mnie przyłapać na gorącym uczynku:). Chcieliśmy z Przemkiem sprawdzić standard pomieszczeń sanitarnych. Wydaje mi się Kavikvsie, że to nie są toalety dla VIPów, które spodziewam się, że prezentują wyższy standard. Te były koło sali konferencyjnej, czyli dostępne w zasadzie dla normalnych ludzi. Pomieszczenie oszczędnościowo wyklejone tapetą z włókna szklanego i pomalowane farbą (w damskiej nieco jaśniejszy i mniej jadowity odcień czerwieni). Ciekawa byłam wyposażenia kibolo-odpornego toalet w strefie kibiców, ale wszystkie były zamknięte.
2011-12-10 15:21:43 (14 lat temu)
Kavikvs
 
+2 głosów:2
do Danuta B.: Słusznie, poprawiłem opis. Ja też próbowałem dostać się do innych ubikacji. Myślę, że ich standard jest jednak niższy od tego pomieszczenia.
2011-12-10 15:28:03 (14 lat temu)
Kavikvs
Na stronie od 2004 wrzesień
21 lat 9 miesięcy 17 dni
Dodane: 10 grudnia 2011, godz. 0:54:04
Autor zdjęcia: Kavikvs
Rozmiar: 1396px x 1000px
0 pobrań
1766 odsłon
5.92 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Kavikvs
Obiekty widoczne na zdjęciu
Fotopolanie w akcji
więcej zdjęć (790)
Fotopolska
więcej zdjęć (18)
Wnętrza
więcej zdjęć (37)
Zbudowano: 2009-2011

Kubatura bez przykrycia: 297 556 m3

Kubatura przykrycia: ok. 488 842 m3

Liczba miejsc: 44 000

Stan inwestycji: inwestycja zakończona

Projekt: 2007

Realizacja: 2009-2011

Koszt inwestycji: ok. 730 mln zł netto

Inwestor: powołana przez Miasto Wrocław spółka celowa Wrocław 2012 Sp. z o.o.

Projekt: JSK Architekci sp. z o.o. (Warszawa)

Generalny wykonawca: konsorcjum firm Max Bögl Polska sp. z o.o. (Polska), Max Bögl Bauunternehmung GmbH & Co.KG (Niemcy)


al. Śląska
więcej zdjęć (693)