| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
† KazimierzP
 
+3 głosów:3
"Bombowa"
2012-02-15 21:52:42 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
Parkiet przemysłowy w takim miejscu. Myślałam , że teraz dają tylko do loftów.
2011-12-09 22:40:39 (14 lat temu)
Kavikvs
 
+2 głosów:2
Podłoga jest zryta bo przypomnieli sobie o barierkach do bramek. Takie samotne wyglądają idiotycznie.
2011-12-10 17:48:56 (14 lat temu)
YouPiter
 
+1 głosów:1
Oczywiście pełny automat - oświetlenie + kranówka ? :)
2011-12-10 08:54:17 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
Kolor bardzo pobudzający :)
2011-12-10 09:41:17 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+3 głosów:3
Oj, Ty Kavikvsie, żeby mnie przyłapać na gorącym uczynku:). Chcieliśmy z Przemkiem sprawdzić standard pomieszczeń sanitarnych. Wydaje mi się Kavikvsie, że to nie są toalety dla VIPów, które spodziewam się, że prezentują wyższy standard. Te były koło sali konferencyjnej, czyli dostępne w zasadzie dla normalnych ludzi. Pomieszczenie oszczędnościowo wyklejone tapetą z włókna szklanego i pomalowane farbą (w damskiej nieco jaśniejszy i mniej jadowity odcień czerwieni). Ciekawa byłam wyposażenia kibolo-odpornego toalet w strefie kibiców, ale wszystkie były zamknięte.
2011-12-10 15:21:43 (14 lat temu)
Kavikvs
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Tylko do czego? Ja tam wiem, po co idę do ubikolu.
2011-12-10 14:16:57 (14 lat temu)
Kavikvs
 
+2 głosów:2
do Danuta B.: Słusznie, poprawiłem opis. Ja też próbowałem dostać się do innych ubikacji. Myślę, że ich standard jest jednak niższy od tego pomieszczenia.
2011-12-10 15:28:03 (14 lat temu)
Kavikvs
 
+1 głosów:1
Mogłaś poczekać aż się bardziej wypnę.
2011-12-10 18:38:00 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
do Kavikvs: Na kogo, albo na co?
2011-12-10 18:40:16 (14 lat temu)
Kavikvs
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: Nie zadawaj mi teraz pytań- zdjęcia dodaję.
2011-12-10 18:42:19 (14 lat temu)
Strefa dla lepszych.
2011-12-10 18:52:01 (14 lat temu)
Kavikvs
 
do Danuta B.: Żeby nikogo nie urazić , mówi się: "bogatych inaczej".
2011-12-10 18:56:51 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
FotoFestung:).
2011-12-10 18:51:25 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:3
Dodaj: w części dla VIPów. Po prawej barek, który dodałam. To nie jest dla ludzi. Osoby na stadionie dzielę na 3 grupy: VIPy (wiadomo), ludzie - czyli bywalcy np. sali konferencyjnej i kibice (wyrażam się oględnie - myślę o nich zgoła inaczej:).. Na trybunach są miejsca dla tych trzech grup jakoś wydzielone.
2011-12-10 18:50:34 (14 lat temu)
† Festung
 
+2 głosów:2
Zapomnieliście o "ultrasach na żylecie".
PS. Nieznających zjawiska odsyłam do słownika gwary miejskiej.
2011-12-10 23:50:55 (14 lat temu)
Kavikvs
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: Powiedzmy, że poprawiłem.
2011-12-10 18:58:59 (14 lat temu)
Berni
 
+1 głosów:2
do † Festung: Żyleta to jest w Warszawie na Łazienkowskiej
2011-12-11 00:07:15 (14 lat temu)
† KazimierzP
 
+2 głosów:2
Ale za to jakie miny skupione!
2012-02-03 19:49:38 (14 lat temu)
Kavikvs
 
+3 głosów:3
do † KazimierzP: Udają, że rozumieją.
2012-02-03 21:33:13 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
Siedząc przy barze można oglądać mecz w lustrze:).
2011-12-15 13:48:18 (14 lat temu)
mamik
 
+3 głosów:3
do Danuta B.: Dobrze że telewizory są, można będzie na coś ciekawszego od meczu zerknąć.
2011-12-15 13:55:08 (14 lat temu)
10 Dyskusji (ostatnia 14 lat temu)
Strefa VIPów. Po prawej wejście. Po lewej, za filarem, jeden z dwóch przeszklonych szybów wind. W centrum kadru lada szatni od strony szatniarza.
Wnętrze stadionu ze zbliżeniem na elementy konstrukcyjne obiektu.
2011
-
2011
2011
-
2011
2011
-
2011
2011
-
2011
2011
-
2011
2011
-
2011
2011
-
2014
2011
-
2014
2014
-
2015
2014
-
2015
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet