starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 1 głos | średnia głosów: 6

Kresy woj. śląskie Ruda Śląska Komunikacja miejska w Rudzie Śląskiej Tramwaje w Rudzie Śląskiej

3 grudnia 2023 , Odcinek drogi między Godulą i Chebziem zimową porą. Tramwaj typu MF11ACBD #1018 w trakcie obsługi linii 29 relacji Chebzie Pętla - Bytom Plac Sikorskiego.

Ogryzek uruchomiony 5 października 2023 w związku z kompleksową przebudową pętli Chebzie (trwającej od września 2023 do maja 2024). 4 lutego jej trasa została skrócona o jeden przystanek (do Chebzia Pawła) w związku z rozpoczęciem kolejnego etapu prac a została zawieszona z dniem 25 maja 2024 i przywróceniem pełnej funkcjonalności pętli

Skomentuj zdjęcie
elot360
Na stronie od 2024 maj
2 lata 1 miesiąc 21 dni
Dodane: 20 czerwca 2026, godz. 0:45:29
Autor zdjęcia: elot360
Rozmiar: 3000px x 2000px
Licencja: CC BY-SA 4.0
Aparat: VOG-L29
1 / 140sƒ / 3.4ISO 5014.5 mm (35 mm eq)
0 pobrań
26 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia elot360
Obiekty widoczne na zdjęciu
Tramwaje w Rudzie Śląskiej
więcej zdjęć (38)
Zbudowano: 2020

MF 10 AC - wagony jedonkierunkowe

MF 11 AC BD - wagony dwukierunkowe


ul. Goduli Karola
więcej zdjęć (166)