starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 0 głosów | średnia głosów: 0
Skomentuj zdjęcie
Woj11
+2 głosów:2
2026-06-20 22:15:58 (7 dni temu)
Jarosław Dubowski
+2 głosów:2
To aby nie jakaś odlewnia żeliwa? Tu się leje do masy formierskiej w skrzyniach formierskich - te iskry nad formą - to nie może być szkło.
Może to Pioma?
2026-06-21 02:48:33 (7 dni temu)
do Jarosław Dubowski: Źródło zdjęcia pisze, że to Pioma. a zalinkowana powyżej strona - Hortensja. Kto się pomylił?
2026-06-21 04:42:57 (6 dni temu)
yani
+2 głosów:2
do da signa:
Teraz przypisanie prawidłowe.
2026-06-21 09:16:11 (6 dni temu)
Jarosław Dubowski
+1 głosów:1
do da signa: Pomylił się ten co połączył zdjęcie z hutą szkła...
2026-06-21 10:39:26 (6 dni temu)
da signa
Na stronie od 2018 czerwiec
7 lat 11 miesięcy 29 dni
Dodane: 20 czerwca 2026, godz. 22:09:44
Autor: Zbigniew Jarzyński ... więcej (28)
Rozmiar: 1765px x 1353px
1 pobranie
109 odsłon
0 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia da signa
Obiekty widoczne na zdjęciu
Wnętrza fabryki
więcej zdjęć (5)
ul. Dmowskiego Romana
więcej zdjęć (10)
Dawniej: Żarskiego Tadeusza