| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - 2010-2012 - Przebudowa Dworca Głównego

Budowa dworca nocnego

Budowa peronu 6

Remont hali peronów i peronów dworca głównego

Remont tunelu "dyrekcyjnego"

Remont tunelu "wąskiego"

Remont tunelu bagażowego (wschodniego)

Remont tunelu głównego

Remont wnętrz dworca

Rozbiórka schronu Obrony Cywilnej i budowa parkingu podziemnego

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
Strona dotycząca przebudowy Dworca Głównego -
Film pokazujący przebudowę i remont dworca oraz schron przygotowywany do wyburzenia
dodano: 2010-10-13, autor: Neo[EZN]
Prace na dworcu Wrocław Główny 1 lutego 2011 roku
dodano: 2011-02-11, autor: Neo[EZN]
2010-2012 - Przebudowa Dworca Głównego w pozostałych artykułach:
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12345678910następna
Danuta B.
 
+1 głosów:1
Na pierwszym planie tunel "pocztowy". Za PRLu nigdy nie udostępniany i bardzo prawdopodobne, że jako służbowy nigdy wcześniej nie był skomunikowany z ogólnodostępnym tunelem "dyrekcyjnym" (na zdjęciu środkowy. Kolejny trzeci, to wąski tunel wschodni, właśnie likwidowany . Sądzę, że windy towarowe we wschodniej części peronów prowadziły do tego tunelu
Cenny kadr, mimo przepaleń. Najważniejsze widać na dole..
2012-03-03 18:32:37 (14 lat temu)
Jak już poprzednio pisałem, nie jest to tunel pocztowy, tylko kolejowy tunel bagażowy (wschodni). Może starsi fotopolanie pamiętają że kiedyś, oprócz wagonów pocztowych, przesyłki przewożono też w wagonach bagażowych PKP. Zmieniłem więc nazwę obiektu.
2025-09-20 21:12:51 (9 miesięcy temu)
Stanisław Goś
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: To jest (był) tunel bagażowy, używany gdy kolej jeszcze przewoziła ładunki w wagonach bagażowych. Zaczynał się w budynku ekspedycji paczkowej przy ul. Suchej. Tutaj fajnie widać gdzie składowano przesyłki do Warszawy i Oleśnicy :). Tunel pocztowy był (jest) bliżej końca peronów, pod małym zadaszeniem.
2019-12-22 17:22:11 (6 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do Stanisław Goś: Zgadza się - nawet gdy zanikło nadawanie przez podróżnych bagażu do przewozu w tym samym pociągu którym jechali pozostała usługa przesyłek bagażowo-ekspresowych.
2025-09-21 12:58:17 (9 miesięcy temu)
Stanisław Goś
 
+1 głosów:1
Peron 4
2022-10-28 09:41:06 (3 lata temu)
† Festung
 
+2 głosów:2
Na pewno jest co najmniej jeden człowiek na świecie, który może rozpracować tę "erstklassige Kinderkleidung" reklamę. Jest nim WW.
2012-03-05 19:56:30 (14 lat temu)
Ewqa100
 
Katowice dawniej i dziś - nieprawidłowe zdjęcie porównawcze, proszę o poprawienie (problem zgłosiłam na forum technicznym)
2019-09-11 17:53:07 (6 lat temu)
WW
 
+3 głosów:3
do † Festung: Ha ha, prawdopodobnie Anna May albo Max.
2012-03-05 20:07:06 (14 lat temu)
Petrus
 
Pod "Dawniej i dziś" przypięto widokówkę z Raciborza
2019-09-09 19:26:13 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
do Petrus: Poprawione.
2019-09-09 19:28:15 (6 lat temu)
† KazimierzP
 
+3 głosów:3
Dachowcami nazywa się koty. Więc tu fotokot - Kavikus!
2012-06-05 09:05:24 (14 lat temu)
do † KazimierzP: Pokocurkowaliśmy od lewej do prawej:).
2012-06-05 11:45:40 (14 lat temu)
To je wrona :)
2013-01-06 19:47:17 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
2013-01-06 19:47:07 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
2013-01-06 19:48:38 (13 lat temu)
do Dariush: Jak wykadruję ręke zbyt dużo mi z fotki nie zostanie.
2014-05-15 18:07:02 (12 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
A teraz? może nikt się nie będzie z lupą doszukiwał elementów żwiru użytego do produkcji tej płyty chodnikowej.
2014-05-15 18:26:56 (12 lat temu)
Widzę, że ktoś majstrował przy fotce, ręka znikła i mój podpis też ?????
2014-05-16 10:56:32 (12 lat temu)
fantom
 
+3 głosów:3
do antypuszka©: Można by domalować rękaw munduru konduktora i będzie git.
2014-05-15 18:14:54 (12 lat temu)
do antypuszka©: Twoja wola, dodam tylko że byłoby to bez szkody dla zasadniczego tematu Twojego zdjęcia.
2014-05-15 18:28:10 (12 lat temu)
antypuszka©
 
+1 głosów:1
do fantom: Ten to ma pomysły i jeszcze może lizak domalować.
2014-05-15 18:20:50 (12 lat temu)
† Andrzej Mastalerz
 
+1 głosów:1
do antypuszka©: Albo loda.
2014-05-15 18:24:26 (12 lat temu)
do Dariusz Łukasik: Jak fotkę robiłem, nie wiedziałem, że kiedyś dodam na FP, to bym inaczej skadrowal.
2014-05-15 18:31:34 (12 lat temu)
Hellrid
 
+2 głosów:2
do antypuszka©: Jakiś nadgorliwiec (nie ja), ale to dobrze świadczy, ciesz się :) jeśli chcesz dodać swój podpis, to ściągnij powyższą fotkę przyciskiem Pobierz i tą fotką podmień tą, z zaznaczoną opcją "Dodaj podpis" i będziesz miał znów swój podpis ;), 5 sec. pracy.
2014-05-16 11:01:34 (12 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do antypuszka©: Z komentarza powyżej wynika że to esski. Pyta się w nim czy tak teraz może być ;)
2014-05-16 11:25:44 (12 lat temu)
Wczoraj sklejony. Leżał u mnie w kawałkach pięć lat. Kręcony aparatem słabej marki.
Mówię to dlatego, że chciałbym się wytłumaczyć z jakości.
2016-10-04 10:12:30 (9 lat temu)
Hellrid
 
Zastanawiające jest, że na miniaturce filmu z poziomu komentarzy widać herb DŚ i działający skrypt zasłaniający logo...
2016-10-04 11:38:38 (9 lat temu)
do Hellrid: Też nie wiem, o co chodzi, czy ktoś może to wyjaśnić?
2016-10-04 20:48:22 (9 lat temu)
Pokaż na mapie
100 Dyskusji (ostatnia 9 miesięcy temu)
Oszklona obudowa maszynowni dźwigu, wystająca ponad dach. Pozuje nasz główny fotopolski dachowiec - Kavikvs:).
Jak dla mnie najładniejszy budynek dworca kolejowego w Polsce.
2010
-
2010
2010
-
2010
2010
-
2010
2010
-
2010
2010
-
2010
2010
-
2010
2010
-
2010
2010
-
2010
2010
-
2010
2010
-
2010
2010-2012 - Przebudowa Dworca Głównego - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet