starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 14 głosy | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
augiasz
 
To nie Cieszyn, ale ponoć ma powstać fotozaolzie, więc może zostawić?
2014-02-08 12:50:34 (12 lat temu)
stoik
 
do augiasz: wyglada na rynek we Frysztacie.
2014-02-09 09:07:11 (12 lat temu)
czesil
 
do stoik: To Jabłonków.
2016-02-29 22:01:17 (10 lat temu)
esski
Na stronie od 2009 październik
16 lat 8 miesięcy 7 dni
Dodane: 8 lutego 2014, godz. 8:25:52
Rozmiar: 1572px x 980px
4 pobrania
3468 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia esski
Obiekty widoczne na zdjęciu