| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat augustowski
OBIEKTY - Ulica Mostowa
1
2
2a
2d
3
3a
4
5
6
8
10
12
12a
12b
12c
15
21
23
29
31

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Mostowa

Dawniej: Armii Czerwonej
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
To był Janusz Laskowski.
2012-07-05 21:42:53 (13 lat temu)
pawulon
 
Laskowik mógł by się co najwyżej z Beaty i Albatrosa ponabijać w jakimś skeczu ;)
2012-07-05 23:14:12 (13 lat temu)
Jeśli masz taką wolę to przypisz to zdjęcie do obiektu: ( ).
2013-12-17 19:58:00 (12 lat temu)
Marha
 
+2 głosów:2
Przypominam ten drewniany dom, roslo drzewo owocowe zolte sliwki, opadaly na chodnik. W ulice Mostawa wowczas( Armii Czerwonej )wcinala sie ul. Nowomiejska .Drugi dom od ul Nowomiejskiej w strone mostu mieszkala moja babcia i jeszcze byly 3 rodziny z dziecmi w moim wieku.Babcia mnie pilnowala ,wymyknelam sie spod jej opieki i dziecmi lokatorami w babci domu deptalismy sliwki na chodniku liczac je- nauczylam sie liczyc.Naprzeciw rog ulicy nie pamietam nazwy byly lody i rurki z krämem.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Wspomienia z dziecinstwa
2025-09-11 12:59:49 (9 miesięcy temu)
Pani w ortalionie poprawia but...
2014-10-05 22:34:29 (11 lat temu)
Stenek
 
do blaggio.: A wygląda, jak by podpierała ten mur ;-)
2014-10-05 23:49:28 (11 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+1 głosów:1
Miejsce działania "Grupy Trojanki".
2021-06-18 12:37:04 (5 lat temu)
Marha
 
+1 głosów:1
Zanim wybudowano Albartos byl w tym miejscu zielony kiosk. Zaplecze kiosku byl rynek, w dni targowe wtorki i piatki rolnicy z pobliskich wsi på zakonczonej sprzedazy swoich towarow pokrzepywali sie piwem u pana Wegrzyna (tak mowiono Wegrzyn) mial tylko jedno oko. Idac dalej w strone mostu przecinala ul.Nowomiejska ,naprzeciw byla ogolna pompa dla pobliskich mieszkancow.Za pompa byl dosyc duzy kiosk-sklepik mozna bylo wejsc .Drugi budynek za ul.Nowomiejska mieszkala moja babcia.Obecnie Rossman i Zabka. Mam mile wspomnienia.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: wspomnienia z wczesnego dziecinstwa
2025-09-10 10:55:15 (9 miesięcy temu)
Rafał T
 
+2 głosów:2
Mogłaby umyć nogi : )
2020-08-25 21:16:51 (5 lat temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do Rafał T : Nik niejest doskonaly ☺☺☺
2020-08-25 21:19:28 (5 lat temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do vetinari: Prosim, ja sem chlap :)
2020-08-26 08:27:52 (5 lat temu)
do da signa: ☺☺☺
2020-09-01 10:33:54 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
Piękna kompozycja z tymi grążelami a koloryt wprost bajeczny. Sławku, super.
2021-03-15 14:20:32 (5 lat temu)
s_mile
 
do ZPKSoft: Dziękuję, miło mi, że Ci się podoba.
Przyjmuję pochwałę za kompozycję - kolory to zasługa złotej godziny (szliśmy na zachód słońca) oraz mojej nieumiejętności skalibrowania monitorów - mam dwa, na każdym wygląda to odmiennie, a na komórce jeszcze inaczej.
2021-03-15 15:07:58 (5 lat temu)
s_mile
 
+2 głosów:2
Jeśli się powiększy to zdjęcie i przyjrzy odbiciu w oknie to są ciekawe skojarzenia.
2021-03-15 13:25:50 (5 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Ja tam widze twarz, tylko źe "do góry nogami" ☺
2021-03-15 14:00:52 (5 lat temu)
atom
 
Widzę olbrzyma :-) Ale co tam jest naprawdę?
2021-03-15 16:30:59 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do s_mile: Bez powiększania też widać ;-)
2021-03-15 13:30:09 (5 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do s_mile: Wielkolud z widocznym uchem:-)
2021-03-15 13:42:40 (5 lat temu)
4elza
 
+2 głosów:2
do s_mile: Gdyby efekty skojarzeń poddać psychoanalizie, to możemy dowiedzieć się czegoś ciekawego o naszych koleżankach i kolegach;-)
2021-03-15 14:00:16 (5 lat temu)
s_mile
 
do vetinari: Dla mnie to fragment człowieka w przydużej marynarce i w czarnych okrągłych okularach 😀
2021-03-15 14:04:45 (5 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do s_mile: No to teź, ale ja tam jeścze widze tą twarz, jakby od dolu. Jak sobie przewróciś monitor, i powiększyś...to sam zobaczyś....☺☺☺
2021-03-15 14:06:41 (5 lat temu)
s_mile
 
do vetinari: Odwróciłem obraz lecz nie dostrzegam tej twarzy. Ale wierzę Ci na słowo, wiem, że masz niesztampową wyobraźnię (że wspomnę słonia na tym zdjęciu:
2021-03-15 15:15:37 (5 lat temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
do s_mile: Ja się zgadzam z tym drugim "Wielkolud z widocznym uchem" stoi bokiem
2021-03-15 14:57:39 (5 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do s_mile: Teź widze tego wielkoluda, ale w lewym rogu jest twarz, ja ją tam widze ☺☺☺ Twarz widoczna od dolu.
2021-03-15 17:36:22 (5 lat temu)
atom
 
do s_mile: :-)
2021-03-15 19:03:49 (5 lat temu)
Marha
 
+1 głosów:1
Poprzednio koniec lat 50-tych , w tym miejscu byla pompa z woda ogolnie dla pobliskich mieszkancow. Za pompa byl kiosk-sklepik spozywczy gdzie mozna bylo wejsc. Za kioskiem byly stare budynki bylam tam z babcia-jej kuzynostwo.Babcia mieszkala naprzeciw pompy z woda.Szkoda ze nie ma starych zdjec.Budynek obok på lewej stronie mieszkala owczas starsza pani niepelnosprawna.Pomagano jej zejsc på schodach, nazwiska nie pamietam.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: wspomnienia z wczesnego dziecinstwa
2025-09-14 11:14:11 (9 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
10 Dyskusji (ostatnia 9 miesięcy temu)
Ulica Mostowa - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet