| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat głubczycki

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Baborów - zdjęcia niezidentyfikowane

1 subskrypcja
głubczycki /
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Zdjęcie znaleziono w pociągu w Raciborzu. W pliku była druga identyczna odbitka tylko na mniejszym formacie.
2018-09-23 21:19:00 (7 lat temu)
"Zdjęcie z pliku znalezionego w pociągu w Raciborzu"- to był plik zdjęć, czy plik na jakimś nośniku?Ja sam kiedyś znalazłem na ulicy (konkretnie w śmietniku ulicznym) płytę CD "Jelenia Góra stare zdjęcia", dlatego pytam.
2018-09-24 10:40:28 (7 lat temu)
na odwrocie jest taki napis :
2018-09-26 21:18:41 (7 lat temu)
do Dariusz Łukasik: To plik oryginalnych , papierowych zdjęć.
2018-09-24 10:42:07 (7 lat temu)
do Dariusz Łukasik: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2018-09-24 10:42:07 (7 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
do da signa: A to szczęście i ciekawostka, kto zgubił, zostawił ...ja mam czasem możliwość uratować coś ze składu makulatury, wszystko (prawie) jest już na portalu.
2018-09-24 10:49:01 (7 lat temu)
do Dariusz Łukasik: W pliku są zdjęcia z róznych miejsc od Bohumina po Legnicę. Niektóre opisane inne nie. A pociąg w Raciborzu ma stację koncową, więc tez niewiadomo kiedy te zdjęcia się w nim znalazły. no ale ciekawostka jest. Może kilka miejsc uda się ustalic.
2018-09-24 10:53:39 (7 lat temu)
do Dariusz Łukasik: Nie było w tym pliku zadnych zdjec współczesnych więc też może być tak, ze zgubił je jakiś kolekcjoner.
2018-09-24 10:55:28 (7 lat temu)
esski
 
do da signa: Napis oraz pełna data, którą to wskazane, waćpanno, byłoby wpisywać jednym zamachem.
2018-09-26 21:22:29 (7 lat temu)
do esski : wpisuje to to co odczytam :)
2018-09-26 21:27:19 (7 lat temu)
esski
 
do da signa: Tak, wpisane było waćpanny rączką.. ale.. W formularzu dodawnia zdjęć/skanów jest taki rejon gdzie się wpisuje rok, miesiąc i dzień.. To właśnie o tym rejonie formularza piszę, Nie zaś o tym co było wpisane pod zdjęciem, w opisie. W przypadku 1943 roku ma to mniejsze znaczenie, inaczej jest ze zdjęciami z roku 1939, Jak każdy zbiór, jak każda baza danych, tak i fotopolski zbiór ustawiony żyje skryptowym życiem bazy danych. Zdjęcia ustawiane się chronologicznie. I stąd z serii tysięcy zdjęć z roku 1939 wychodzi fatalny mętlik, gdzie widoki z parady 3 majowej pojawiają się za ujęciami wykonanuymi podczas lub po agresji sąsiadów tak z zachodu jak i wschodu, Wrzuty zdjęć z roku 1939 cierpią na jakiś wirus niemożności/nie-da-się, jak widać to od lat, to zdecydowana w ilości grupa fotopolan pomija celowo tych kilka klkinięć w formularzu.
2018-09-26 21:59:47 (7 lat temu)
do esski : Dobrze, to juz zapamietam. ale co jest napisane na tym zdjeciu?
2018-09-26 23:32:48 (7 lat temu)
esski
 
do da signa: Ja się ino na cyferkach znam... dutek do dutka i już mam dwa dutki :)
2018-09-26 23:41:16 (7 lat temu)
do esski : Ha ha, ja też jestem umysł ścisły :))
2018-09-26 23:44:06 (7 lat temu)
do da signa: Zum Andenken von deinem lieben Franzl - czyli nic istotnego.
2018-09-27 10:21:59 (7 lat temu)
do ritterswalder: No to usuwam
2018-09-27 12:02:14 (7 lat temu)
Petrus
 
+1 głosów:1
Może wrzucić to do śląskie/opolskie, ktoś może rozpozna
2020-06-05 23:16:04 (6 lat temu)
Jedną z osób na zdjęciu jest ksiądz. Może ktoś go zna?
2020-06-06 15:07:41 (6 lat temu)
do Petrus: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2020-06-07 11:30:06 (6 lat temu)
do da signa: A nie masz jakiejkolwiek wskazówki? Zero punktu zaczepienia, prawdopodobnie ziemie zachodnie ale i tu bym głowy nie dal...
2020-06-06 16:04:35 (6 lat temu)
do ritterswalder: Zdjęć jest kilka z jednego źródła. podejrzewam, że to czyjeś archiwum rodzinne. Te zdjęcia, które udało się zidentyfikować zrobiono w różnych miejscowościach na Śląsku Górnym i Dolnym.
2020-06-07 00:10:11 (6 lat temu)
do ritterswalder: Przejrzałam wszystkie zdjęcia z tego pliku. . Myślę,że można szukać albo w Baborowie albo w Bohuminie. Po ostatnim odkryciu, ze wskazaniem na Baborów.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2020-06-07 10:44:23 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
do da signa: Na pewno nie 1970, najdalej 1963-65 (długość sukienek).
2020-06-07 09:53:45 (6 lat temu)
do ZPKSoft: Zmieniłam datowanie.
2020-06-07 10:00:44 (6 lat temu)
Drugie zdjecie w tym samym miescu
2018-09-24 11:22:54 (7 lat temu)
czy to nie jest ta sama osoba? ( ta po lewej )
2020-06-06 23:37:44 (6 lat temu)
Petrus
 
+1 głosów:1
W tle dostrzegam jaroniowską kapliczkę
2026-01-02 15:03:27 (5 miesięcy temu)
5 Dyskusji (ostatnia 5 miesięcy temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet