| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (46)
Obiekty w okolicy
Szpital Powiatowy
43
m
Będzin
Zegar słoneczny "Tora"
55
m
Będzin
Modrzejowska 21
69
m
Będzin
Moniuszki 10
70
m
Będzin
Oddział ginekologiczno-położniczy.
78
m
Będzin

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Danuta B.
 
+1 głosów:1
Powala na kolana:).
2012-07-19 19:24:21 (13 lat temu)
To jakiś chorwat lub inny z bałkanów wystawił? Dziwny styl jak dla śląska.
2012-07-19 19:25:53 (13 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
Rany, jaki wstyd. Dopuszczanie do wznoszenia w centrum miasta budynków o charakterze podmiejskim (pomijam estetyczną stronę tego projektu) jest dowodem totalnej indolencji umysłowej samorządu.
2012-07-19 19:55:58 (13 lat temu)
A poza tym ciekawa jest lokalizacja tej restauracji. Z tyłu po lewej - szpital, nieco powyżek zakład pogrzebowy i kilkadziesiąt metrów poniżej - drugi zakład pogrzebowy.
2012-07-19 20:00:18 (13 lat temu)
† Andrzej Mastalerz
 
+3 głosów:5
Mi się podoba. Może nie pasuje do zabudowy ale nie podoba mi się lekceważenie inwestora. Może i Chorwat, mają tam wiele pięknych budowli.
2012-07-19 20:15:19 (13 lat temu)
Właśnie Trogir miałem na myśli. Piękne stare miasto.
2012-07-19 21:03:25 (13 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:3
do † Andrzej Mastalerz: Popieram Cię Andrzeju. Budynek niczego sobie (kwestia gustu) tylko lokalizacja i otoczenie nie pasuje.
2012-07-19 20:43:48 (13 lat temu)
do † Andrzej Mastalerz: Andrzeju, to nie jest lekceważenie inwestora. To stwierdzenie faktu. Na śląsku nie ma (lub nie było) takiego stylu budowlanego. Też doskonale się orientuję, że na bałkanach jest wiele pięknych budowli, w tym całe wspaniałe miasta, jak choćby Trogir.
2012-07-19 20:51:08 (13 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do † Andrzej Mastalerz: Nikt tu nie mówił o inwestorze. Inwestorzy są różni, jeden jest gotów zbudować w centrum bałkańską chatę, a drugi hurtownię lakierów. Władze samorządowe są od tego, by działać w interesie ogółu i nie dopuścić to takich szkodliwych dla miasta działań.
2012-07-19 23:11:19 (13 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do pawulon: Dzięki za minusy, ale i tak sam najlepiej wiem co mi się podoba, a tymi minusami dający je sami sobie wystawiają kiepską ocenę (szczęśliwi że anonimowo mogli się wykazać). Pozdrawiam minusiarzy ;))
2012-07-19 23:27:16 (13 lat temu)
do pawulon: Pawulonie, naprawdę Ci się ten budynek podoba? Chyba sobie robisz tzw. jaja:).
2012-07-20 11:34:03 (13 lat temu)
pawulon
 
do Danuta B.: A jak myślisz ;))
2012-07-20 11:44:47 (13 lat temu)
Fajne auto.
2012-07-20 12:54:32 (13 lat temu)
Boczna ściana jeszcze nie wykończona, lub zabrakło na nią funduszy lub kamienia.
2012-07-20 12:57:30 (13 lat temu)
Skoro w dyskusji pojawił się wątek stylu to pewnie jest "made in Istria" - Medulin to miasteczko położone kilkanaście kilometrów od Puli.
2012-07-20 16:28:37 (13 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do Andrzej G: Andrzeju, to jest docelowa postać tej ściany.
2012-07-20 16:14:53 (13 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 13 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet