| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (46)
Obiekty w okolicy
Modrzejowska 57
24
m
Będzin
Modrzejowska 51
29
m
Będzin
Modrzejowska 46
36
m
Będzin
Modrzejowska 48
37
m
Będzin
Modrzejowska 59
41
m
Będzin

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Arkadiusz K. (Arro)
 
0 głosów:1
Kamienica istnieje do dnia dzisiejszego a w ostatnich latach kilkakrotnie wybuchały w niej pożary.
2012-10-15 16:48:51 (13 lat temu)
Stenek
 
kurcze, ale się "poustawiali" - obleźli te domy jak muchy ;-)
Świetne zdjęcie
2012-10-15 23:46:16 (13 lat temu)
Mam jeszcze dwa zdjęcia z tej akcji - z zasobów Muzeum Miejskiego w Będzinie - muszę poszukać.
2012-10-16 19:48:28 (13 lat temu)
Mieszczuch
 
+2 głosów:2
Co za bzdury! To nie jest żaden pożar kamienicy tylko ćwiczenia straży przy ich budynku!
2024-12-09 19:53:18 (rok temu)
ZPKSoft
 
do Arkadiusz K. (Arro): Tlą się tam jakieś złe moce ?
2012-10-15 17:15:16 (13 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Obecnie to raczej towarzystwo tam przebywające złymi mocami nazwać by można... ;) Jak pogoda pozwoli, postaram się strzelić i wrzucić aktualne foto.
2012-10-16 10:40:42 (13 lat temu)
Stenek
 
do Arkadiusz K. (Arro): Czekam cierpliwie (*)!









(*) - kłamałem ;-) czekam NIEcierpliwie ;-)
2012-10-16 22:26:03 (13 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+1 głosów:1
do Stenek: By nie nadużywać Twojej cierpliwości wspomniane zdjęcia wrzucone i dopisane do stosownego obiektu :))
2012-10-17 12:02:27 (13 lat temu)
Stenek
 
do Arkadiusz K. (Arro): Dzięki! Widziałem, skomentowałem, gratuluję tak świetnych zdjęć
2012-10-19 22:52:24 (13 lat temu)
do Stenek: I ja dziękuję :)
2012-10-25 21:49:04 (13 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+2 głosów:2
do Mieszczuch: Po co ten krzyk, po co wykrzykniki? Jesteś pewien, że to ich budynek?
2024-12-10 06:38:17 (rok temu)
4elza
 
+2 głosów:2
do Arkadiusz K. (Arro): Dokładnie i jeszcze komentarz zapunktowany dwa razy...
2024-12-10 06:41:44 (rok temu)
Dziś w tym budynku też piwa napić się można... ;))
2012-10-17 12:03:39 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
Fajny wóz strażacki :)
2012-10-17 12:06:45 (13 lat temu)
Stenek
 
Super!
Wierzcie mi albo nie, ale ten wóz z poprzeczką, na której wisi szpula (lub szpule) z wężami strażackimi, to obrazek z książeczek dla dzieci z lat mojego dzieciństwa! Tak to właśnie wyglądało, może ktoś jeszcze to pamięta?
2012-10-18 01:04:26 (13 lat temu)
Ten szynel na strażaku musiał byc "bardzo wygodny"!;-)
2012-10-18 07:36:52 (13 lat temu)
do ZPKSoft: Jadźka na sąsiednim zdjęciu też niczego sobie ;))
2012-10-17 12:08:08 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
Takiej Jadźki jeszcze nie widziałam :)
2012-10-17 12:08:29 (13 lat temu)
Stenek
 
Ale maszyneria! I nawet kierowca trąbkę miał tuż obok kabiny na haku powieszoną ;-)


Zastanawia mnie, cóż to za przewody idą z dachu w dół, po izolatorach, aż do wpustu nad bramą, tuż nad literą J tejże Jadźki? Pewnie telefon?
2012-10-18 01:01:55 (13 lat temu)
"Jedzie, jedzie straż ogniowa, trąbka gra Sam komendant dziś prowadzi wóz".
2012-10-18 05:41:52 (13 lat temu)
do ZPKSoft: :))
2012-10-17 12:08:56 (13 lat temu)
maniafrania4
 
+1 głosów:1
Budynki mają swoją świetność za sobą , ale wystarczy trochę odnowienia i znowu będą atrakcyjne.
2017-07-28 19:41:37 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
Czyżby fotopiesek ?
2016-06-11 19:54:14 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet