| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Linia kolejowa nr 138 Oświęcim - Katowice
0km
526m
4km
242m
8km
531m
11km
944m
14km
100m
15km
485m
16km
787m
18km
309m
20km
100m
22km
948m
23km
478m
24km
264m
24km
987m
25km
859m
26km
255m
27km
505m
30km
243m
31km
295m
31km
573m
32km
013m
32km
243m
32km
970m

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
Linia kolejowa nr 138 - linia łącząca stację Oświęcim ze stacją Katowice, przebiega przez województwo małopolskie i śląskie.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456789...1718następna
Dana
 
+2 głosów:2
Widziałam z datownikiem z 27.05.1912.
2026-04-09 12:22:20 (2 miesiące temu)
elot360
 
+4 głosów:4
Edytowałem opis zdjęcia. To nie jest i nie była stacja kolejowa
2026-02-08 20:19:59 (4 miesiące temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2025-06-02 18:04:47 (rok temu)
Krzyś_
 
Może pasowałby wiadukt nad ul. Bytomską w Mysłowicach. Trzeba byłoby porównać wzór okładziny na starszych ujęciach GSV.
2025-07-21 01:28:58 (11 miesięcy temu)
Krzyś_
 
+3 głosów:3
Chyba można przypisać do tego wiaduktu:

Na starszych ujęciach z GSV po drugiej stronie jeszcze widać okładzinę, a u góry te półkoliste kształty.
2026-03-27 17:22:28 (3 miesiące temu)
Ewqa100
 
do Krzyś_: Przypisałam.
2026-03-29 00:38:28 (2 miesiące temu)
Krzyś_
 
+1 głosów:1
2025-11-01 23:22:05 (7 miesięcy temu)
marek45
 
do Krzyś_: Dziękuję
2025-11-02 07:26:49 (7 miesięcy temu)
JotDee
 
Po prawej budynek dworca. Na placu dworcowym stoi nieistniejąca kamienica (adres?), a z tyłu widoczna jest willa Kuderów. Kładka znajduje się na zachód od tych widocznych na późniejszych zdjęciach, zapewne najstarsza. Pod kładką widać koniec peronu 1.
2025-11-22 19:27:58 (7 miesięcy temu)
Woj11
 
+3 głosów:3
Raczej II połowa lat 60-tych
2025-11-25 19:04:32 (7 miesięcy temu)
Woj11
 
Zastanawiam się, czy zdążyli przed Nowym Rokiem?
2025-12-10 20:36:39 (6 miesięcy temu)
Dopisane, poprawa datowania i opisu ☺
2025-12-12 13:02:43 (6 miesięcy temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do Woj11: Zdążyli i to tak że do nakręcenia materiału do Kroniki Filmowej musieli jeszcze raz wymieniać ;)
2025-12-13 03:14:25 (6 miesięcy temu)
do vetinari: Nie pasuje mi to za bardzo na budynek tej nastawni. Torowisko przebiega po obydwu stronach? Po lewej budynek dawnego dworca, widok w miarę współczesny z nastawnią i dworcem :
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: kor.
2025-12-12 15:02:09 (6 miesięcy temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do chrzan233 : Ok...ja dopisalem wedlk tego zdublowanego ☺☺☺
2025-12-12 15:06:51 (6 miesięcy temu)
ulec
 
+3 głosów:3
do chrzan233 : Ta nastawnia stała chyba na miejscu tej: . . Na końcu tego peronu: (w stronę dzisiejszego dworca)
2025-12-12 22:48:06 (6 miesięcy temu)
Woj11
 
do Jarosław Dubowski: Dzięki. Wczoraj też na takie info natrafiłem. Zapewna gdzieś po 20 grudnia
2025-12-13 08:45:20 (6 miesięcy temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
Przypisalem do muralów ☺
2026-01-11 21:40:58 (5 miesięcy temu)
Sądząc po tych białych pasach na słupach wiaty to może być później...
2026-05-30 18:29:42 (28 dni temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
Końcówka lat 60-tych. Moda, fryzury na Beatlesa
2026-06-15 12:31:34 (12 dni temu)
Pokaż na mapie
173 Dyskusji (ostatnia 12 dni temu)
Linia kolejowa nr 138 Oświęcim - Katowice na innych zdjęciach
Linia kolejowa nr 138 Oświęcim - Katowice - obiekty i wydarzenia
Linia kolejowa nr 138 Oświęcim - Katowice w powiatach:
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet