| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat bocheński
Obiekty w okolicy
Wiśnicka 4
202
m
Bochnia
Wiśnicka 2
273
m
Bochnia
Kazimierza Wielkiego 66-Wiśnicka 2a
299
m
Bochnia
Dom drewniany
325
m
Bochnia
Boisko do piłki nożnej
342
m
Bochnia

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Bolarus S.A.

Dawniej: Zakład Produkcji Urządzeń Chłodniczych w Bochni
1 subskrypcja
BOLARUS Spółka Akcyjna jest jednym z największych krajowych producentów urządzeń chłodniczych

i niskotemperaturowych.

Od 50 lat przedsiębiorstwo oferuje rozwiązania chłodnicze dla branży sklepów spożywczych i supermarketów,

sektora horeca i gastronomii, stacji benzynowych oraz medycyny, laboratoriów i farmacji.

Klientami BOLARUS S.A. są zarówno detaliści jak i światowe marki i instytucje. Spółka w swej bogatej historii

odniosła wiele sukcesów oraz otrzymała wiele wyróżnień za osiągniecia z zakresu chłodnictwa komercyjnego.

Oferowane urządzenia produkowane są z wykorzystaniem najnowszych technologii wraz z zachowaniem

norm ISO: 9001, 14001, 13485.

Spółka stale udoskonala swoje produkty w zakresie energooszczędności, wzornictwa, jakości
więcej
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
Co to za Lodówki?
2012-03-02 14:57:17 (14 lat temu)
mamik
 
do ZPKSoft: Może to Tylko adres się nie zgadza.
2012-03-02 15:02:34 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
do mamik: Właśnie, też to znalazłam. Poczekamy na kol. Zygmunta.
2012-03-02 16:21:32 (14 lat temu)
x xx
 
+3 głosów:3
do ZPKSoft: Bolarus ul.Wiśnicka 12 - obecnie , dawniej ZUCH czyli Zakład Urządzeń Chłodniczych. Cieszy mnie że oglądacie i analizujecie , aż strach pomyśleć gdyby mi przyszło 10 % wrzucić tego co mógłbym nowy serwer trzeba by kupić na bank (mówię o zdjęciach z analogu)
2012-03-02 16:34:59 (14 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do x xx: Spoko, serwerów ci u nas dostatek, prędzej Tobie zdjęć zabraknie ;)
2012-03-02 16:50:16 (14 lat temu)
x xx
 
+1 głosów:1
do pawulon: raczej czasu , kończę sen zimowy ale będę pamiętał w tym roku też będzie zima :)
2012-03-02 16:56:39 (14 lat temu)
x xx
 
+1 głosów:1
Dystrybutor do lodów , przez otwór w pokrywie nabierało się gałki
2012-07-20 13:25:47 (13 lat temu)
x xx
 
Dystrybutor na ekspozycji targowej.
2012-07-20 13:27:23 (13 lat temu)
do x xx: To jakaś maszynka do lodów była?
2012-07-20 13:32:05 (13 lat temu)
† Yanek
 
+1 głosów:1
do x xx: Chodzi o urządzenie rzecz jasna ;)
2012-07-20 13:32:49 (13 lat temu)
pawulon
 
do † Yanek: Dobre ;))
2012-07-20 13:35:19 (13 lat temu)
x xx
 
do † Yanek: Bochnia robila maszyny do lodów , lody to jajka, mleko cukier i dodatki smakowe , te maszyny podczas schładzania mieszały te lody by miały konsystencję taką jaką znamy, na zdjęciu to prawdopodobnie maszyna do lodów, gdybym wiedział ze będą pytania przygotowałbym się lepiej :)
2012-07-20 13:36:38 (13 lat temu)
x xx
 
+1 głosów:1
do pawulon: tę przyjemność zostaw sobie na starsze lata, teraz pracuj : (
2012-07-20 13:38:33 (13 lat temu)
YouPiter
 
+1 głosów:1
do x xx: Jak nie jak tak :)Bardzo ciekawe ekspozycje wtedy wystawiali, dodałeś skan i wywołany do tablicy jako znawca z wybranego tematu odpowiadasz :))
2012-07-20 13:41:47 (13 lat temu)
A obok niezmienny przez dziesiątki lat wyrób prawdopodobnie Lubelskiej Fabryki Wag.
2012-07-20 16:39:14 (13 lat temu)
do Dariusz Milka: Dariusz - mogę mieć prośbę? Czy mógłbyś wrzucić na stronę fotkę bramy z koszar w Opolu którą umieściłeś na hydralu?
2012-07-20 16:46:58 (13 lat temu)
Dariusz Milka
 
+1 głosów:1
do Cristoforo: Zara bedzie ino nic o niej nie wiem.
2012-07-20 19:01:06 (13 lat temu)
do Dariusz Milka: Piękne dzięki :) Świetna robota z likwidacją tych białych kresek z aukcji! Fotkę zaraz przypiszę w odpowiednie miejsce.
2012-07-20 19:30:27 (13 lat temu)
pawulon
 
do Dariusz Milka: Cristoforo chodzi o to zdjęcie
2012-07-20 20:00:27 (13 lat temu)
do pawulon: Toż już Darek wrzucił :)
2012-07-20 20:01:58 (13 lat temu)
pawulon
 
do Cristoforo: Zajrzałem, nie ma, odświeżyłem stronkę... i jest ;))
2012-07-20 20:25:38 (13 lat temu)
x xx
 
Do ZPKSoft lub innych ludzi dobrej woli , założylem obiekt i na ul. Wiśnickiej są dwa zdjęcia które byłoby dobrze przenieść do tego obiektu , są łatwe do identyfikacji , stołowka z napisem o dobej pracy która jest źródłem dobrobytu (skąd my to znamy) i zimowe , hala fabryczna i śnigu po pachy, pomożecie :)
2012-07-20 15:31:33 (13 lat temu)
x xx
 
Dziękuję
2012-07-20 15:38:32 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
do x xx: A sam nie próbowałeś przenieść. Masz ku temu możliwości :)
2012-07-20 18:56:52 (13 lat temu)
x xx
 
do ZPKSoft: mam możliwości ale muszę się obyć z nową strona, nie chcialem tego "skopać" i troszkę się balem :)
dziękuję raz jeszcze.
2012-07-20 19:03:27 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
do x xx: To nie moje dzieło. Ale jak nie spróbujesz to nie posmakujesz :)
2012-07-20 19:14:06 (13 lat temu)
x xx
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: w takim razie "ludzie dobrej woli"
dziękuję :)
2012-07-20 19:17:40 (13 lat temu)
x xx
 
"5 x4 Danuta B.* 2012-07-24 22:30:47
przesadziłeś z HDR "
testuję nowy program (15 dniowa wersja) , budynek nic nie stracił , mi się też średnio podoba :)
2012-07-25 05:32:31 (13 lat temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 13 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet