| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (33)
Obiekty w okolicy
Bodzentyńska 14
13
m
Kielce
Wesoła 4
16
m
Kielce
Bodzentyńska 18
16
m
Kielce
Wesoła 6
18
m
Kielce
Bodzentyńska 11
18
m
Kielce

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
YouPiter
 
+2 głosów:2
Żródło: Wortal - Polskie Tablice Rejestracyjne: 0001-4300 - Kielce (KIB 2425 wydano w 1981 r.) Zatem data tej fotki to jakieś od `80 w górę :)
2018-02-23 09:10:50 (8 lat temu)
Woj11
 
Jak śpiewał Dudek "za dziesięć minut trzynasta".
2021-09-04 13:45:13 (4 lata temu)
4elza
 
+1 głosów:1
Gdyby to "Cześć Jerzy" zostało umieszczone w komentarzu pod zdjęciem, to jak najbardziej, zabawnie i na temat :-), ale jako opis - niekoniecznie.
2022-12-31 06:43:20 (3 lata temu)
Robert Cze
 
+1 głosów:1
do 4elza: Przypadła mi do gustu ta uwaga.

Jestem przekonany, że zdjęcie zostało wykonane zaraz po wprowadzeniu prohibicji, czyli ok. 1982 roku. Inaczej, nie miałoby ono sensu. Moje propozycje:
- zmienić bramę czasu na 1982-85
- opis zdjęcia zmienić na "Wybiła 13-ta!
- "Cześć Jerzy!" zachować, ale przenieść do sekcji skomentuj.
2022-12-31 17:26:13 (3 lata temu)
atom
 
+5 głosów:5
do Robert Cze: Mówiło się wtedy: "Kto nie ma własnej, czeka do trzynastej".
2022-12-31 19:30:53 (3 lata temu)
nukebro
 
+1 głosów:1
do Robert Cze: Opis poprawiony.
2023-01-01 23:18:59 (3 lata temu)
4elza
 
do Robert Cze: Być może pan Jerzy nie przybył tu tylko po to żeby fotografować ;-) ...
2023-01-03 05:57:01 (3 lata temu)
do nukebro: Fajnie - dzięki.
2023-01-02 14:43:23 (3 lata temu)
do 4elza: W kolejce się nie ustawił - być może przybył, ale ... zrezygnował.
2023-01-03 07:45:35 (3 lata temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do Robert Cze: Pozdrawiający też w kolejce nie stoi :) ( Chyba , że to kolejka dla uprzywilejowanych :))
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2023-01-03 07:57:34 (3 lata temu)
4elza
 
+2 głosów:2
do da signa: Już kupił, a teraz konsumuje ;-)
2023-01-03 07:59:06 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 3 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet