| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - ul. Borowska
2002

2002 - przebudowa alei Armii Krajowej i skrzyżowania z ul. Borowską

2006
2007

2006-2007 - Przebudowa ulicy Borowskiej

2017

2017 – budowa ścieżki rowerowej wzdłuż ul. Borowskiej, Stawowej, Pe...

2026

2026 - Remont torowiska (wymiana łuków)

OBIEKTY - ul. Borowska
Więcej (100)
Obiekty w okolicy
Borowska 176
93
m
Wrocław
Borowska 182-186
117
m
Wrocław
Kościół św. Franciszka z Asyżu
140
m
Wrocław
Kościół pomocniczy Matki Królowej ...
141
m
Wrocław
Ośrodek Postaw Twórczych
162
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Dalej jest tylko już nie skręcimy w nią jadąc właśnie tą jezdnią z której zrobiłeś zdjęcie.
2014-05-14 20:44:40 (12 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
Zrobili ostatnie 10 metrów od Borowskiej jednokierunkową, Ktoś się nieźle rozwalił kiedy wyjeżdżał z Działkowej i skręcał na południe w stronę szpitala, po ustawieniu ściany nie ma tam miejsca i czasu na to by zerknąć na półnoć i sprawdzić czy coś nadjeżdża. To było w maju 2010 roku, Musiałem nieźle lawirować po dziurach aby naokoło ośrodka opiekuńczego trafić spowrotem na Borowską. Zapewne do dziś trafią się zniecierpliwieni którzy wyjeżdżają z Działkowej. Niezła to adrenalina dla tych co jadą po Borowskiej. Lepiej w tym miejscu jechać wewnętrznym pasem.
2014-05-14 21:37:09 (12 lat temu)
Marek Potocki
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Czysto teoretycznie jest, ale w praktyce zrobili z Działkowej dwie oddzielnie ulice. Tak jak Sanocka/Sieradzka.
2014-05-14 21:12:34 (12 lat temu)
Marek Potocki
 
+1 głosów:1
do esski : Trafiają się. Szczególnie celują w tym karawany wyjeżdżające spod cmentarza. Czasem zdarza się desperat skracający sobie drogę odcinkiem między Ślężną a Spiską (zeszłej zimy regularnie widywałem tam samochody pewnej firmy kurierskiej z liczbą pomiędzy 6 a 8 ;)). Jednak zwykle ludzie wyjeżdżają sięgaczem koło ośrodka.
2014-05-14 22:21:12 (12 lat temu)
Licho
 
Blok? Raczej nieczesto się przedwojenną zabudowę blokami nazywa.
2021-12-23 12:04:41 (4 lata temu)
ZPKSoft
 
do Licho: Ok, nazwę więc go segmentowcem ;-)
2021-12-23 12:14:35 (4 lata temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do Licho: Nieczęsto, ale w zasadzie jaka jest róznica między powojennym os. A w Tychach, Osiedlami w Łabędach (powstałymi w III Rzeszy) a tym co na zdjęciu?
2021-12-23 13:06:24 (4 lata temu)
Licho
 
do Jarosław Dubowski: No, ich też bym raczej nie określał mianem bloków. Można się oczywiście spierać.
2021-12-23 16:12:54 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 4 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet