| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat braniewski
OBIEKTY - Mury miejskie
Obiekty w okolicy
Dawna fosa miejska
47
m
Braniewo
Wolności 1
50
m
Braniewo
Pomnik poległych w I wojnie świato...
72
m
Braniewo
Baszta
91
m
Braniewo
Zespół Szkół Zawodowych im. Jana L...
98
m
Braniewo

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Cristoforo
 
+5 głosów:5
Braniewo - Kolegium Jezuitów, obecny Zespół Szkół Zawodowych
2013-04-07 02:42:06 (13 lat temu)
Mariusz Brzeziński
 
+2 głosów:2
Większość kadru wypełnia Baszta Klesza, ze średniowiecznego systemu murów miejskich.
2013-04-07 15:13:37 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
Kolejna zagadka do rozwiązania.
2010-12-19 21:13:42 (15 lat temu)
mar
 
+1 głosów:1
Nasz detektyw WW jeszcze nie odgadł? :)) .....dziwne.........:)
2010-12-20 16:36:42 (15 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do mar: Chyba przeoczył ;-)
2010-12-20 19:17:36 (15 lat temu)
WW
 
+3 głosów:4
do mamik: Daję szanse innym ;)
2010-12-20 20:37:23 (15 lat temu)
zuf
 
+1 głosów:1
do WW: Jakaś podpowiedź? :)
2010-12-20 21:52:58 (15 lat temu)
WW
 
+2 głosów:3
do zuf: Niestety, podpowiedź przydałaby się i mi.
2010-12-20 22:06:33 (15 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do WW: Istnieje pewne prawdopodobieństwo, że to nie jest Polska. W kolekcji było też trochę zdjęć z podróży zagranicznych, mogło się zaplątac do tych, które zakwalifikowaliśmy do Polski. Chociaż z drugiej strony roślinność raczej krajowa ;-)
2010-12-21 09:15:10 (15 lat temu)
WW
 
+1 głosów:2
do mamik: No to słabo...
2010-12-21 09:48:42 (15 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do mamik: Tam była jedna rolka z Jugosławii - poznać odbitki od razu, że to inny świat. A negatyw nie był skanowany, więc zaplatać się nie mogło. Moje uznanie za rozpoznanie:).
2013-04-07 15:37:23 (13 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do WW: Wydaje mi się, że na tej stronie nie ma niczego podobnego do tej wieży
2010-12-21 10:18:33 (15 lat temu)
mamik
 
+2 głosów:2
2013-04-07 10:04:57 (13 lat temu)
WW
 
+6 głosów:6
do mamik: Cristoforo jest bardzo dobry w rozpoznawaniu, niezasłużenie uchodzę za głównego specjalistę od rekognicji.
2013-04-08 23:16:12 (13 lat temu)
mamik
 
+3 głosów:3
do WW: Za to rozpoznanie należy mu się premia.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2013-04-09 12:15:30 (13 lat temu)
Cristoforo
 
+1 głosów:1
do WW: Dziękuję, ale również Tobie nie można niczego ująć w tej kwestii!
2013-04-09 12:59:16 (13 lat temu)
Wiesław Smyk
 
+4 głosów:4
do mamik: Myślę, że można za to zezwolić Cristoforo na wrzucenie dodatkowo ok. 500 zdjęć w miesiącu i jako gratisa ze 200 znaczników na mapu ;)
2013-04-09 12:30:06 (13 lat temu)
Cristoforo
 
+2 głosów:2
do Wiesław Smyk: Dziękuję za taką premię! :)) Kuba mnie chce zajechać :) Musiałbym robić o prawie połowę więcej niż do tej pory. Doba i tak już jest dla mnie za krótka :)
2013-04-09 13:02:50 (13 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 13 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet