| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Oficyna

Detale architektoniczne

OBIEKTY - Oficyna
Obiekty w okolicy
Pawilon
21
m
Brunów
Wiata garażowa
79
m
Brunów
Stajnia
83
m
Brunów
Pałac
93
m
Brunów
Brama Pałacowa
108
m
Brunów

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Oficyna

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
TW40
 
+1 głosów:1
Oficyna...
2011-10-01 00:49:57 (14 lat temu)
Saxon
 
+1 głosów:1
Prosze wymazywac!!!!!!!
2011-11-25 23:35:27 (14 lat temu)
Warum ersetzen?
2011-11-26 12:00:44 (14 lat temu)
skrzypa
 
+4 głosów:4
Moja mama koresponduje z Brazylijką po angielsku poprzez translatora i wyszło tak : "Twój kraj jest piękny, ale mieszka w nim czarownica" :):):)
2011-11-26 12:23:00 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do TW40: Niezłą:). I znów zmieniłam datę. Ech, Saxon:)
2011-10-01 11:51:27 (14 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do † Festung: On też korzysta z translatora i zapewne tak mu google przetłumaczyło. Chodzi pewnie o to aby zmieniać datę jak będzie zła.
2011-11-26 12:11:25 (14 lat temu)
Saxon
 
+2 głosów:2
do † Festung: Poniewaz nowe zdjedcie lepiej.
2011-11-26 12:29:04 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do pawulon: Saxon usuwa zdjęcie, bo nie jest z niego zadowolony. Dodał podobne, zrobione rok później. Na tym lepiej widać dach, dlatego głosuję za jego pozostawieniem. Miejsca jest dla obu kadrów. Jednak Saxon prosi o jego usunięcie. I tu pojawia się ogólny problem, który pojawił się niedawno przy kadrach podebranych w zakazanym źródle przez Macieja - zdjęcia cenne, usuwać szkoda, jednak wola autora winna być uszanowana. Co robimy?
2011-11-26 13:27:59 (14 lat temu)
† Festung
 
+1 głosów:1
do Saxon: Saxon - lassen Sie die beiden Fotos!
2011-11-26 14:01:22 (14 lat temu)
skrzypa
 
+2 głosów:2
do Danuta B.: Zostawiamy oba !
2011-11-26 13:30:35 (14 lat temu)
Saxon
 
+2 głosów:2
2011-11-26 19:37:57 (14 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 14 lat temu)
Oficyna na innych zdjęciach
Oficyna - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet