| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat brzeski
OBIEKTY - Ulica Bolesława Chrobrego
1
2
4
5
7
6
6a
8
9
9a
10
11
12
13
13
14
15
18
20
21
22
23
24a
24c
25
27
28
29
31
32
33
33
35
37

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Bolesława Chrobrego

Dawniej: Lindenstrasse
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
1234następna
foxi
 
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2023-11-20 17:38:02 (2 lata temu)
foxi
 
2023-11-20 17:39:25 (2 lata temu)
ZPKSoft
 
Piotrze, założyłam obiekt dla tego budynku i przeniosłam zdjęcie.
2025-10-26 09:11:43 (8 miesięcy temu)
do ZPKSoft: Dziękuje
2025-10-26 09:56:19 (8 miesięcy temu)
Niesamowite zdjęcie.
2017-06-17 23:16:48 (9 lat temu)
Krzyś_
 
+1 głosów:1
Grzegorz Fitelberg zmarł w roku 1953, więc jeśli dyrygował orkiestrą na zdjęciu, to datacja do poprawy.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2017-06-18 13:57:27 (9 lat temu)
Krzyś_
 
+1 głosów:1
To chyba jest amfiteatr w Brzegu.
2024-08-16 02:16:12 (rok temu)
elmis
 
do Krzyś_: Słusznie.
2017-06-18 17:44:38 (9 lat temu)
do elmis: Jeśli przed 1953 to odpada WPKiW. Może Opera Leśna w Sopocie?
2017-06-18 20:01:00 (9 lat temu)
Krzyś_
 
do Jarosław Dubowski: Amfiteatr w Stargardzie jest podobny, ale kilka szczegółów nie pasuje.
2017-06-18 20:09:03 (9 lat temu)
yani
 
do Krzyś_:
Brawo!
Chyba nawet ten sam koncert:
2024-08-16 12:35:13 (rok temu)
Krzyś_
 
+1 głosów:1
do yani: Nawet przewód się zgadza :-)
2024-08-16 17:14:08 (rok temu)
Chyba źródlo do podmiany ☺☺☺
2020-10-02 18:50:14 (5 lat temu)
foxi
 
To nie źródło to fontanna ;-)
2020-10-02 21:01:22 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Czy powyższy obiekt fontanny nie powinien być kontynuacją, bądź powiązany z pierwotną lokalizacją ?
2025-07-11 16:36:19 (11 miesięcy temu)
do foxi: Chodzi mi o źródlo tej fotografii, i na marginesie...kto jest inwestor ?
2020-10-02 21:09:44 (5 lat temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
2020-10-02 21:24:31 (5 lat temu)
do ylooC: Dziękuję ☺
2020-10-02 22:12:00 (5 lat temu)
foxi
 
To też mogą być obchody Dni Książki i Prasy w maju 1952 roku na podstawie -
2024-06-29 14:29:15 (rok temu)
foxi
 
+1 głosów:1
Mam zgodę na publikację autora Marka Pyzowskiego -
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2021-12-27 21:06:41 (4 lata temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
Nareszcie. Uratować się da ale za dużo większe pieniądze niż 20 lat temu.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2021-12-27 21:08:20 (4 lata temu)
bbp
 
Przed godziną 17, dzisiaj, rusztowania były już na samochodzie.
2021-12-28 17:37:36 (4 lata temu)
W 2008 roku starałem się o zakup tego miejsca. Już wtedy był w prywatnych rękach. Niestety ówczesny właściciel twierdził ze to będzie remontował i nie było siły na odkupienie pomimo że nic się nie działo. Przez 5 miesięcy obserwowałem to miejsce i starałem się żeby miasto zareagowało. Niestety, właściciel kupował to farby to pędzle i przedstawiał na to rachunki twierdząc że to na remont. Przez to miasto nic nie mogło zrobić. Jak widać nic nie zrobiono do dzisiaj.
2022-06-16 17:42:11 (4 lata temu)
do bbp: W jeden dzień odnowili elewację? ;)
2021-12-28 19:33:42 (4 lata temu)
foxi
 
+1 głosów:1
2022-06-17 17:26:47 (4 lata temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
A nie koszary? - budynek w lewym dolnym rogu.
2022-07-24 00:28:53 (3 lata temu)
Mako
 
+3 głosów:3
To na pewno nie jest jeden z obiektów wchodzących w skład kompleksu koszarowego przy ulicy Grunwaldzkiej. Na zdjęciu uwieczniono budynek dawnego odwachu, który dziś posiada adres Bolesława Chrobrego 18.
2022-07-24 21:28:44 (3 lata temu)
foxi
 
do Neo[EZN]: Tak, to koszary
2022-07-24 08:21:46 (3 lata temu)
Nie wiem jak to przekręcić....HELP! /przepraszam/
2026-01-11 19:42:21 (5 miesięcy temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Skoro pomnik powrócił do życia to warto by go zaznaczyć na mapie i zmienić status obiektu. Tomi - pokaż nam gdzie stoi.
2026-01-11 20:49:36 (5 miesięcy temu)
cracusiac
 
+1 głosów:1
Ja uzywam trzy najprostsze starusienkie programy
Shift N
PhotoSnap
Jasc Paint Shop 9
i to mi wystarcza.
Dzialaja rowniez na zdjeciach z smartfona, w tym wypadku rozne modele Motoroli.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: wiadomo
2026-01-12 11:04:11 (5 miesięcy temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do Tomi_Opole: Zdjęcie trzeba zapisać w pozycji pionowej w jakimś programie graficznym i podmienić. No i tak trzeba postępować ze wszystkimi pionowymi.
2026-01-11 19:43:51 (5 miesięcy temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Tomi_Opole: Wyprostowalem...kolega fotografuje za pomocą telefonu, i nasz system ma poprostu problem z odczytem takych zdjięć, więc powstają zdjięcia leźące ☺
2026-01-11 20:20:06 (5 miesięcy temu)
do da signa: Pomożesz? /prosi/
2026-01-11 19:47:31 (5 miesięcy temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do Tomi_Opole: Mogę pomóc, ale wolałabym, żebyś się nauczył :) Niestety mimo chęci mam problem, zdjęcie nie chce sie pobrać :(
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2026-01-11 19:52:02 (5 miesięcy temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Tomi_Opole: Czy masz jakyś program graficzny w którym go moźeś postawić na nogy. Niejest problem dla nas to poprawić, ale warto źe bys się nauczyl takie rzeczy robić sam ☺ Narazie to zdjięcie wyprostuje, ale dziśaj juź prostowalem Twoje 3 zdjięcia i ewidentnie juź nadszedl czas na to, źe bys się nauczyl sam ☺☺☺
2026-01-11 20:16:59 (5 miesięcy temu)
Tomi_Opole
 
+1 głosów:1
do vetinari: Diky Veti po raz trzeci. Jaki program polecasz? Niedawno kupiłem nowy laptop wiec jeszcze muszę z nim eksperymentować.
2026-01-12 09:13:18 (5 miesięcy temu)
do ZPKSoft: Muszę go dobrze zlokalizować. No i zapraszam do Brzegu.
2026-01-12 09:14:22 (5 miesięcy temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Tomi_Opole: Ja uźywam Zoner, ale tu by się przydala troche fachowa porada na temat jak przerobić te fotografie na JPG. To jest wlaśnie ten problem. I tu Ci nieporadze, bo mi brakują polskie slowa ☺
2026-01-12 09:17:03 (5 miesięcy temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Tomi_Opole: Dzięki za zaproszenie, może będzie okazja poznać się osobiście. Niby tylko 35 min. jazdy ale poczekamy na cieplejszy i mniej śnieżny czas.
2026-01-12 09:59:33 (5 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
36 Dyskusji (ostatnia 5 miesięcy temu)
Ulica Bolesława Chrobrego - obiekty i wydarzenia
22 23
37
następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet