| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Stacja kolejowa Brześć nad Bugiem
Obiekty w okolicy
Dworzec kolejowy
187
m
Brześć nad Bugiem (Брэст)
Pomnik Adama Mickiewicza
444
m
Brześć nad Bugiem (Брэст)
Dom Kultury Kolejarza (d. Kościół ...
451
m
Brześć nad Bugiem (Брэст)
Леваневского 1
452
m
Brześć nad Bugiem (Брэст)
Леваневского 3
465
m
Brześć nad Bugiem (Брэст)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Stenek
 
Wrzućcie zdjęcie na www.werttrew.fora.pl , tam jest taki dział, może ktoś rozpozna?
2012-09-23 23:16:44 (13 lat temu)
To nie Warszawa
2012-09-26 00:52:43 (13 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do Kuba Jastrzębski: Stację identyfikuję jako Brześć Litewski.
2012-09-26 01:19:52 (13 lat temu)
pawulon
 
do WW: No to można przenieść a nawet utworzyć osobny obiekt.
2012-09-26 09:44:20 (13 lat temu)
mamik
 
A co mamy do Brześcia? Przecież to zupełnie inne miasto, a nie dzielnica Terespola.
2012-09-26 10:26:39 (13 lat temu)
pawulon
 
do mamik: Ale oba dzieli tylko granica. Takie zasady kiedyś ustaliliśmy.
2012-09-26 10:32:02 (13 lat temu)
WW
 
do mamik: No właśnie, ciekawy przypadek, bo nie ma i nigdy nie było fizycznej ciągłości między zabudową Terespola i Brześcia. Choć miasta ze sobą pod względem administracyjnym graniczą.
2012-09-26 10:32:37 (13 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do pawulon: Ale mamik ma chyba rację, bo ustalono, że do FP włączane będą miasta podzielone przez granicę, a nie każde zagraniczne miasto leżące przy polskiej granicy. Nie przypadkiem nie ma na FP Náchodu, choć administracyjnie graniczy z Kudową-Zdrój.
2012-09-26 10:39:59 (13 lat temu)
pawulon
 
do WW: Ale Brześć już był, ja dopisałem tylko do niego dworzec.
2012-09-26 10:47:25 (13 lat temu)
WW
 
do pawulon: Temu nie zaprzeczam, pytanie, czy powinien być.
2012-09-26 11:03:03 (13 lat temu)
mamik
 
+2 głosów:2
do WW: Moim zdaniem nie, bo to zupełnie inna sytuacja niż Cieszyn, Gubin/Guben i Zgorzelec/Gorlitz.
2012-09-26 11:04:26 (13 lat temu)
pawulon
 
do WW: Może to pokłosie Twierdzy Brzeskiej, której to Terespol był częścią ;)
2012-09-26 11:05:39 (13 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do pawulon: Jak to rozumiesz - częścią twierdzy? Jego związek z twierdzą jest taki, że leży w jej pobliżu, a do tego w XIX w. w związku z jej budową całe dotychczasowe miasto zostało wyburzone i przeniesione o jakiś kilometr na zachód. Bezpośrednio przy twierdzy leżeć nie mógł, bo ta musiała mieć czyste przedpole.
2012-09-26 11:30:07 (13 lat temu)
pawulon
 
do WW: Ot, tak sobie zażartowałem a ty mi prawisz całą wykładnie historii ;)
2012-09-26 13:38:08 (13 lat temu)
WW
 
+3 głosów:3
do pawulon: Skąd mam wiedzieć, że sobie żartujesz. Dyskutujemy na temat jakiegoś zagadnienia, prezentujesz odmienny pogląd niż ja, staram się zatem uzasadnić swój pogląd, po czym Ty mówisz że żartowałeś i sugerujesz, że marnuję swój i Twój czas.
2012-09-26 13:46:06 (13 lat temu)
muta
 
+1 głosów:1
Moim zdaniem to nie jest Terespol nag Bugiem . Pokazywałem to zdjęcie osobom z Terespola i nie pasuje im ilość torów , budynek i cerkwie które są ale w innym miejscu .
2017-02-09 15:35:01 (9 lat temu)
Zdecydowwanie to zdjęcie z
innego Terespola
2020-07-06 07:38:38 (5 lat temu)
Jazzek
 
do muta: To może Brześć? Przecież blisko i w wojennej zawierusze można się pomylić.
2017-02-09 15:47:31 (9 lat temu)
Jazzek
 
do Jazzek: No i ten Brześć to okazujew się dobry trop, widać wieże cerkwi brackiej:
2017-02-14 22:29:10 (9 lat temu)
Lublin Główny.
2015-12-02 21:45:21 (10 lat temu)
mag
 
Troszkę za wysoki....
2015-12-26 15:20:25 (10 lat temu)
To nie Lublin tylko Brześć nad Bugiem.
2019-04-13 08:55:27 (7 lat temu)
Brześć nad Bugiem. Ciężko znaleźć w necie zdjęcie z tej samej strony, dla porównania:
2016-08-10 10:51:14 (9 lat temu)
esski
 
do ritterswalder: Ooo.. ma ja ci kilka ujęć tego gmachu... Teraz bez pudła będę wiedział co i jak...
2016-08-11 01:36:48 (9 lat temu)
ritterswalder
 
+1 głosów:1
To jest fotka sprzed roku 1918 - potem dworzec przebudowano.
2018-02-17 09:16:00 (8 lat temu)
ritterswalder
 
+1 głosów:1
Brześć nad Bugiem.
2017-01-29 11:26:19 (9 lat temu)
vigo
 
Komentarz został usunięty przez administratora - powód: podmiana
2019-06-27 14:33:16 (7 lat temu)
ritterswalder
 
+3 głosów:3
Chyba Brześć nad Bugiem. A skoro tak to rok 1940 wątpliwy.
2020-04-16 23:45:17 (6 lat temu)
Projektował Hipolit Hryncewicz.
2021-01-14 23:47:27 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
10 Dyskusji (ostatnia 5 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet