.. oraz nad budową Centrum Południowego, hotelem Orbis, nowym budynkiem Izby Skarbowej, ulicą Powstańców Śląskich, ulicą Gwiaździstą, Zielińskiego i szpital...
Dzięki za tę fotę. Zawsze ciekawiło mnie jak tam jest.
Kojarzy mi się z muchołówką ;)
Jednak wyobraźnia pociągnęła dalej, jak sobie radzi ta "rosiczka" ze złapanym deszczem i śniegiem? :)
Sky Tower nie zmieścił się cały w kadrze ale widać, że dużo biur jest już zajętych za to na mieszkania nie znalazło się wielu chętnych (mieszkania są od tego...