| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
vigo
 
Wystawione drugi raz (po usunięciu w ramach nauki edycji)
2015-02-02 11:36:03 (11 lat temu)
esski
 
do vigo: To jeszcze panie Vigo polecam szybki kurs przysposobienia w opanowaniu mapy, aby do taki obiekt jak ten śliczny Bujwida 37, zaistniał na poniższej mapie widocznej za każdym razem podczas wchodzenia na stronę główną obiektu , w tym przypadku Odona Bujwida 37.
2015-02-02 11:52:39 (11 lat temu)
vigo
 
+1 głosów:1
do esski : Z tego, co wiem potrzebne są do tego uprawnienia, a ja mam dopiero miesiąc stażu na FP. Ponadto jestem silnie odporny na wiedzę komputerową, więc nic na szybko.
2015-02-02 12:01:46 (11 lat temu)
esski
 
do vigo: Nie od razu Wrocław odbudowano... pytaj w razie wszelkich wątpliwości.. Uprawnienia do edycji mapy zapewne otrzymać możesz, wstukaj podanie do Neo, Jak na dziś w razie wrzucania zdjęć do obiektu nie podłączonego do mapy poinformuj waść o tym, zawsze się ktoś znajdzie kto to uczyni.
2015-02-02 12:20:20 (11 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do vigo: Ja jestem pod wrażeniem tego że wszystko robisz prawidłowo - zdjęcia maja dobre rozmiary, prawidłowo podpisane, obiekty dobrze ponazywane, to się zdarza bardzo rzadko :)
2015-02-02 13:07:45 (11 lat temu)
vigo
 
do esski : Jasne ! Na razie zakładane obiekty mam pod kontrolą i na pewno będę pamiętał o znacznikach
2015-02-02 12:30:27 (11 lat temu)
vigo
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Trzy lata zaprawy na sucho
2015-02-02 13:10:11 (11 lat temu)
esski
 
do vigo: Aż trzy lata waść czekałeś aby wrzucić tą fotkę Sienkiewicza przy Reja? ha.....lepiej później jak wcale. Nigdy na ebayu/allegro nie widziałęm tego cuda.
2015-02-02 13:17:42 (11 lat temu)
vigo
 
do esski : To dosyć świeży nabytek (allegro)
2015-02-02 13:27:08 (11 lat temu)
esski
 
do vigo: Kiedys... ze dwa lata temu widok z budynkiem Piastowska 38, 40 zszedłbył na allegro za ponad 200zł. Widzę iż warto na allegro zaglądać czasem , oby taka wisieńka z tortu wyskubać jak wisieńkę z tortu :)
2015-02-02 13:45:02 (11 lat temu)
vigo
 
do esski : Pod koniec zeszłego roku kartka z pl.Staszica została sprzedana na allegro za 405 zl.
2015-02-02 13:54:16 (11 lat temu)
esski
 
do vigo: Szkoda że widoki Ratusza, mostu Grunwaldzkiego, Hali Stulecia, Uniwersytetu itd itp nie schodzą w takiej kwocie, zbiłbym fortunę :)
2015-02-02 14:14:29 (11 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 11 lat temu)
Bujwida 37 na archiwalnych mapach i planach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet