| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Szarlej Wschód - Bytom (Beuthen-Scharleystrasse) - polsko-niemieckie przejście graniczne
Najbliższe obiekty nieistniejące
Witczaka 147
228
m
Bytom
Przystanek kolejowy Piekary Śląskie
300
m
Piekary Śląskie
Dworzec kolejowy
391
m
Piekary Śląskie
Zajezdnia tramwajowa Bytom Rozbark
437
m
Bytom
Krucza 1
520
m
Bytom

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Szarlej Wschód - Bytom (Beuthen-Scharleystrasse) - polsko-niemieckie przejście graniczne

Obiekt obecnie nie istnieje
Zbudowano: 1922
Zlikwidowano: 1939
Dawniej: Deutsch-Polnische Grenzübergang
1 subskrypcja

Przejście graniczne z odprawą celną i paszportową.

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+1 głosów:1
Zdjęcie jest bardzo złej jakości ale lepsze to jak nic
2010-08-23 17:26:38 (15 lat temu)
ZPKSoft
 
Zapisana w ten sposób liczba to 6 milionów, czyżby tylu tu przechodziło codziennie ?
2015-12-12 15:55:30 (10 lat temu)
Rudzka Kuźnica
2015-12-12 19:04:35 (10 lat temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+1 głosów:1
2015-12-12 20:35:10 (10 lat temu)
Desperado
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Niemożliwe. Sądzę, że ktoś postawił "nieuprawniony" przecinek :)
2015-12-12 15:57:52 (10 lat temu)
Wygląda mi to na Scharleyerstraße obecnie ul. Witczaka, wydaje mi się że na fotografii to samo miejsce (niestety złej jakości)
2016-04-14 00:01:35 (10 lat temu)
do Rafał Eckiert (Beuther) : Dziękuję. To by się zgadzało. W opisie było coś o przejściu granicznym ale nie napisałem aby niczego nie sugerować. ÖNB czasami się myli.
2016-04-14 09:21:24 (10 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+13 głosów:13
Dzisiaj minęło 7 lat jak się tu bawię z Wami na stronie FP.
2018-01-19 23:13:02 (8 lat temu)
Dziękuję Wszystkim za dobre słowa i życzenia, dopiero teraz spokojnie ze to przeczytoł wnuki poszły do domu.
2018-01-20 22:27:11 (8 lat temu)
Marek W
 
+8 głosów:8
do Eugeniusz S.: Ładne osiągnięcie. Mnie do siedmiu lat brakuje jeszcze pięciu miesięcy. Bawmy się więc dalej :))
2018-01-19 23:20:31 (8 lat temu)
legion
 
+2 głosów:2
do Eugeniusz S.: Jeszcze wiele szczęśliwych "siódemek" przed Tobą :-) Gratulacje !
2018-01-20 00:50:43 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
do Eugeniusz S.: Gratulacje i życzenia zwielokrotnienia tej liczby.
2018-01-20 09:15:22 (8 lat temu)
do Eugeniusz S.: No, no, mi brakuje do siedmiu lat, niecałych dwóch miesięcy :)
2018-01-20 09:42:01 (8 lat temu)
augiasz
 
+3 głosów:3
do Eugeniusz S.: Gratulacje! Właśnie zauważyłem, że 12 lat mojej bytności na FP stuknęło 6 dni temu :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dop.
2018-01-20 09:50:55 (8 lat temu)
do Eugeniusz S.: Pamiętam jak się spotkaliśmy 6 lat temu, Ty i Tomek Górny na jakimś spotkaniu przed wycieczką i namawialiście mnie do fotopolski Gratuluja Ci tyj 7-ki.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2018-01-20 10:47:26 (8 lat temu)
do Eugeniusz S.: Gratuluje Eugeniuszu. Ciekawe ile nabiegaleś kilometrów i spedzileś czasu na dobrym ślaskim powietrzu z aparatem :-)
Lubie patrzyć na Twoje zdjieca..
2018-01-20 16:39:53 (8 lat temu)
do Eugeniusz S.: Gratuluję! Trzymaj się chopie :)
2018-01-20 17:04:24 (8 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+3 głosów:3
do Marek W : To szykuj tornister w wrześniu idziemy do I klasy.
2018-01-20 09:24:47 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do Eugeniusz S.: I skończy się zabawa a zacznie poważna nauka ;-)
2018-01-20 09:31:12 (8 lat temu)
do Eugeniusz S.: Nie tornister tylko pukeltasza.
2018-01-20 12:06:26 (8 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do augiasz: Gratuluje 12-tka to chyba początki fp?
2018-01-20 10:44:32 (8 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do augiasz: Pieknie sie nazbieralo, gratuluje, kawal czasu, i źycze do nastepnych lat ten sam entuzjazm i pasje :-)
2018-01-20 16:48:08 (8 lat temu)
augiasz
 
do piotr brzezina : Neo zaczynał chyba koło 2001 roku, ale nie wiem kiedy przypada data oficjalnego udostępnienia publiczności.
2018-01-20 11:45:18 (8 lat temu)
vigo
 
do augiasz: Wg wypowiedzi Neo w artykule "Fotopolska powstała z goryczy..." portal wystartował w 2008 roku. Mamy więc dziesięciolecie !
2018-01-20 11:59:11 (8 lat temu)
do augiasz: Coś tu wspominali że w tym roku jest 10 lat (może będzie spotkanie).
2018-01-20 12:03:51 (8 lat temu)
augiasz
 
do vigo: To jakim cudem dodawałem tu zdjęcia w roku 2006 (np.
2018-01-20 12:03:06 (8 lat temu)
vigo
 
+1 głosów:1
do augiasz: Na początku myślałem, że Fotopolska ma 16 lat (staż Neo), ale okazało się, że to nie oznacza początku akurat Fotopolski. A datę 2008 znalazłem w wywiadzie Neo:
2018-01-20 12:10:40 (8 lat temu)
do piotr brzezina : No i tyta z maszketami.
2018-01-20 15:57:20 (8 lat temu)
do Eugeniusz S.: Ło tej tytce zapomniołech.
2018-01-20 16:29:12 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
do Eugeniusz S.: A co to ?
2018-01-20 17:10:03 (8 lat temu)
do ZPKSoft: A o co pytasz ?
2018-01-20 17:11:51 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
do piotr brzezina : "tyta z maszketami"
2018-01-20 17:41:05 (8 lat temu)
do ZPKSoft: To jest po polskiemu róg obfitości ze słodyczami .
2018-01-20 17:46:32 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
do Rafał Eckiert (Beuther) : Dzięki.
2018-01-20 18:05:06 (8 lat temu)
2018-01-20 18:09:42 (8 lat temu)
To budynek dawnego urzędu celnego polskiego ,i znajduje się już w Piekarach , a ulica Stara jest w Bytomiu Miechowicach ,wiem bo żech lotoł tam za bajtla po placu.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2018-01-20 00:03:04 (8 lat temu)
To może ktoś wykasować ulice Starą u186233.
2018-01-20 16:27:06 (8 lat temu)
do Rafał Eckiert (Beuther) : Dzięki przeniesione.
2018-01-20 09:31:20 (8 lat temu)
do Eugeniusz S.: Usunięta
2018-01-20 16:56:51 (8 lat temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 8 lat temu)
Szarlej Wschód - Bytom (Beuthen-Scharleystrasse) - polsko-niemieckie przejście graniczne - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet