| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Zakłady Górniczo-Hutnicze "Orzeł Biały" S.A.
98
103
Najbliższe atrakcje turystyczne
Klub Garnizonowy Sił Powietrznych
692
m
Bytom
Willa Maria
756
m
Bytom
Kościół św. Barbary
854
m
Bytom
Kamień Spyry
1173
m
Bytom
Cmentarz żydowski
1296
m
Bytom

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Hala dawnej zajezdni tramwajowej przeszła do historii
2013-10-01 14:41:19 (12 lat temu)
do Rafał Eckiert (Beuther) : Rafał zrobiłem w maju na szybko te zdjęcie jak przechodziłem do Piekar teraz już archiwalne.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2013-10-01 18:55:35 (12 lat temu)
do Eugeniusz S.: Przykre to wszystko ,jeden za drugim znikają obiekty w Bytomiu ,browar przy ul. Wrocławskiej ,kino Gloria ,zabudowania rzeźni przy ul. Chrzanowskiego, kamienica na rogu ul Katowickiej i Chorzowskiej itd.
2013-10-01 19:25:49 (12 lat temu)
do Rafał Eckiert (Beuther) : Jan Kyks Skrzek - O mój Śląsku
2013-10-01 19:40:05 (12 lat temu)
Dziękuję za przeniesienie do właściwego obiektu.
2011-03-21 22:50:06 (15 lat temu)
Nieźle ktoś to notkami pooznaczał - fajna sprawa.
2011-03-21 22:54:17 (15 lat temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+1 głosów:1
Ja przeniosłem do właściwego obiektu .
2011-03-22 17:08:29 (15 lat temu)
A o jakie notki chodzi pooznaczane może mnie ktoś oświecić.?
2011-03-22 17:10:19 (15 lat temu)
U mnie na Firefoxie nie działa
2011-03-22 23:24:33 (15 lat temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+1 głosów:1
Dzięki wam za pomoc na chrome notki się pokazują
2011-03-23 11:13:09 (15 lat temu)
A na Firefoxie też działają po prostu musiało być coś nie tak ,po odinstalowaniu i zainstalowaniu na nowo jest ok.
2011-03-23 12:18:14 (15 lat temu)
Notki były i się zmyły.
2023-05-20 21:27:54 (3 lata temu)
Jarosław Dubowski
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: To tylko ja...
2011-03-21 22:58:43 (15 lat temu)
mar
 
do Rafał Eckiert (Beuther) : Najedź kursorem na zdjęcie to zobaczysz :)
2011-03-22 19:04:47 (15 lat temu)
augiasz
 
do mar: Na FF nie działa
2011-03-22 20:33:04 (15 lat temu)
mamik
 
do augiasz: U mnie działa na Mozili, Chrome i na IE też.
2011-03-22 20:41:20 (15 lat temu)
do mamik: Działa też na Operze.
2011-03-22 21:18:44 (15 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do Rafał Eckiert (Beuther) : To zainstaluj sobie Firefoxa 4, na nim wszystko funga bez zająknięcia :)
2011-03-22 23:28:19 (15 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do pawulon: Albo wywal Firefoxa w cholerę i zobacz jakie Chrome jest fajne i jak się szybko ładuje :)
2011-03-22 23:31:30 (15 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: No proszę, tu się odezwał a na maila trzy dni odpowiada, fe nieładnie ;))
2011-03-23 00:33:04 (15 lat temu)
pawulon
 
do Rafał Eckiert (Beuther) : No widzisz ;) Ja też tak robię jak mi jakiś program szwankuje, usuwam i wgrywam na nowo. W 99% pomaga :)
2011-03-23 12:23:52 (15 lat temu)
do pawulon: Metodyka RRR: retry, reboot, reinstall... ;)
2011-03-23 12:34:26 (15 lat temu)
yani
 
do Jarosław Dubowski:
Nie wiem co tu mogło być oznaczone? Podejrzewam, że to komentarze od innego zdjęcia...
2023-05-20 21:56:45 (3 lata temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do Jarosław Dubowski: Są w bazie ale po likwidacji Flasha jeszcze nie zaimplementowałem wyświetlania notek które są tylko tekstowe (bo były rzadko używane ale jak widać były :)
2023-05-20 22:36:13 (3 lata temu)
do yani: Sam oznaczałem elementy maszyny wyciągowej. Były to czasy gdy notka była notką a nie linkiem do innego obiektu.
2023-05-20 22:04:38 (3 lata temu)
yani
 
do Jarosław Dubowski:
Aha... Wreszcie wiem dlaczego znaczniki to notki... :)
2023-05-20 22:11:50 (3 lata temu)
do Neo[EZN]: Jak wprowadziłeś możliwość wstawiania notek to właśnie to zdjęcie było poligonem doświadczalnym rozwiązania ;)
Może kiedyś przy okazji uda się notki skonwertować na znaczniki, faktycznie nie ma wielu zdjęć gdzie ta funkcjonalność była użyta...
2023-05-21 10:48:44 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 3 lata temu)
Centralna Pompownia "Bolko" na innych zdjęciach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet