do Mariusz Senderowski: Wchodzisz w Edycję, klikasz \"Przeglądaj\", wybierasz zdjęcie do podmiany, zaznaczasz je. Pojawi się w Edycji link do niego, wtedy klikasz \"Submit\" i gotowe. Tak jak byś dodawał nowe. Jak masz jakieś pytania, problemy itp. pisz śmiało, na pewno Ci ktoś z nas pomoże :)
do elot360: Oczywiście chodzi o tę sama stację. Ta zalinkowana jest do likwidacji. Ale które oznaczenie miejsca jest dobre, nie wiadomo. Znacznik tego obiektu na zdjęciu postawiono po prostu w miejscu, które widać na zdjęciu, powiedzmy tam, gdzie stoi słup między torami. Z kilometrażu wypadałoby tylko nieco dalej, gdzie stoi jakaś budka Bahnwärtera. Wiadukt w oddali był na ul. Elektrownia >
do Eugeniusz S.: Trochę późno dołączam do dyskusji, ale natrafiłem na to zdjęcie w książce „Tradycje górnicze Ziemi Bytomskiej” z 1967 r. Pod fotografią widnieje podpis: „Nowy szyb z wyciągiem skipowym w kopalni Bytom”.
Miechowice - Kościół św. Krzyża - ul. Frenzla ,po prawej wylot ul. Racionalizatorów (Tiele Winckler Straße) - ul. Frenzla , po prawej w oddali widok restaura...
Miechowice - Zespół Szkół Specjalnych nr. 5 (budynek już nie istnieje) - Pomnik mieszkańców Miechowic poległych w I wojnie światowej - ul. Reptowska - ul. Fr...