| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Dzielnica Miechowice

Panoramy Miechowic

OBIEKTY - Dzielnica Miechowice
ul. 8 Marca
ul. Alberta
ul. Andersa Władysława, gen.
ul. Asnyka Adama
ul. Barlickiego Norberta
ul. Bluszczowa
ul. Bobrecka
ul. Bogusławskiego Wojciecha
ul. Bończyka Norberta, ks.
ul. Brzask
ul. Bukowa
ul. Bławatkowa
ul. Chroboka Ludwika
ul. Chłopska
ul. Cisowa
ul. Daleka
ul. Dembowskiego Edwarda
ul. Dolna
ul. Dolnośląska
ul. Drobczyka Emanuela
ul. Droga Ewy
ul. Droga Tomasza
ul. Dzierżonia Jana
ul. Dąbrowskiego Henryka, gen.
ul. Dębowa
ul. Długosza Jana
ul. Elektrownia
ul. Elsnera Józefa
ul. Energetyki
ul. Feliksa
ul. Felińskiego Alojzego
ul. Francuska
ul. Frenzla Jana, ks.
ul. Gołąbka Pawła (Ulica Lema Stanisława)
ul. Gruntowa
ul. Hutnicza
ul. Jaskółcza
ul. Jaśminowa
ul. Jesionowa
ul. Karbowska
ul. Kasztanowa
ul. Kołłątaja Hugona
ul. Leszczyka Antoniego, ks.
ul. Leszczynowa
ul. Leśnictwo
ul. Lipowa
ul. Łaszczyka Józefa
ul. Matki Ewy
ul. Michaloka
ul. Miechowicka
ul. Nickla Józefa
ul. Niepodległości
ul. Niska
ul. Nowa
ul. Nowaka-Jeziorańskiego Jana
ul. Ogrodowa
ul. Olchowa
ul. Opolska
ul. Pogodna
ul. Przelotowa
ul. Racjonalizatorów
ul. Relaksowa
ul. Reptowska
ul. Rolna
ul. Samotna
ul. Skośna
ul. Stara
ul. Stolarzowicka
ul. Stroma
ul. Styczyńskiego Wincentego
ul. Szpitalny
ul. Szyb Zachodni
ul. Świerkowa
ul. Słoneczny
ul. Warszawska
ul. Wieniawskiego Henryka
ul. Wierzbowa
ul. Wiosny Ludów
ul. Wiązowa
ul. Wiśniowa
ul. Wodna
ul. Wolnego Antoniego
ul. Wysoka
ul. Wąska
ul. Włodarska
ul. Zamkowa
ul. Zgody
ul. Zjednoczenia

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Dzielnica Miechowice

Dawniej: Miechowitz O.S. / Mechtal O.S. (1936-1945) (Oberschlesien)
1 subskrypcja
Zdrowie
Zieleń
Sport
Kolej
Woda
Kultura
 
Religia
Edukacja
Transport
Budowle
Przemysł
Inne
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456789...1314następna
elot360
 
Czy przypadkiem ten obiekt do którego przypisane jest powyższe zdjęcie (b406241) oraz sąsiedni obiekt to nie są przypadkiem te same miejsca, oba mają znaczniki na mapie ale w dwóch nieco różnych miejscach?
2025-06-22 15:22:49 (rok temu)
pawulon
 
Świetne zdjęcie tylko mógł byś powiększyć je do 900pix, dodać kontrast i lekko wyostrzyć. Sprawdziłem, wygląda o niebo lepiej :)
2010-02-06 22:04:44 (16 lat temu)
pawulon
 
Aha, obetnij jeszcze tą ramkę po prawej :)
2010-02-06 22:06:11 (16 lat temu)
A jak się podmienia zdjęcia, bo nie widzę takiej opcji w edycji?
2010-02-07 10:21:37 (16 lat temu)
Dzięki. Zdjęcie podmienione
2010-02-07 10:55:00 (16 lat temu)
super fota.
2010-02-10 00:06:52 (16 lat temu)
Zdjęcie z czasów gdy dymiacy komin był symbolem postępu ;)
2010-02-10 12:26:09 (16 lat temu)
pawulon
 
do Mariusz Senderowski: Wchodzisz w Edycję, klikasz \"Przeglądaj\", wybierasz zdjęcie do podmiany, zaznaczasz je. Pojawi się w Edycji link do niego, wtedy klikasz \"Submit\" i gotowe. Tak jak byś dodawał nowe. Jak masz jakieś pytania, problemy itp. pisz śmiało, na pewno Ci ktoś z nas pomoże :)
2010-02-07 10:38:06 (16 lat temu)
pawulon
 
do Mariusz Senderowski: Super :)
2010-02-07 12:19:12 (16 lat temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do elot360: Oczywiście chodzi o tę sama stację. Ta zalinkowana jest do likwidacji. Ale które oznaczenie miejsca jest dobre, nie wiadomo. Znacznik tego obiektu na zdjęciu postawiono po prostu w miejscu, które widać na zdjęciu, powiedzmy tam, gdzie stoi słup między torami. Z kilometrażu wypadałoby tylko nieco dalej, gdzie stoi jakaś budka Bahnwärtera. Wiadukt w oddali był na ul. Elektrownia > , ale już go nie ma.
2025-06-22 19:21:15 (rok temu)
Dana
 
Podmiana i wnętrza zgrupowałam w jednym miejscu.
2026-04-20 09:47:31 (2 miesiące temu)
To wieża Szybu Skipowego kopalni Powstańców Śląskich (dawniej KWK Bytom)
2014-01-10 21:35:52 (12 lat temu)
O innej nazwie niż "Skipowy" nie słyszałem, dlatego też napisałem to z dużej litery.
2014-01-11 20:46:33 (12 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do Mariusz Senderowski: Jaka była nazwa szybu?
2014-01-10 21:37:12 (12 lat temu)
do Eugeniusz S.: Trochę późno dołączam do dyskusji, ale natrafiłem na to zdjęcie w książce „Tradycje górnicze Ziemi Bytomskiej” z 1967 r. Pod fotografią widnieje podpis: „Nowy szyb z wyciągiem skipowym w kopalni Bytom”.
2026-06-24 01:10:49 (4 dni temu)
Obiekt jest oznaczony jako kopalnia na stronie. Sugeruję zmianę typu na szyb :)
2026-04-21 23:39:29 (2 miesiące temu)
yani
 
+2 głosów:2
Zmień tę kolorowankę na oryginał.
2025-03-23 01:06:11 (rok temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+1 głosów:1
Podmiana
2025-03-23 13:20:47 (rok temu)
Skoro to zdjęcie przed wojenne to skąd się wzięły na elewacji ślady po kulach ?
2025-10-09 21:42:47 (8 miesięcy temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do MiłośnikBytomia: To chyba nie są ślady po kulach.
2025-10-09 21:43:33 (8 miesięcy temu)
Dana
 
+1 głosów:1
Wózek dla Tereski ;)
2025-06-07 18:41:25 (rok temu)
Krzyś_
 
+1 głosów:1
To w Miechowicach, tutaj widać tę narożną kamienicę:
2025-06-08 19:04:50 (rok temu)
TW40
 
+1 głosów:1
do Dana : Od ok. 1946-1959 - tu pewnie przełom l. 40-50.
2025-06-08 20:41:25 (rok temu)
TW40
 
do Dana : ;-)
2025-06-08 20:41:33 (rok temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+4 głosów:4
Foto Ok. ,ale proszę je rozjaśnić i ewentualnie poprawić perspektywę.
2025-10-21 14:59:28 (8 miesięcy temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+4 głosów:4
Poprawił žech, bo bych se mōg nie dočkát
2025-10-23 09:10:44 (8 miesięcy temu)
Nie jestem na sto procent czy zaznaczyłem poprawną ulicę. Może ktoś potwierdzić?
2025-11-18 02:47:28 (7 miesięcy temu)
do Schomberg: Tak ale podpis powinien być likwidacja .
2025-11-18 07:59:18 (7 miesięcy temu)
ZPKSoft
 
Czy ktoś rozpoznaje ów eksponat? Co to jest/było?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dod.
2026-01-01 13:52:19 (5 miesięcy temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Chyba to mieszalo ciasto, duźo ciasta, naprz. ciasto na chleb w piekarni....
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: czeski błąd ☺
2026-01-01 13:59:03 (5 miesięcy temu)
yani
 
+2 głosów:2
do vetinari:
Ze względu na konstrukcję, to nie tyle mieszało, co ugniatało ciasto. Czyli miesiło ciasto.

Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2026-01-01 14:54:28 (5 miesięcy temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do yani: Z ust mi to wyjolesz ☺☺☺
2026-01-01 14:55:29 (5 miesięcy temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do yani: Tak, miesiarka z przejezdną dzieżą.
2026-01-01 17:38:01 (5 miesięcy temu)
Ale odlot !
2026-02-22 10:35:19 (4 miesiące temu)
Pokaż na mapie
139 Dyskusji (ostatnia 4 dni temu)
Miechowice - Kościół św. Krzyża - ul. Frenzla ,po prawej wylot ul. Racionalizatorów (Tiele Winckler Straße) - ul. Frenzla , po prawej w oddali widok restaura...
Miechowice - Zespół Szkół Specjalnych nr. 5 (budynek już nie istnieje) - Pomnik mieszkańców Miechowic poległych w I wojnie światowej - ul. Reptowska - ul. Fr...
1850
-
1901
1850
-
1904
1903
-
1920
1905
-
1924
1917
-
1924
1925
-
1939
1925
-
1944
1935
-
1944
Dzielnica Miechowice - obiekty i wydarzenia
Lista ulic w dzielnicy Dzielnica Miechowice
123
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet