| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Matki Ewy
1
3
5
9

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Matki Ewy

Dawniej: Friedenshortstraße
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Dana
 
+1 głosów:1
Wózek dla Tereski ;)
2019-11-15 17:06:06 (6 lat temu)
Dana
 
Podmiana i wnętrza zgrupowałam w jednym miejscu.
2026-04-20 09:47:31 (2 miesiące temu)
Zauważyłem, że kol. Beuther wszystkie rzeczowniki polskie pisze wielką literą. Ich frage: warum?
2010-09-14 19:59:47 (15 lat temu)
Festung Odpowiedź wysłałem na pocztę.
2010-09-15 11:04:06 (15 lat temu)
do Rafał Eckiert (Beuther) : Gut, odebrałem i odpowiedziałem. Pozdrawiam jeszcze raz.
2010-09-15 12:02:13 (15 lat temu)
Nie wiem ale te zdjęcia są chyba za duże ?
2011-03-07 20:19:52 (15 lat temu)
do Rafał Eckiert (Beuther) : Ano - za duże, zwłaszcza że jakość jest marna - światło słabe, szumy z matrycy duże, a na1/8 sekundy trudno z ręki zrobić by nie było poruszone.
2011-03-07 20:27:32 (15 lat temu)
mamik
 
+2 głosów:2
do Jarosław Dubowski: Ale telefon ciężko przykręcić do statywu ;-)
2011-03-07 22:18:47 (15 lat temu)
Widzę że też jesteś z Bytomia
2011-03-07 16:16:38 (15 lat temu)
arturb
2011-03-07 16:17:17 (15 lat temu)
W końcu się doczekasz współczesnych zdjęć Bytomia :)
2011-03-07 16:17:52 (15 lat temu)
Masz rację
2011-03-07 16:20:53 (15 lat temu)
Kościół obecnie zamknięty z powodu szkód górniczych .
2012-06-10 11:30:46 (14 lat temu)
augiasz
 
A dziś diakonis już prawie nie ma... Ze względu na braki kadrowe rozważa się nawet przeniesienie Diakonatu Żeńskiego Eben-Ezer w Dzięgielowie...
2012-11-09 20:22:11 (13 lat temu)
Domek Diakonisy Matki Ewy
2014-07-24 22:04:14 (11 lat temu)
pawulon
 
2014-07-24 22:24:24 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
Wózek dla Tereski :)
2016-01-30 21:20:46 (10 lat temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+1 głosów:1
Knefel jak robisz zdjęcia to postaraj się robić tak żeby po obu stronach fotografowanego obiektu tak jak tu w tym przypadku po prawej stronie było widoczne drzewo (czasami to jest niemożliwe z różnych powodów) zostało trochę miejsca po bokach fotografii(chodzi o to żeby poprawić korekcję perspektywy w fotografii po prostu wyprostować obiekt ,tu na dole obiekt jest szerszy u góry węższy) tu link do pobrania programu do poprawy korekcji kolegi z naszej strony
2022-07-13 12:36:15 (3 lata temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+2 głosów:2
Tu poprawiłem perspektywę tym programem z linku z poprzedniego komentarza
2022-07-13 13:40:06 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
10 Dyskusji (ostatnia 2 miesiące temu)
Ulica Matki Ewy - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet