| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (39)
Obiekty w okolicy
Chabrów 25-29
55
m
Opole
Pawilon handlowy
56
m
Opole
Rzeźba "Baran"
72
m
Opole
Chabrów 33-39
76
m
Opole
Cukiernia-piekarnia "Bagietka"
104
m
Opole

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
foxi
 
Zdjęcie wykonane z mieszkania w bloku 33-39
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2016-04-10 13:14:34 (10 lat temu)
foxi
 
+1 głosów:1
2 slajdy połączył w jeden kadr - "krzysztal" - Dziękujemy ;-)
2016-04-10 13:17:00 (10 lat temu)
krzysztal
 
+1 głosów:1
Jeszcze zanim wczytało się zdjęcie wiedziałem, że nie odpuścisz tej wieży ciśnień ;-) Niestety, znacznik jest tam raczej niepotrzebny, ciach...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopis
2016-06-18 17:47:40 (10 lat temu)
foxi
 
do krzysztal: A budynki mogę ?
2016-06-18 18:15:45 (10 lat temu)
krzysztal
 
+1 głosów:1
do foxi: Andrzeju, wiesz po co się daje znaczniki - dla obiektów, które nie są głównym motywem zdjęcia, a jednak widać je na tyle, żeby móc poznać szczegóły ich elewacji czy wyglądu.

Jeżeli tutaj dasz znacznik na dach tego domku w dali, to co się będzie można było dowiedzieć? Tyle, że w roku takim a takim istniał i miał dach, czyli tyle co nic. To jest dobre do planów, panoram, czy zdjęć lotniczych, ale nie do takich typowych zdjęć.

Później wchodzi taki przeciętny Kowalski do takiego obiektu - bo chce się dowiedzieć, jak wyglądał np. dom jego dziadka - i co mu da ta informacja, że tam widać dach tego budynku? Nic. A robi się tylko bałagan w obiekcie.

Jeżeli komuś będzie bardzo zależeć na tym, aby dowiedzieć się, jaki adres ma tamten dach to i tak się dowie.
2016-06-18 18:27:27 (10 lat temu)
foxi
 
do krzysztal: Ok, a tutaj jest dobrze na
2016-06-18 18:31:39 (10 lat temu)
krzysztal
 
+1 głosów:1
do foxi: No właśnie sądzę, że też nie - dajmy na budynek ABW, widać czarną plamę. W przypadku każdego innego znacznika w sumie także szczegóły nie porażają. Ja bym w takiej sytuacji po prosu napisał w opisie zdjęcia " po lewej widać... " i link do obiektu, "a po prawej widać..." i link....
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta szyku zdania
2016-06-18 18:35:35 (10 lat temu)
foxi
 
+1 głosów:1
do krzysztal: OK, dzięki.
2016-06-18 18:42:34 (10 lat temu)
Błąd w datowaniu. Do pierwszej deski ludzie zaczęli się wprowadzać dopiero na wiosnę 1973 a tu stoi już trzecia. No i rozpoczęta budowa "Megasamu".
2016-09-03 20:14:44 (9 lat temu)
Trzecią deskę mieli oddać w 1974 ale mieli poślizg. A na tym zdjęciu jest już zamieszkała, przynajmniej tak wygląda. Na drugiej jest przekaźnik. Ja dałbym 76-77.
2016-09-03 20:53:27 (9 lat temu)
foxi
 
do Desperado: co proponujesz
2016-09-03 20:42:16 (9 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 9 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet