| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Rynek
1
9
11
13
13a
13b
14
15a
16
18
19
20
21
21a
22
23
24
25
26
28

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Rynek

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
4elza
 
Wymiana, korekta datowania, uzupełnienie autora.
2026-01-02 08:12:27 (5 miesięcy temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Palma :-))
2018-10-24 14:34:42 (7 lat temu)
4elza
 
+1 głosów:1
Dodałam znacznik fontanny.
2026-01-04 06:46:24 (5 miesięcy temu)
mar
 
+1 głosów:1
2018-10-24 13:21:40 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
Przypisałam też do Rynku, bo go więcej widać niż Sienkiewicza.
2018-10-25 10:00:06 (7 lat temu)
cracusiac
 
+1 głosów:1
Hummer H2.
2020-06-01 06:52:16 (6 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+1 głosów:1
Kochani - przedmiotem zdjęcia jest auto czy dom - kamienica?
2020-06-01 11:58:32 (6 lat temu)
esski
 
Nie tak dalej jak 3..4 tygodnie temu było całkiem podobne (inne miasto, inny blachosmród) i wyfrunęło z poklaskiem..
2020-06-01 12:31:58 (6 lat temu)
Eliško, albo podmnień na inne zdjięcie, albo skasuj. Wiecej tu samochodu jak to czego doceniamy. Znasz to...Puszka Pandory ☺☺☺
2020-06-01 15:23:46 (6 lat temu)
4elza
 
+3 głosów:3
I taki fajny Hummer wylądował w koszu;-)
2020-06-01 17:50:34 (6 lat temu)
Nie wiadomo które lepsze.
2020-06-01 18:27:05 (6 lat temu)
cracusiac
 
+3 głosów:3
Na obu jest architektura, czego nie mozna powiedzieć o niezliczonej ilości zdjęć szkopskich turystów z lat 39-45.
2020-06-01 18:41:49 (6 lat temu)
4elza
 
Oba zdjęcia są średniej jakości (delikatnie mówiąc), ale imho, z hummerem było lepsze. Cóż, władza żąda, trzeba się dostosować ;-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2020-06-02 05:38:26 (6 lat temu)
4elza
 
do cracusiac: Można takim do ślubu, przynajmniej panna młoda w obszernej sukni się wygodnie usadowi;-)
2020-06-01 07:09:29 (6 lat temu)
cracusiac
 
+1 głosów:1
do 4elza: Można zadzwonić i sprawdzić.
2020-06-01 07:27:54 (6 lat temu)
4elza
 
do cracusiac: Pewnie, czemu nie, tylko nie wiem po co. O wiele ciekawszy imho, niż dziesięcioletni mercedes (nie ujmując mercedesowi);-).
2020-06-01 07:58:57 (6 lat temu)
do bonczek_hydroforgroup: Oczywiście że dom. Auto jest tylko standardowym dodatkiem do zdjęć domów.
2020-06-01 12:08:25 (6 lat temu)
do 4elza: Wole taky widok renaulta ☺☺☺dziękuje za zrozumienie ☺☺☺
2020-06-01 18:11:42 (6 lat temu)
do cracusiac: Co do zdjięć, to obecne, co do samochodów..to jest kwestia osobista ☺
2020-06-01 18:31:03 (6 lat temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
do cracusiac: Według mnie obydwa zgodne z regulaminem.
2020-06-01 18:35:30 (6 lat temu)
do 4elza: Tu już od dawna nie ma jakiejkolwiek władzy, nikt nic nie kontroluje ..takie bezhołowie panuje......Zawsze jednak zgodnie z tradycją można założyć jakiś kolejny kretyński obiekt np: "Ciekawe auta przed frontami obiektów" ..i pozamiatane.
2020-06-02 09:24:43 (6 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
Prośba, co to jest za budowla ?
2024-02-29 20:32:56 (2 lata temu)
4elza
 
Zmieniłam nazwę obiektu.
2026-01-04 06:38:43 (5 miesięcy temu)
Woj11
 
+3 głosów:3
do piotr brzezina : . Pawilon wystawienniczo-promocyjny
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2024-02-29 20:36:53 (2 lata temu)
fantom
 
do piotr brzezina : Budynek nie jest budowlą.
2024-02-29 20:38:23 (2 lata temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
do Woj11: Dziękuje za konkretną odpowiedź.
2024-02-29 20:47:25 (2 lata temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do fantom: To czym?
2024-02-29 20:41:32 (2 lata temu)
do fantom: Wydaje mi się, że budowla to szersze określenie obejmujące równiez budynki, chociaż faktycznie najczęściej używa się go w odniesieniu do innych obiektów budowlanych niż obiekty kubaturowe.
2024-02-29 20:49:32 (2 lata temu)
fantom
 
+3 głosów:3
do blaggio.: Wydawanie się to jedno, a drugie to obowiązujące definicje w prawie budowlanym, gdzie jest to zdefiniowane jednoznacznie.

budynek - to obiekt budowlany, który jest trwale związany z gruntem, wydzielony z przestrzeni za pomocą przegród budowlanych oraz posiada fundamenty i dach

budowla - to każdy obiekt budowlany niebędący budynkiem lub obiektem małej architektury, jak: obiekty liniowe, lotniska, mosty, wiadukty, estakady, tunele, przepusty, sieci techniczne, wolno stojące maszty antenowe, wolno stojące trwale związane z gruntem tablice reklamowe i urządzenia reklamowe, budowle ziemne, obronne (fortyfikacje), ochronne, hydrotechniczne, zbiorniki, wolno stojące instalacje przemysłowe lub urządzenia techniczne, oczyszczalnie ścieków, składowiska odpadów, stacje uzdatniania wody, konstrukcje oporowe, nadziemne i podziemne przejścia dla pieszych, sieci uzbrojenia terenu, budowle sportowe, cmentarze, pomniki, a także części budowlane urządzeń technicznych (kotłów, pieców przemysłowych, elektrowni jądrowych, elektrowni wiatrowych, morskich turbin wiatrowych i innych urządzeń) oraz fundamenty pod maszyny i urządzenia, jako odrębne pod względem technicznym części przedmiotów składających się na całość użytkową
2024-02-29 20:59:26 (2 lata temu)
blaggio.
 
+3 głosów:3
do fantom: No tak, padłem pod gradem wykazanych tu przykładów budowli. Jednak co dokument, to dokument, a nie jakaś tam intuicyjna interpretacja. ;-)
2024-03-01 00:24:23 (2 lata temu)
4elza
 
Dodałam znacznik pomnika.
2026-01-04 06:48:02 (5 miesięcy temu)
do 4elza: Dziękuję
2026-01-04 07:43:35 (5 miesięcy temu)
4elza
 
+1 głosów:1
Trochę kiepskie to zdjęcie...
2026-01-03 07:16:22 (5 miesięcy temu)
maj
 
do 4elza: Trochę nieostre to fakt
2026-01-03 15:04:19 (5 miesięcy temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do maj: I obcięte :(
2026-01-03 16:46:54 (5 miesięcy temu)
4elza
 
Nie mam pewności, czy to jest właściwe przypisanie i jaki faktycznie adres ma ten budynek, może ktoś, coś?...

2026-01-03 07:19:37 (5 miesięcy temu)
da signa
 
+2 głosów:2
do 4elza: Przypisanie do Rynek 18 prawidłowe. Można jeszcze dopisać do Mielczarskiego.
2026-01-03 07:28:37 (5 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
12 Dyskusji (ostatnia 5 miesięcy temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet