| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Słoniarnia
Obiekty w okolicy
Staw Kormoranów
99
m
Chorzów
Budynek alpak
112
m
Chorzów
Sektor żyraf
147
m
Chorzów
Śląski Ogród Zoologiczny
147
m
Chorzów
Pawilon dydaktyczny
194
m
Chorzów

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
A słoniarnia dopiero w budowie (?), bo dostrzegam tylko kupę piachu (może dla słonia).
2011-07-31 14:26:27 (14 lat temu)
do ZPKSoft: Słoniarnię wybudowano w początkach lat 60-tych i oddano do użytku w 1965, a zdjęcie jest wybitnie współczesne.
2011-07-31 15:04:44 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Jarosław Dubowski: Ja o tym wiem, chodziło mi o powiązanie tego zdjęcia z FP. Innego powiązania jak kupa piachu nie znalazłam.
2011-07-31 15:08:19 (14 lat temu)
do ZPKSoft: Albo trzeba przepisać do obiektu "Wybieg dla słoni i hipopotamów" (który trzebaby założyć) albo umówimy sie że obiekt "Słoniarnia" to budynek wraz z przylegającym wybiegiem.
2011-07-31 15:14:23 (14 lat temu)
do ZPKSoft: Jest zdjęcie budynku FP ale bez słonia . Dwa słonie afrykańskie które były przed nim w listopadzie 2009 przewieziono do ZOO w Poznaniu.
2011-07-31 15:15:18 (14 lat temu)
do ZPKSoft: Jak to? Powiązanie ze stroną jest - przecież to nie jest zwykły słoń - to FOTOSŁOŃ!
2011-07-31 15:15:29 (14 lat temu)
do Eugeniusz S.: Zdjęcie jest przypisane do słoniarni.
2011-07-31 15:18:32 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
Fotohipcie :)
2014-09-26 09:10:32 (11 lat temu)
4elza
 
Skorygowałam przypisanie.
2026-01-22 06:21:49 (5 miesięcy temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
Pierwszy raz w tym ZOO byłem w 1968 albo 1969. Jedyne co pamiętam do dziś, to niedźwiedź polarny z amputowaną przednią łapą. Tak mi go było żal.
2024-07-24 08:59:49 (rok temu)
PiotrW
 
+4 głosów:4
do Desperado: No i skusili. Za chwilę pakuję wnuczkę do pociągu i jadę.
2024-07-24 09:18:37 (rok temu)
do Desperado: Też go pamiętam.
2024-07-24 09:34:54 (rok temu)
do Desperado: Też tego niedźwiedzia ze skróconą łapą pamiętam. Jaś miał na imię...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Uzup.
2024-07-24 14:06:38 (rok temu)
do PiotrW: Pochwalam ! :)
2024-07-24 09:25:48 (rok temu)
do piotr brzezina : Podobno stracił łapę po walce z innym niedźwiedziem.
2024-07-24 09:40:09 (rok temu)
do Desperado: Też tak słyszałem. Czy była to prawa czy lewa, mi się wydaje że lewa
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błąd
2024-07-24 09:55:19 (rok temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Oj tego już nie pamiętam. Ja uwielbiam zwiedzać ogrody zoologiczne. Opolski odwiedzałem w latach 70-80 co miesiąc :) Niestety światowe ceny biletów, czynią powoli ogrody atrakcją dla bogatych.
2024-07-24 10:30:52 (rok temu)
PiotrW
 
do piotr brzezina : Jak zamknę oczy to widzę lewą
2024-07-24 20:53:00 (rok temu)
do Desperado: Opolski ogród zwiedziłem dwa razy, w latach 72-73, będąc w wojsku chodziliśmy tam sprzątać :-)
2024-07-24 13:35:37 (rok temu)
do PiotrW: Ja zamykam oczy i nic :-) ale jego całego widzę
2024-07-24 20:59:37 (rok temu)
2026-01-23 07:20:40 (5 miesięcy temu)
4elza
 
do Bogdan JS: "Wybieg dla słoni" jest podobiektem zalinkowanego.
2026-01-23 07:28:38 (5 miesięcy temu)
Bogdan JS
 
+5 głosów:5
do 4elza: To trochę nielogiczne rozbijać siedzibę słoni na "pawilon" i "wybieg", bo żeby być konsekwentnym, to należałoby dla prawie wszystkich zwierzaków utworzyć jeden obiekt - "dom zwierzaka" i drugi - "wybieg zwierzaka". Poza tym prawie wszystkie zdjęcia w obiekcie "pawilon słoni" przedstawiają słonie na wybiegu.
2026-01-23 07:37:10 (5 miesięcy temu)
4elza
 
+2 głosów:2
do Bogdan JS: Masz rację, zmieniam na "Sektor słoni", jeśli ktoś ma inny pomysł, to poprawimy.
2026-01-23 07:42:54 (5 miesięcy temu)
mamik
 
+3 głosów:3
do 4elza: Takie obiekty z reguły nazywają się Słoniarnia, tak jest tez na stronie ZOO Podobnie we Wrocławiu
2026-01-23 08:19:41 (5 miesięcy temu)
ulec
 
Komentarz został usunięty przez administratora - powód: nieaktualny, wymiana zdjęcia
2026-01-23 10:35:11 (5 miesięcy temu)
PiotrW
 
+2 głosów:2
Ale to jest stara słoniarnia. Potem tam były żyrafy. Budynek był w innym miejscu niż wspólczesna słoniarnia
2026-01-23 14:52:54 (5 miesięcy temu)
ulec
 
do PiotrW: I datowanie chyba można obniżyć o 15 lat.
2026-01-24 22:27:38 (5 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 5 miesięcy temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet