| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński
Więcej (6)
Obiekty w okolicy
Srebrna 5
12
m
Cieszyn
Srebrna 12
17
m
Cieszyn
Srebrna 9
20
m
Cieszyn
Srebrna 14
26
m
Cieszyn
Fragment murów miejskich przy ul. ...
32
m
Cieszyn

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Hotel Cieszyński

Zbudowano: 1791
Dawniej: Gościniec "Pod Kurantem"
1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
stoik
 
to się chyba nazywa Gościniec Cieszyński. Ilekroć tam przechodzę to budynek jest w stanie remontu. a w sumie z zewnątrz całkiem przyjemnie wygląda.
2025-09-27 18:45:32 (9 miesięcy temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
Piszą się raczej bez cudzysłowu.
Sugeruję poprawić nazwę obiektu.
2025-09-28 17:26:38 (9 miesięcy temu)
stoik
 
Pozwolę się podzielić wynikami dość krótkiego śledztwa. Hotel Cieszyński bez cudzysłowu. Strona obiektu na ul. Srebrnej 7. I na wejściu chwalą się pięknym widokiem na Czeską Republikę. Nieco dziwne, bo stamtąd nie ma takiego widoku, a zdjęcie było zrobione prawdopodobnie z dachu budynku dawnej drukarni ( teraz apartamentowiec, ale jeszcze nie ukończony ). Najbardziej podoba mi się nazwa. Taka oryginalna.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-09-30 20:46:31 (8 miesięcy temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do stoik: To jest widok z tarasu widokowego na Górze Zamkowej
2025-09-30 21:10:28 (8 miesięcy temu)
stoik
 
do vetinari: niech i będzie. ale na pewno nie z tej kamienicy. Masz rację, to widok z tarasu. Ale Hotel chwali się , że "Dodatkowym atutem jest widok z okien" :) Jak można tak ściemniać.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-10-01 15:00:02 (8 miesięcy temu)
stoik
 
Z zewnątrz wygląda całkiem przytulnie. W środku nie byłem :)
2025-09-30 20:52:39 (8 miesięcy temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
2025-09-27 18:07:39 (9 miesięcy temu)
stoik
 
Ominął mnie moment kiedy go rozbudowywali. Ciekawe, co pisało na tablicy. Co jeszcze mnie zastanawia - zupełnie zmienili rozkład osi. Wejście jest teraz po prawej stronie. Zupełnie jak nie ten budynek. To na pewno ten sam ? Dzielę się spostrzeżeniami :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-09-28 16:23:32 (9 miesięcy temu)
Stenek
 
W tym albo innym budynku obok był Związek Głuchoniemych , miałem taką sąsiadkę
2025-10-09 21:51:19 (8 miesięcy temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do stoik: Jak ktoś ma książkę telefoniczną z tamtych lat to być może da się ustalić co pisało na tablicy.
2025-09-28 17:22:32 (9 miesięcy temu)
stoik
 
+1 głosów:1
do Jarosław Dubowski: łatwiej znaleźć przedwojenne księgi adresowe.
2025-09-29 23:11:58 (8 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 8 miesięcy temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet