| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Nowe Miasto 25
Obiekty w okolicy
Nowe Miasto 23A
14
m
Cieszyn
Nowe Miasto 21A
14
m
Cieszyn
Nowe Miasto 25 A
18
m
Cieszyn
Nowe Miasto 25
20
m
Cieszyn
Nowe Miasto 23
22
m
Cieszyn

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Po polsku zwany galerią.
2014-07-14 08:53:47 (11 lat temu)
stoik
 
proszę. tu jeszcze nie bylem : )
2014-07-14 20:08:24 (11 lat temu)
czesil
 
W cieszyńskim mówimy pawłacz.
2014-07-14 21:45:56 (11 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
Ale zakątek :-) Prawdziwy to Cieszyn.
2014-07-14 21:48:04 (11 lat temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
Ileż ja się tego zdjęcia u siebie naszukałem, dzięki Vet, że je tu dałeś.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: correctaa
2014-07-14 22:04:18 (11 lat temu)
do ZPKSoft: dziekuje
2014-07-14 13:25:07 (11 lat temu)
do Stenek: niema za co..:-)
2014-07-15 08:05:00 (11 lat temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
Piękny, stary Cieszyn!
2014-07-14 22:08:28 (11 lat temu)
Stenek
 
do Stenek: Myślę, że wnętrza piekarni u Hojdysza zasługują na uwiecznienie! Czy ktoś mógłby się podjąć tego zadania? Może Vetinari? Miałaby piekarnia pamiątkowe zdjęcia na wieki utrwalone na FP, a i ...... reklamę darmową przecie
2014-07-14 22:46:38 (11 lat temu)
do Stenek: No..to jsest zadanie kture sie nieodrzuca...tylko ten pies...ja go niewidzalem..tylko slyszialem...nie-powaznie-zprubuje...
2014-07-15 08:01:39 (11 lat temu)
Stenek
 
do vetinari: Szkoda, że mnie nie ma w Cieszynie, zaraz bym z Tobą poszedł, może mnie jeszcze syn Hojdysza pamięta ....
2014-07-15 22:32:35 (11 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Stenek: No..moze Twoja obecnosc przy prubie pozwolenia zrobienia zdjęc by podwyszila wogule ta mozliwoscz..no zobaczimy..jak sie muwi w czechach-nizdejmuj spodni dopuky niema rzeky...
2014-07-16 07:13:41 (11 lat temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
do vetinari: No może, ino jo żech tu je w Cieszynie tak roz czy dwa do roku, bo mieszkóm kaj indzij,
Próbuj sam się tam wbijać na te zdjęcia, powiedz, że piekarnia jest od lat znana i zasłużona dla miasta, jest niemal kultowa i chcesz ją sfocić i wrzucić na FP, gdzie przetrwa wieki!!!
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korrekta
2014-07-16 23:11:43 (11 lat temu)
do Stenek: No..to zprubuje...dzieky za typ..
2014-07-17 17:18:37 (11 lat temu)
Stenek
 
do vetinari: No, tak , prosim te, zkuste to udělat.! Ty to zvladnes. Držím pro tebe. ;)) ;))
2014-07-17 21:07:47 (11 lat temu)
Trudno sie tam dostacz, gratulacjie.
2017-11-08 06:59:22 (8 lat temu)
grzegorzem
 
+1 głosów:1
do vetinari: Jak to zwykle bywa - trochę szczęścia. Dzięki!
2017-11-08 18:35:48 (8 lat temu)
do grzegorzem: Mnie sie tam udalo tylko raz dostacz, tylko byly bardzo paskudne warunky...potym juź sie niedostalem. Ale dobrze źe sie Ci udalo, i warunky mialeś idealne. Jeścze raz, gratuluje :-)
2017-11-09 07:33:46 (8 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 8 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet