| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Bolesława Chrobrego
1
1A
2
3
4
5
6
7
9
10
11
13
14
15
17
19
21
23
25
27
29
31
32
37
39
41
45
47
49

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Bolesława Chrobrego

Dawniej: Mariengasse, Kählergasse, Haasegasse
Ulica Haasegasse rozpoczynała swój bieg od skrzyżowania z ul. Bielską - powstała w 1901 r.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123następna
Bezpieczny parking
2013-12-20 19:39:43 (12 lat temu)
Setki razy byłem w Cieszynie ale nie wiedziałem że jest tam więzienie
2013-12-20 21:02:57 (12 lat temu)
stoik
 
jest pewien zestaw zasad ,o których Pan yyloC nie wie. otóż już za bramą działa poczta i wszyscy wszystko wiedzą a jak ja to co. na co mój kolega .... wszyscy na Ciebie czekają. Ty .... Robimy imprezę. A ten Pan który tu nieudolnie się wymądrza najwyraźniej nigdy nie był w cieszyńskim Zamku. już czuję, że Ciepli Bracia są w pogotowiu. nie. to nie jest tak jak w filmach. Skazani na Shawshank. Zwać go jak zwać. Zacny film. Ale to było więzienie o zaledwie średnim rygorze. Jestem przekonany, że Pan yyloC opowie nam co jest w prawdziwym polskim więzieniu. Bo był. Albo próbuje udawać. Nie bo jak ma zeznawać, to założę się że w Cieszynie nikt takiego nie zna.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-10-26 21:32:20 (8 miesięcy temu)
do piotr brzezina : Może z tych budek nie widać dobrze aut za murem? :)
2013-12-20 21:45:07 (12 lat temu)
do Neo[EZN]: Sam widok muru i tych budek odstraszy tych nie właścicieli.
2013-12-20 22:15:51 (12 lat temu)
stoik
 
do stoik: Jednym z najbardziej widowiskowych działań austriackiej władzy, było zakładanie sądów i więzień. trzeba przyznać, że obecny Sąd Rejonowy robi wrażenie swoim rozmachem. A i powiem, że jest tam najpiękniej zachowana sala rozpraw w Polsce. Nie wiem, czy sędziowie występują w perukach, ale robi wrażenie. I też podobno największa 12-osobowa cela znajdowała się w Cieszynie. Jednym ze świadectw są wizerunki amorków, oraz figury Temidy. która nieco onieśmiela petentów. A to są zabytki klasy zero. Tu jeszcze - dawniej pisało K. u K. Sad Cesarsko Królewski - Kaiserlische und Koniglische. Drobna dygresja.` Lepiej samemu odwiedzić. Ale jak chwilami sorry. Nikt nigdy nie był. to mi wszystkie członki opadają.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-10-29 17:49:15 (7 miesięcy temu)
stoik
 
do stoik: wiecie - chodziłem z krowami na pastwisko. co zrobić jak krowa nie reaguje. dziecko 10 lat dawało sobie radę. co wy do jasnej udajecie że macie coś wspólnego z gospodarką ? miałem 10 lat jak waliłem na młockarni jako podający. z gospodarki pochodzę. a jak jeden wziął maszynę to cała Klikowa zbierała się u Babci w stodole.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-10-29 18:07:49 (7 miesięcy temu)
stoik
 
+1 głosów:1
do stoik: niektórzy tak mają. sami od siebie nie mają nic do powiedzenia, ale rzucają się na innych jak Zombie. wpadnę później.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-10-29 18:39:58 (7 miesięcy temu)
ylooC
 
+4 głosów:4
do stoik: Masz mentalność siedmiolatka... opowiadanie o mamie, teraz o kolegach... ciekawe na jaką wizję jeszcze wpadniesz... grozisz, buczysz , huczysz.... i bredzisz... weź się ogarnij ...
2025-10-30 00:00:21 (7 miesięcy temu)
palo
 
0 głosów:1
Uwielbiam Twoje inne spojrzenie
2013-08-08 21:16:04 (12 lat temu)
x xx
 
+1 głosów:2
2013-08-08 21:22:23 (12 lat temu)
czesil
 
0 głosów:1
Rzadki widok.
2013-08-10 12:31:36 (12 lat temu)
stoik
 
ja się tam wielce nie znam. bo 99% moich znajomych już była. ale po co się tam wybierać. zostają ślady w papierach.
2025-09-17 02:35:53 (9 miesięcy temu)
grzegorzem
 
+1 głosów:1
do palo: ;)
2013-08-08 21:19:30 (12 lat temu)
grzegorzem
 
+1 głosów:1
do x xx: No, dobre. Można też tak - Wszystko jednak nie z tej epoki...
2013-08-08 22:31:47 (12 lat temu)
x xx
 
+2 głosów:4
do grzegorzem: Kaczmarski to wizjoner, któremu się wydawało ze go ktoś zniewolił , napisał durny tekst do muzyki której autorem jest Lluis Llach :

piękna melodia, " siłą " murów Kaczmarskiego jest muzyka i tylko muzyka, nie będę dywagował na temat tego "barda" Panny S,
wracając do zdjęcia, Zakład Karny w każdej rzeczywistości politycznej jest użytecznym obiektem, bo każda władza ma opozycję i każda opozycja ma apetyt na władzę.
Patrząc na życie jak na świeczkę która się wypala i w końcu zgaśnie, uważam że nie warto jej blaskiem rozświetlać drogi "naprawiaczom świata" takim jak Kaczmarski na przykład.
Animalsów piosenka to "Spojrzenie zza krat" , o mniej "patriotycznym" klimacie.
2013-08-09 09:18:48 (12 lat temu)
Stenek
 
do czesil: Wystarczy wycieczka do gmachu Sądu przy Garncarskiej i widok można ujrzeć samodzielnie z którejś tam ichniej klatki schodowej ...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Correcta
2013-08-11 22:59:53 (12 lat temu)
stoik
 
do stoik: ładny ogródek tam mają. ale nigdy nie byłem i mam nadzieję, że się nie znajdę.
2025-09-17 20:07:52 (9 miesięcy temu)
Stenek
 
Pomieszczenie przeszklone na piętrze, - tu były chowane w półkach drewniane leżaczki, wyjmowane po obiedzie na czas ciszy, czyli spania. To górne pomieszczenie z leżakami mogę mylić z podobnym, widocznym po prawej stronie tej willi
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: corr
2020-02-16 21:44:50 (6 lat temu)
Stenek
 
jeden i drugi dom się chylą ..... czołem ;-)
2020-11-16 00:11:09 (5 lat temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
mała korekta pionu by się przydała ...
2021-04-26 22:49:58 (5 lat temu)
stoik
 
Graficiarze nie próżnują :) Ten sam styl, o ile można tak to nazwać.
2021-06-01 23:49:07 (5 lat temu)
do stoik: W krótkim czasie, miesiąc, może dwa przybyło tych malunków od groma. PQ raczej by ktoś inny nie pisał
2021-06-02 00:12:23 (5 lat temu)
stoik
 
do tatranclimber: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2021-06-02 00:31:42 (5 lat temu)
tatranclimber
 
+1 głosów:1
do stoik: Gdybym był właścicielem kamienicy albo gdyby tak omalowali jakiś zabytek z pewnością nie byłbym zadowolony. Jeden taki widziałem na Banku Spółdzielczym pod kamerą
2021-06-02 00:45:20 (5 lat temu)
stoik
 
do tatranclimber: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2021-06-02 00:59:45 (5 lat temu)
tatranclimber
 
+1 głosów:1
do stoik: Oczywiście, jak takie graffiti jest fajnie zrobione i w miejscu gdzie nikomu nie przeszkadza (nie koliduje z czyjąś własnością) to ok. Porównałbym to do wspinania w Tatrach. Jest wiele szczytów i ścian gdzie można realizować swoje hobby. Ale są też miejsca objęte zakazem. Wspinanie tam nawet w "światku wspinaczkowym" nie jest postrzegane dobrze.
2021-06-02 01:24:13 (5 lat temu)
stoik
 
do tatranclimber: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2021-06-15 00:25:07 (5 lat temu)
tatranclimber
 
+2 głosów:2
I Pradziad na horyzoncie
2022-09-19 22:54:11 (3 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do tatranclimber: Tylko dla uzupelnienia co jest widoczne na horizoncie i czym jest ta wieźa ciekawa
2022-09-20 09:40:35 (3 lata temu)
tatranclimber
 
+1 głosów:1
do vetinari: Uzupełnienie kompletne ;)
Kiedyś wybrałem się tam na rowerze
2022-09-20 10:22:52 (3 lata temu)
Wspaniala seria, w wolnych chwilach pododawam znaczniky...
2024-02-29 15:19:00 (2 lata temu)
Pięknie widać nieistniejące budynki koło ulicy Bielskiej gdzie obecnie jest biedronka. Szkoda, że nie mamy starych zdjęć tego rejonu.
2024-03-01 17:02:54 (2 lata temu)
Stenek
 
O !!!! Moje przedszkole :-) W ogrodzie mieliśmy prawdziwy ............... samolot :-) No, dokładnie do szybowiec, ale dla nas był to wtedy, tak jak dziś .... DreamLiner ;-)
2024-03-23 21:31:57 (2 lata temu)
fantom
 
do Stenek: Też mieliśmy w przedszkolu szybowiec. A dokładnie tutaj:
2024-03-23 21:39:23 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
26 Dyskusji (ostatnia 7 miesięcy temu)
Ulica Bolesława Chrobrego na innych zdjęciach
1975
-
1975
1975
-
1975
Ulica Bolesława Chrobrego - obiekty i wydarzenia
1
27
29
49
następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet