| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Autobusy w Cieszynie

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Jorg
 
+1 głosów:1
Autobusy Jana Molina obsługiwały 13 linii o łącznej długości 484 km. Korzystało z nich ponad 10 tys. pasażerów rocznie. Na tabor składały się maszyny " Polskiego Fiata ", " Citroena ", Chevroleta " i " Sauer - Diesela ". 3 października 1938 r. Molin uruchomił linię do Jabłonkowa, Trzyńca i Karwiny oraz Orłowej.
2012-01-15 11:56:12 (14 lat temu)
nyskadolniak
 
+3 głosów:3
Datowanie to 1937-39 - pierwszy z prawej autobus zbudowany na podwoziu Chevrolet przez Fabrykę_Karoserii_i_Wyrobów_Metalowych_Jan_Molin_i_S-ka. Firma ta rozpoczęła działalność w kwietniu 1937.
2024-07-10 20:21:13 (rok temu)
stoik
 
facet wygląda jakby sikał na koło...
2012-05-06 08:00:45 (14 lat temu)
Jerzy Mielcarek
 
+1 głosów:1
Sika.. bo nie może odkręcić śrub..
2012-05-06 09:02:05 (14 lat temu)
czesil
 
Nawet skrzynka pocztowa!
2012-07-23 13:04:15 (13 lat temu)
Jozefb
 
Widok na cieszyńskie autobusy:
2012-07-24 10:44:16 (13 lat temu)
Dariusz Milka
 
+1 głosów:1
do czesil: Nie wiem czy jeszcze ktoś pamięta, że dawniej jak kolej służyła do wożenia ludzi i towarów, to w składzie był wagon "ambulans pocztowy" który też miał po obu stronach taką skrzynkę pocztową.
2012-07-23 14:16:01 (13 lat temu)
Pako45
 
+1 głosów:1
do Dariusz Milka: Każdy kolejowy ambulans pocztowy przypisany był do konkretnego Urzędu Pocztowego - stąd oprócz funkcji przewozowej spełniał również rolę sortowni/rozdzielni i funkcję nadawczo-odbiorczą (jak okienko na poczcie)
2012-07-24 11:51:12 (13 lat temu)
stoik
 
A może by ktoś z łaski swojej wrzucił jakieś zdjęcie czerwonego autobusu. I żółtych wiat w kształcie kielicha. Skoro już powstał taki dział.
2024-12-09 02:04:42 (rok temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia rok temu)
Autobusy w Cieszynie - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet