| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Komunikacja miejska w Cieszynie

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Komunikacja miejska w Cieszynie

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456następna
Dana
 
Podmiana
2026-01-13 11:37:49 (5 miesięcy temu)
Dana
 
+1 głosów:1
Podmiana
2024-09-12 19:21:30 (rok temu)
Jorg
 
+1 głosów:1
Autobusy Jana Molina obsługiwały 13 linii o łącznej długości 484 km. Korzystało z nich ponad 10 tys. pasażerów rocznie. Na tabor składały się maszyny " Polskiego Fiata ", " Citroena ", Chevroleta " i " Sauer - Diesela ". 3 października 1938 r. Molin uruchomił linię do Jabłonkowa, Trzyńca i Karwiny oraz Orłowej.
2012-01-15 11:56:12 (14 lat temu)
nyskadolniak
 
+3 głosów:3
Datowanie to 1937-39 - pierwszy z prawej autobus zbudowany na podwoziu Chevrolet przez Fabrykę_Karoserii_i_Wyrobów_Metalowych_Jan_Molin_i_S-ka. Firma ta rozpoczęła działalność w kwietniu 1937.
2024-07-10 20:21:13 (rok temu)
stoik
 
+1 głosów:1
nie jesteśmy portalem politycznym. ale warto odnotować, że Prezydent Polski odbył ostatnio wizytę w Pradze i zapewnił o wielkiej sympatii, jaką Polska darzy Czechy.... była taka śmieszna historia. prawdziwy konflikt, bo chodziło o dostęp do pól i pastwisk. Kojkowice etc. Doszło zatem do wymiany około 400 ha dla tych rolników, którzy tam od najdawniejszych czasów paśli krowy. Jeszcze pewnie mieli patent od Księcia Cieszyńskiego.
Ciekawostka historyczna.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-11-26 12:59:30 (7 miesięcy temu)
stoik
 
do stoik: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2025-11-26 13:12:15 (7 miesięcy temu)
stoik
 
do stoik: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2025-11-26 13:22:47 (7 miesięcy temu)
stoik
 
+1 głosów:1
do stoik: Do was tam mniej ogarniętych - cały orszak ślubny liczył kilka tysięcy ludzi. Zostali ugoszczeni i zaopatrzeni na zamku w Cieszynie. Było to wielkie przedsięwzięcie, ponieważ orszak liczył kilka tysięcy ludzi. cóż no. nasze związki z angielskim Dworem są bliższe niż się wydaje :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-11-26 13:25:46 (7 miesięcy temu)
grzegorzem
 
+2 głosów:2
Poaugiaszowe pustki trzeba uzupełniać;-)
2020-02-18 20:09:14 (6 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
do grzegorzem: Ta rozeta wygląda jak nówka :-) Ale to tylko dobrze!
2020-02-18 20:21:42 (6 lat temu)
Stenek
 
+2 głosów:2
do czesil: Być może podczas renowacji elewacji (ale mi się rymuje), jakaś dobra dusza, którą widok rdzewiejącej rozety rusza, zrobiła jej piękną renowację, i na nowo przykręciła na elewację (jeszcze raz przepraszam, za te tramwajowe rymy ;-) )
2020-02-18 21:15:49 (6 lat temu)
PLD_2017
 
+1 głosów:1
hak
2025-08-20 16:43:09 (10 miesięcy temu)
stoik
 
do PLD_2017: fachowo "rozeta". chyba jedna z 2-3 jakie zostały.
2025-08-20 21:26:49 (10 miesięcy temu)
Dana
 
Mam cichą nadzieję, że fantom się zlituje.
2022-02-13 11:31:55 (4 lata temu)
do Dana : Czy teraz jest lepiej ☺
2022-02-13 11:46:05 (4 lata temu)
Dana
 
do vetinari: Dzięki! Teraz jest wspaniale :)
2022-02-13 11:52:36 (4 lata temu)
Dana
 
+2 głosów:2
Podmiana, korekta datowania
2024-05-13 09:09:33 (2 lata temu)
stoik
 
A może by ktoś z łaski swojej wrzucił jakieś zdjęcie czerwonego autobusu. I żółtych wiat w kształcie kielicha. Skoro już powstał taki dział.
2024-12-09 02:04:42 (rok temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Danka zawsze się stara o dokladne datowanie, myśle źe jej data jest poprawniesia
2024-10-08 17:44:35 (rok temu)
Ewqa100
 
do vetinari: Nie zauważyłam i wrzuciłam dubelek ... dlatego usuwam :)
2024-10-09 05:40:35 (rok temu)
Dana
 
Może ktoś oceni, czy powyższy skan nie jest ostrzejszy od Jeśli ten powinien pozostać, ja swój usunę.
2024-10-09 08:41:06 (rok temu)
do Ewqa100: To raczej niejest dubel, Twoje jest ciut ciut szersze, glosuje za pozostawieniem ☺
2024-10-09 08:51:37 (rok temu)
do Dana : Tak jak pisalem, powinne zostać obydwa, bo się róźnią szerokością ☺
2024-10-09 08:52:21 (rok temu)
Dana
 
+2 głosów:2
do vetinari: Tak będzie najlepiej :)
2024-10-09 08:56:18 (rok temu)
Dana
 
Datowanie "na oko"
2024-10-30 17:23:46 (rok temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do Dana : Już są tory i tramwaj to 1911
2024-10-30 17:37:51 (rok temu)
Dana
 
do Eugeniusz S.: Poprawione - dzięki :)
2024-10-30 17:42:21 (rok temu)
vetinari
 
+4 głosów:4
Cztwarta niedziela adwentowa i ostatnie swiatelko na naszym wirtualnym więńcu adwentowym nam zapalila replika tramwaju ☺☺☺
2025-12-21 16:06:50 (6 miesięcy temu)
stoik
 
do vetinari: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2025-12-21 16:46:13 (6 miesięcy temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
Pomnik głupoty i niegospodarności oraz nieuzasadnionego szafowania środkami publicznymi. Zabawka za niemal 2 MILIONY złotych, w tak biednym mieście??? A jak wygląda? a już się sypie, i ŻADNEGO z pożytku
2026-01-16 22:02:04 (5 miesięcy temu)
Maciej Czarnota
 
+3 głosów:3
do Stenek: Znam to z Warszawy. Cokolwiek za Trzaskowskiego się wydarzy to "katastrofa" i "zmarnowane ogromne środki". Co do "katastrofy", to Warszawa przeżywa teraz najlepsze lata, kolejne miejsca przechodzą metamorfozę i mieszkańcy i turyści doceniają tłumnie. Co do "ogromnych środków" to wszyscy wokół wiedzą ile coś kosztowało, (skąd, z posta w necie ? czy to prawda wogóle ?), a to kładka, a to toaleta a to nowe ławki - ciagle jest wielka drama. "Eksperci" są w szoku bo w supermarkecie jest podobne za 300 PLN przecież - to "szokuje" ! - tak na chłopski rozum.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2026-01-16 22:22:36 (5 miesięcy temu)
yani
 
2026-01-16 22:56:29 (5 miesięcy temu)
Maciej Czarnota
 
+1 głosów:1
do yani: To gównoburza i skowyt PISiorów.
2026-01-16 23:19:14 (5 miesięcy temu)
Maciej Czarnota
 
+1 głosów:1
do Maciej Czarnota: Warszawa buduje metro i linie tramwajowe. Remontuje centrum Warszawy. Połączyła brzegi Wisły kładką na której są tłumy ludzi. A to nie wszytsko. Trzeba być złośliwcem albo małostkowym, żeby skupiać się na jakiś deskach.
2026-01-16 23:23:20 (5 miesięcy temu)
yani
 
do Maciej Czarnota:
Nie wiem co bardziej - głupota, czy płatna propaganda?
2026-01-16 23:28:02 (5 miesięcy temu)
do yani: "Około miliona złotych dostała firma, odpowiadająca za plenerową wystawę na ogrodzeniu budowy Pałacu Saskiego, a jej wiceprezesem jest bliski współpracownik Łukasza Szumowskiego w Narodowym Instytucie Kardiologii - ujawnili posłowie Koalicji Obywatelskiej Dariusz Joński i Michał Szczerba (Koalicja Obywatelska). - Zarzuty posłów są po prostu śmieszne - odpowiedział rzecznik spółki Pałac Saski Sławomir Kuliński" - Tak z ciekawości - czy to też Cię zaniepokoiło ?
2026-01-16 23:31:28 (5 miesięcy temu)
yani
 
do Maciej Czarnota:
Chcesz się licytować na przekręty? Proszę bardzo, oto jeden z nich:
2026-01-16 23:39:20 (5 miesięcy temu)
stoik
 
do yani: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2026-01-17 12:43:03 (5 miesięcy temu)
yani
 
do stoik:
To, czy niezdrowa, to się jeszcze okaże - od tego są właściwe instytucje, aby to kontrolowały.
Gorsze jest zagrożenie ekonomiczne dla polskiego rolnictwa.
2026-01-17 15:02:41 (5 miesięcy temu)
do yani: Tam są kwoty na poziomie pojedynczych procentów...
2026-01-17 18:26:09 (5 miesięcy temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do stoik: To taka błyskawica? Mercosur dzisiaj podpisali a my już ratyfikowaliśmy?
2026-01-17 18:46:00 (5 miesięcy temu)
stoik
 
do Woj11: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2026-01-17 21:03:19 (5 miesięcy temu)
Woj11
 
do stoik: Wiem o tym
2026-01-17 21:08:49 (5 miesięcy temu)
stoik
 
do Woj11: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2026-01-17 21:09:07 (5 miesięcy temu)
stoik
 
do stoik: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2026-01-17 21:50:26 (5 miesięcy temu)
matomi
 
do Stenek: mogli postawić sralnik dla psów. Tyle samo by poszło.
2026-01-17 22:30:28 (5 miesięcy temu)
stoik
 
do matomi: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2026-01-17 22:40:14 (5 miesięcy temu)
stoik
 
do stoik: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2026-01-17 22:45:18 (5 miesięcy temu)
stoik
 
do stoik: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2026-01-17 22:49:55 (5 miesięcy temu)
55 Dyskusji (ostatnia 5 miesięcy temu)
Komunikacja miejska w Cieszynie - obiekty i wydarzenia
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet