| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Niepodległości 76
76
Najbliższe obiekty nieistniejące
Piekarnia GS Czechowice-Dziedzice
350
m
Czechowice-Dziedzice
Bar "Stara Gmina"
352
m
Czechowice-Dziedzice
Wesoła 6
364
m
Czechowice-Dziedzice
Wesoła 4
381
m
Czechowice-Dziedzice
Uroczystości w miejscu budowy kośc...
485
m
Czechowice-Dziedzice

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Niepodległości 76

Obiekt obecnie nie istnieje
Zlikwidowano: 2023
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
vetinari
 
+1 głosów:1
Ślady wicjury ? Albo poprostu wybydlone ?
2020-02-17 17:27:16 (6 lat temu)
JureK
 
+1 głosów:1
do vetinari: Niestety to drugie:(Właściciele umarli i nie ma się kto tym zaopiekować.
2020-02-17 17:47:00 (6 lat temu)
fantom
 
+1 głosów:1
do vetinari: A co to znaczy: wybydlone?
2020-02-17 17:54:11 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do fantom: No, ludzie byli i wybyli czyli wybydlone ;-)
2020-02-17 17:56:26 (6 lat temu)
do fantom: Aha, u nas obecnie dosić uźywane slowo. Myślalem źe u Was jest to samo. "Wybydlone" oznacza, źe w ramach jakiegoś programu socialnego sie jakyś dom, domy zrewitalizuja, daja sie te mieśkania socialnie slabym obywatelom, w nastepnym programie wspieranym przez budźet i fundusze z EU, sie staraja grupky obywatelskie o wolny czas i wykśtallcanie tych obywateli....no i po roko albo dwóch sie w ramach innego programu te domy wyburza, bo sia zniśczone-wybydlone. teraz w ramach tego programu likwiduja kawalek od Těšína jedno osiedle w Karviné-cca 60 budynków...
2020-02-17 18:08:17 (6 lat temu)
fantom
 
+2 głosów:2
do vetinari: Widzisz, człowiek się uczy całe życie.
Skojarzenie miałem z bydłem rogatym które przeszło przez budynek...
2020-02-17 18:09:57 (6 lat temu)
do fantom: No moźna powiedzieś źe rozmawiamy o tym samym tematu. Bo normalni ludzie by nie likwidowali dach nad swoja glowa- i to doslownie, bo blacha sie przydaje do zlomu ☺☺☺
2020-02-17 18:13:50 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 6 lat temu)
Niepodległości 76 - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet