| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Aleja Wyzwolenia

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Aleja Wyzwolenia

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
mar
 
Jaki ładny tramwaj. Czyja to produkcja?
2013-07-12 00:04:06 (12 lat temu)
do mar: Pesa Bydgoszcz
2013-07-12 00:15:52 (12 lat temu)
mar
 
do Arkadiusz K. (Arro): Ładniejsze od Skód.
2013-07-12 00:19:30 (12 lat temu)
do mar: Fakt. Niestety nie miałem okazji porównania ich wnętrz ;)
2013-07-12 00:21:59 (12 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): Może zrobię zdjęcie wnętrza jak spotkam ten tramwaj na pętli.
2013-07-12 09:16:10 (12 lat temu)
Gunar
 
do Neo[EZN]: Tak to mniej więcej w środku wygląda
2013-07-12 13:33:43 (12 lat temu)
do Gunar: Dzięki :)
2013-07-12 15:09:06 (12 lat temu)
blaggio.
 
+2 głosów:2
Jest to najdziwniejsze skrzyżowanie, jakie spotkałem. Te dojazdy po łuku i jeszcze z górki do ul. Fieldorfa zwłaszcza zimą niewprawnego kierowcę mogą przyprawić o palpitacje serca. Do tego po wprowadzeniu "zaokrągleń" na końcach pasa rozdzielającego na Fieldorfa w nocy można przeżyć lekkie zaskoczenie.
2014-04-20 23:18:09 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do blaggio.: Też mnie dziwi układ dróg na tym skrzyżowaniu oraz "rzeźba terenu" - na tym zdjęciu tego nie widać ale pętla tramwajowa znajduje się na niewielkim wzgórzu. Podejrzewam, że ten "dziwoląg" ma związek z dawnymi, niezrealizowanymi planami dotyczącymi układu dróg na tym osiedlu - pierwotnie aleja Wyzwolenia miała dochodzić do alei Wojska Polskiego przez Las Aniołowski - dlatego zbudowano taką szeroką arterię. W miejscu pętli miała być estakada nad ulicą Fieldorfa-Nila - czyli skrzyżowanie al. Wyzwolenia z ul. Fieldorfa-Nila miało być bezkolizyjne.

Jak widać nic z tych planów nie wyszło - pętla miała być tymczasowa a przetrwała już ponad 30 lat. Ostatnio zlikwidowali w niej tor odstawczy i wzmocnili brzegi wzniesienia na którym się znajduje. Zmienili też układ skrzyżowania - jest takie "nibyrondo" :) - pierwszeństwo ma ten który wjedzie pierwszy na skrzyżowanie, wcześniej główna była ulica Fieldorfa-Nila.
2014-04-21 00:22:40 (12 lat temu)
do Neo[EZN]: Nie wiem, czy jednak nie bardziej bezpiecznym rozwiązaniem mimo wszystko przy takim ukształtowaniu byłaby podwójna zsynchronizowana sygnalizacja świetlna.
2014-04-21 12:08:11 (12 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 12 lat temu)
2000
-
2013
2000
-
2014
2014
-
2016
2014
-
2017
2017
-
2017
2018
-
2023
2018
-
2025
2025
-
2025
2025
-
2025
2025
-
2025
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet