| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Klasztorna
1
12
14
16
19
21
23

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12...252627282930313233następna
† Yanek
 
+1 głosów:1
Podmieniłem na wyraźnie lepsze i też aukcyjne a konkretnie z licytacji mini-przewodnika po Częstochowie w opracowaniu T. Łazarskiego, z poł. lat 30-tych nakładem Ministerstwa Komunikacji.
2012-01-20 20:41:44 (14 lat temu)
PEŻ
 
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2012-06-27 22:26:16 (14 lat temu)
Kavikvs
 
Interesujące.
2010-04-23 21:33:09 (16 lat temu)
PEŻ
 
Nie jestem pewien, ale czy na murach nie widać napisu "Rok Święty, a w środku 1974 ?
2012-06-17 20:05:34 (14 lat temu)
pawulon
 
do PEŻ: Dobrze widzisz ;)
2012-06-17 23:40:30 (14 lat temu)
PEŻ
 
Co prawda musiałem założyć okulary :-)
2012-06-17 23:44:31 (14 lat temu)
esski
 
Zdjęcie wcześniejsze jak produkcja tej widokówki, w roku 1982 na wieży wisiało już białe 600,
2012-06-17 23:48:52 (14 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
Dobry pomysł . Można i w taki sposób upamiętnić swój pobyt na jasnej Górze
2012-01-25 22:29:36 (14 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:3
Adam przesadzasz. To jest dekiel studzienki kanalizacyjnej, a takich na stronce jest już kilka. Co z tego że napis jest jaki jest, gdyby było napisane "dupa" to też warto by to upamiętnić. Jak by nie było jest to element infrastruktury technicznej, czyli jak najbardziej jego miejsce jest na fotopolsce.
2012-01-25 23:04:33 (14 lat temu)
† Festung
 
+2 głosów:2
do pawulon: Pawulon, nie wkurzaj mnie. Z gustami się nie dyskutuje. Dla mnie takie przejawy religijności są wybitnie niestrawne. Ocena zjawiska (nie zdjęcia) jest moim dobrym prawem. Z niego właśnie skorzystałem.
2012-01-25 23:57:17 (14 lat temu)
† Festung
 
+1 głosów:1
do † Festung: Minus nie jest ode mnie, taki małostkowy nie jestem.
2012-01-26 00:00:43 (14 lat temu)
pawulon
 
do † Festung: Ale tu nie o gusta chodzi, tylko o dokumentację. Jako dokument to zdjęcie samo się broni, niezależnie od tego co na tym deklu jest napisane. Takie jest moje zdanie i nikt mnie nie przekona że jest inaczej. Argument że zdjęcie "nadaje się tylko na stronę parafii" jest tu zdecydowanie nie na miejscu.
2012-01-26 00:08:19 (14 lat temu)
Lucas
 
+2 głosów:3
do † Festung: Trudno się spodziewać innego napisu w takim miejscu jak Jasna Góra. Nie znaczy to że pomysł mi się podoba, po prostu rzecz była na tyle ciekawa, że zrobiłem zdjęcie.
2012-01-26 00:10:01 (14 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:2
do Lucas: I słusznie, o to właśnie chodzi na FP.
2012-01-26 00:15:57 (14 lat temu)
† Festung
 
+3 głosów:3
do pawulon: Masz rację, Nie dojrzałem, że to dekiel hydrauliczny (pewnie ze Stąporka lub Końskich), myślałem, że to jakiś jasnogórski gadżet. OK, wycofuję swoją ocenę i komentarz, choć pozostaję niezmienny w ocenie tego rodzaju pobożności, dla mnie dyskusyjnej, takiej jakiejś islamskiej.
2012-01-26 00:17:08 (14 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do † Festung: No, i nie nerwujsia sie tawariszcz ;)
2012-01-26 00:21:16 (14 lat temu)
† Festung
 
+2 głosów:2
do pawulon: Rosyjskim władam biegle (nie ukrywam), jakby Ci tu Pawulonie odpowiedzieć ? Idi Stjopa spatć. Kak i ja idu:)
2012-01-26 00:30:30 (14 lat temu)
pawel
 
+4 głosów:4
do † Festung: Piszemy ze Stąporkowa (taka nazwa miasta). Ten jest podpisany Bielsko-Biała. A ja tam lubię takie włazy. Zbieram fotografie tego typu. I nic na to nie poradzę, że takiego "bzika" mam. Wypada jeszcze dopisać: "amen".
2012-01-26 08:13:42 (14 lat temu)
Kavikvs
 
+1 głosów:1
Na zewnątrz szklane paciorki. Wewnątrz odpusty.
2012-03-03 16:44:44 (14 lat temu)
x xx
 
+2 głosów:2
zeby zdążyć prze północą :)
2012-03-08 21:27:24 (14 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+6 głosów:6
do x xx: Dziś powinnaś być królową,
wypoczywać cały dzień.
Komplementów słuchać dużo,
wszystko na skinienie mieć.
Nawet, kiedy spojrzysz w niebo
i wypowiesz tę chce mieć
dzisiaj będziesz miała wszystko,
bo to jest Twój dzień.

ZYCZY EUGEN
2012-03-08 21:47:43 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do Eugeniusz S.: Fajnie jest mieć poetę w swoim gronie :) Podziękowania .
2012-03-08 22:20:38 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+4 głosów:4
Miło, że o nas pamiętaliście, koledzy.
2012-03-09 09:39:10 (14 lat temu)
x xx
 
+2 głosów:2
do Danuta B.: my śnimy o Was po nocach , przez sen wymawiamy Wasze imiona , a nasze żony szczerze Was nie lubią:)
2012-03-09 09:44:09 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do x xx: Nie chcemy być źródłem małżeńskich nieporozumień a żony zapraszamy do współpracy.
2012-03-09 10:29:58 (14 lat temu)
x xx
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: żeby dać plus musiał bym dać minus :(( , po co drzewo do lasu wozić , mam nadzieję że Waszych chłopów Tu nie ma :((
2012-03-09 10:36:36 (14 lat temu)
† Festung
 
+5 głosów:5
No, no Zygi.
2012-03-11 01:02:03 (14 lat temu)
pawulon
 
+3 głosów:3
do † Festung: Ma chłop gust ;)
2012-03-11 01:03:34 (14 lat temu)
s_mile
 
+2 głosów:2
Dół również.
2012-03-11 09:40:10 (14 lat temu)
x xx
 
+2 głosów:2
do † Festung: Kiedyś na antenie Trójki była audycja Wiktora Legowicza "Klub Trójki" , temat dotyczył fotografii , zaproszonym gościem był fotografik Stefan Figlarowicz , moja rozmowa (telefoniczna) zdominowała audycję a problem dotyczył prawa do wizerunku , uważałem że nie można bezkarnie fotografować ludzi , regulacji prawnych na ten czas nie było, teraz wiadomo można wszysto , nie wszystko można publikować , mam zdjęcia których wolę nie tykać by ktoś pretekstu nie miał by mnie z torbami puścić. W takich miejscach jak Jasna Góra trudno wyczekać właściwy moment zbyt duża ilość turystów , Zakonnica na jednym z zamieszczonych tu zdjęć zakrywa twarz , a ta kobieta na schodach wygląda dobrze , jak znajdę czas to poszukam kadru z tymi schodami może w wersji dla pań.
2012-03-12 11:20:16 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Zygmuncie, przypisuj proszę do założonych już obiektów. Ręce już bolą od tego dopisywania.
2012-03-09 21:04:14 (14 lat temu)
x xx
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: mam ok. 30000 zdjęć zeskanowanych , daję STOP, przepraszam :)
2012-03-09 21:06:32 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do x xx: Nie przepraszaj, musisz się wprawić w przypisywaniu. Rób wolniej ale dokładniej ;))
2012-03-09 21:32:00 (14 lat temu)
x xx
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Dla mnie Wawel to Wawel , jest parę zdjęć które chciałem dobrze przypisać ale lokalizacji nie znalazłem i odpuściłem. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie :)
2012-03-09 21:36:11 (14 lat temu)
do x xx: No tak, Wawel to nazwa potoczna obiektu, od wzgórza, na którym wzniesiono poszukiwany przez nas obiekt, a zwany Zamkiem Królewskim. Każdy z przyzwyczajenia będzie szukał Wawelu. Nawet dopisanie tego wyrazu przed właściwą nazwą nie spowodowało, że pokazuje się w wyszukiwarce wyżej niż na szarm końcu. Macie jakiś pomysł, by ułatwić szukanie Wawelu?
2012-03-09 21:42:47 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
do x xx: Wszystko byłoby dobrze, ale ja nie nadążam z poprawkami. A mam jeszcze tyle swoich fotek...
Faktycznie Wawel jest strasznie zagmatwany, dziś tez przez długi czas szukałam potrzebnych obiektów. Najszybciej znajduj z mapki na dole pod fotkami , na której są znaczniki obiektów. Klikając w nie otworzysz obiekt.
2012-03-09 21:45:03 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
do Danuta B.: Pomysłu nie mam, ale straciłam dziś kupę czasu na znalezienie obiektów. Wydaje mi się, że troche tam brak ładu i składu. Czy ktoś się podejmie przejrzenia i korekty ?
2012-03-09 21:48:39 (14 lat temu)
x xx
 
do ZPKSoft: No tak , łatwe dla mnie nie łatwe ale i za to dziękuję:)
2012-03-09 21:51:15 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Np. Kaplica Zygmuntowska jest podobiektem wnętrz katedralnych mimo że, najczęściej ogląda się ją z zewnątrz. Powinna więc być podobiektem katedry a nie jej wnętrz.
2012-03-09 21:51:58 (14 lat temu)
Lucas
 
do x xx: Chętnie zobaczę Twoje zdjęcia, a zwłaszcza archiwalne. Znam Wawel całkiem dobrze, więc służę pomocą w identyfikowaniu miejsc :)
2012-03-09 21:52:48 (14 lat temu)
x xx
 
do Lucas: wtedy wawel był ogrodzony płtem widać to na jednym zdjęcu , są pojedyncze obiekt tak jak ten jak twierdzi manik Kościuszko na koniu , dziedziniec , Kaplica Zygmuntowska , to jest rok 1978 nie wszystko chcę tu dać , zobaczymy , na razie podciągnijcie do góry to zdjęcie ze Studenckiej bo jestem na tabletkach na nerwy które popijam nerwosolem żeby tu nie podpaść tutejszej żandarmerii . Pozdrawiam bardzo serdecznie.
2012-03-09 21:59:55 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
do x xx: Ty się denerwujesz niepotrzebnie, zaczną sie trząść ręce i będziesz wystukiwał na klawiaturze litery nie te co trzeba :)
2012-03-09 22:10:36 (14 lat temu)
x xx
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: przecież już wystukuję , mam bezprewodową klawiatu ,alt mi zjada litery , idę spać ,dobranoc
2012-03-09 22:19:57 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do x xx: Dobranoc, niech Ci się przyśnią same 6 za zdjęcia.
2012-03-09 22:32:13 (14 lat temu)
Na wprost elektrociepłownia, po prawej katedra.
2012-05-23 13:55:34 (14 lat temu)
Typowy widok - należy dodać dla tamtych lat. Dziś taki widok z tego miejsca już chyba niemożliwy, chyba żeby mieć w oczach jakiś rentgen i prześwietlić sklepy.
2012-06-29 08:07:13 (13 lat temu)
Pokaż na mapie
330 Dyskusji (ostatnia 13 lat temu)
Częstochowa. Ul. Klasztorna z Bramą Jana Pawła II. W tle, budynek Radia Jasna Góra i podstawa wieży.
Widok z bramy Jana Pawła II na przejście w kierunku domu pielgrzyma i ul. Klasztornej.
1904
-
1939
1904
-
1939
1935
-
1939
1937
-
1999
1955
-
1999
2004
-
2014
2004
-
2016
2015
-
2016
2016
-
2016
2016
-
2016
Ulica Klasztorna - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet