| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Klasztorna
1
12
14
16
19
21
23

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia123456789...3233następna
Podmiana na czysty znaczek.
2024-05-22 20:13:57 (2 lata temu)
Mariusz Brzeziński
 
+1 głosów:1
Ktoś podmienia zdjęcia Zygmunta i powstają duble.
2024-05-22 15:11:41 (2 lata temu)
do Mariusz Brzeziński: Myśle źe Zygmunt sam wtedy zdublowal, jego komentarz coś podpowiada
2024-05-22 16:44:47 (2 lata temu)
verbensis
 
+1 głosów:1
do vetinari: Ale tego są jeszcze dwie kolejne sztuki, już z innych dat: i ...
2024-05-22 17:52:54 (2 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do verbensis: Wszystkie dubelky są pod glosowaniem....☺
2024-05-22 19:17:04 (2 lata temu)
do vetinari: Więcej zdjęć w galerii p. Zygmunta jest podublowanych
2024-05-22 19:39:45 (2 lata temu)
do da signa: Coś tam pozprzątalem, ale....z ciekawości popatrzylem na jego archiwalne...i tam się dublami aź roji....
2024-05-22 22:00:25 (2 lata temu)
do vetinari: Ale niektóre komentarze sugerują, że tam faktycznie coś innego mogło być wcześniej. Np. (zdjęcie z Tarnowa, ale komentarz - ledwie z października 2023 - dotyczy skody, której tam nie ma) czy (komentarz o Cyganach) i dubel (z ulicą Opatowską, której na zdjęciu nie ma). Tu się coś dziwnego porobiło ze zdjęciami...
2024-05-22 22:21:33 (2 lata temu)
do verbensis: Niewiem, niewwnikam, ale widze przypisania, tu jest do murów miejskych i tu do ulicy Opatowskiej moźe to jest przyczyna....w kaźdym przypadku sporo jest do roboty i zprzątania ☺
2024-05-22 22:43:39 (2 lata temu)
Jazzek
 
do Mariusz Brzeziński: Na problem zamian zdjęć Zygmunta na duplikaty zwracałem uwagę kilka tygodni temu w Szklarskiej Porębie.
2024-05-23 09:11:34 (2 lata temu)
verbensis
 
+2 głosów:2
do Jazzek: Takie rzeczy najlepiej jednak zgłaszać na forum. Tutaj mogą umknąć.
Dzisiaj sprawa powinna zostać naprawiona.
2024-05-23 10:21:40 (2 lata temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do verbensis: Przywrócę te zdjęcia które były wcześniej bo Zygmunt narobił trochę bałaganu i wycofam je z głosowania.
2024-05-23 13:13:18 (2 lata temu)
Neo[EZN]
 
+4 głosów:4
do Neo[EZN]: Uporządkowane.
2024-05-23 22:32:07 (2 lata temu)
Ubiory z początku XX w.
2024-05-05 22:35:03 (2 lata temu)
Likwidacja ekspozycji z powodu przeciekającego stropu.
2024-05-22 14:07:02 (2 lata temu)
Mariusz Brzeziński
 
+2 głosów:2
Dzisiaj w tym miejscu jest SAM z dewocjonaliami.
2024-06-14 20:40:13 (2 lata temu)
Pocztówka tej samej edycji, tylko ciemniejsza (i ciut szerzej cięta po bokach) co
2024-05-22 18:06:16 (2 lata temu)
To nie jest widok z wieży.
2024-03-09 00:30:28 (2 lata temu)
fantom
 
do Mariusz Brzeziński: A skąd jeśli nie z wieży? Dronami w latach 30-tych z tego co mnie wiadomo - nie latano.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lietry
2024-03-09 07:12:13 (2 lata temu)
fantom
 
do Mariusz Brzeziński: A ten identyczny widok, na którym dodatkowo widać kawałek balkonu wieży, również nie jest z wieży?:

2024-03-09 07:19:44 (2 lata temu)
Mariusz Brzeziński
 
+1 głosów:1
do fantom: Wieża jest na osi dachu bazyliki.Kilka metrów w prawo. Chyba że mieli już kije do selfie.
2024-03-09 12:08:00 (2 lata temu)
fantom
 
+1 głosów:1
do Mariusz Brzeziński: Nie wieża tylko oś wieży jest na osi bazyliki, natomiast bok wieży pokrywa się z dolną krawędzią dachu i to dokładnie widać na tej fotce.
Zdjęcie jest zrobione z narożnika balkonu biegnącego wokół wieży.
Dodatkowo polecam uwadze widok tła za figurami widocznymi na obu zdjęciach - gdyby zdjęcia były zrobione z różnych miejsc, za figurami byłoby widać co innego. A widać dokładnie to samo.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: litery
2024-03-09 19:06:57 (2 lata temu)
fantom
 
+2 głosów:2
Przywracam przypisanie do widoków z wieży, bo coś na polemikę się nie zanosi.
2024-03-10 09:37:35 (2 lata temu)
Komentarz został usunięty przez administratora - powód: nieaktualny, wymiana zdjęcia
2024-03-09 00:31:43 (2 lata temu)
2024-05-22 18:07:50 (2 lata temu)
4elza
 
To do wymiany?, czy mogą zostać obydwa...
2024-03-10 08:15:12 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
330 Dyskusji (ostatnia 2 lata temu)
Częstochowa. Ul. Klasztorna z Bramą Jana Pawła II. W tle, budynek Radia Jasna Góra i podstawa wieży.
Widok z bramy Jana Pawła II na przejście w kierunku domu pielgrzyma i ul. Klasztornej.
1904
-
1939
1904
-
1939
1935
-
1939
1937
-
1999
1955
-
1999
2004
-
2014
2004
-
2016
2015
-
2016
2016
-
2016
2016
-
2016
Ulica Klasztorna - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet