| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński
Obiekty w okolicy
Jaz na Wiśle
129
m
Wisła
Kładka koło wodospadu
166
m
Wisła
Sportowa 3a
274
m
Wisła
Dom Wczasowy "Malinka"
294
m
Wisła
Centrum Konferencji i Rekreacji "G...
328
m
Wisła

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Aries Hotel & SPA Wisła

Dawniej: Dom Turysty PTTK "Nad Zaporą"
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
PEŻ
 
Podmiana na skan + autor.
2016-06-30 20:07:51 (9 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
do PEŻ: Super!
2016-06-30 20:08:39 (9 lat temu)
Dana
 
+1 głosów:1
Zdjęcie znajduje się też na pocztówce wydanej w 1956 r. z koresponencją z dnia 23.03.1957
2025-08-29 08:22:43 (9 miesięcy temu)
stoik
 
wpis pod przypadkowym zdjęciem. pochód pod tytułem 1 Maja wyglądał mniej więcej tak, że na Placu Wolności mieścił się komitet KPZR czy jakoś. Ja jeszcze wtedy byłem mały, ale wszyscy defiladowali przed trybuną, machali flagami i udawali że jest fajnie. Nie wiem czy były sowieckie symbole.. Próbuję sobie przypomnieć. Ale sama impreza codorocznego pochodu byłą dosyć prymitywna
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-08-29 10:30:17 (9 miesięcy temu)
Jarosław Dubowski
 
+3 głosów:3
do stoik: A to gdzie było?
Skoro był komitet KPZR to musiało być w Związku (Zd)Radzieckim, wiec i symbole sowieckie pewnie były...
2025-08-29 11:25:58 (9 miesięcy temu)
stoik
 
do Jarosław Dubowski: a niech Ci będzie, ze PZPR. tak mi się napisało :)
2025-08-29 11:56:56 (9 miesięcy temu)
stoik
 
do stoik: a że tu pierwsze od dołu. sorry, ale w kwestiach językowych bywam bezlitośnie upierdliwy :) moja mama jest filologiem. zatem Wy róbcie błędy, aja Was będę z radością poprawiać. nie powinno się zaczynać zdania od "zatem"......... Zatem niektóre Wasze wyczyny w obszarze języka wprawiają mnie w podziw i rozbawienie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-08-29 23:38:32 (9 miesięcy temu)
ylooC
 
+6 głosów:6
do stoik: Upierdliwy to fakt.... wiemy kim Twoja mama jest .... tak samo jak wiemy, że byłeś doradcą ds.rolnych w Wiśle..... powtarzasz to średnio co 4 dni...
2025-08-29 23:43:34 (9 miesięcy temu)
stoik
 
do ylooC: od kiedy jesteś, to czasami mi się coś wymsknie raz na pół roku :) A /obglądnąłem/ sobie wczoraj taki film o tragedii pod Rysami. Tytuł Cisza. Napisali "licealiści z Tych". Nawet taki ignorant jak ja wie, że mówi się Tychów w dopełniaczu 2872.html
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-08-31 17:12:54 (9 miesięcy temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do stoik: ...
2025-08-31 20:26:28 (9 miesięcy temu)
stoik
 
do ylooC: a tocz sobie te swoje wojenki z kim innym.rozumiem, że zasługi masz i tamtego. ale na moim skromnym podwórku nic nie wnosi poza poczuciem zmarnowanego czasu. potrzebujesz uwagi. i czasu. mogę Ci polecić kilka dobrych filmów, które ostatnio oglądałem. już powoli stajesz się moją ulubioną maskotką. lubisz filmy ? to zaczniemy od Marvella :) do redakcji - ja tu nikomu nie docinam. Stenek, tęsknię za Tobą :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-08-31 22:37:44 (9 miesięcy temu)
stoik
 
do stoik: z Ylokiem to tak się tylko przebijamy piłeczkami.
2025-09-01 19:26:01 (9 miesięcy temu)
fantom
 
Mam pewien pomysł, ale to nie Dolny Śląsk tylko Beskidy i dom turysty "Nad Zaporą" w Wiśle:


2021-05-12 12:25:06 (5 lat temu)
do fantom: I to jest słuszna koncepcja - dzięki - przypisuje.
2021-05-12 13:06:36 (5 lat temu)
stoik
 
do bonczek_hydroforgroup: zdjęcie jest do dupy. przepraszam, ale dla mnie to są śmieci. i zbędne zamieszanie. w imię zasad... :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: abcdef
2021-05-12 21:05:33 (5 lat temu)
fantom
 
+2 głosów:2
do stoik: Zwróć uwagę na fakt, że zdjęcie jest sprzed co najmniej 50 lat. I kryterium jakości jest drugorzędne.
2021-05-12 21:10:04 (5 lat temu)
Michał. K
 
+1 głosów:1
To nie jest Dom Turysty już, teraz to Aries Hotel & SPA Wisła.
2025-07-27 09:52:32 (11 miesięcy temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do Michał. K: Zmienione.
2025-07-27 10:02:11 (11 miesięcy temu)
do ZPKSoft: Dzięki.
2025-07-27 10:12:07 (11 miesięcy temu)
stoik
 
wygląda jak reklama Pizzerii a nawet domu płatnej miłości. fajnie. nie wiem czy można takie rzeczy reklamować, ale może kiedyś się wybiorę.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-11-28 11:42:23 (6 miesięcy temu)
stoik
 
do stoik: żartowałem. moje dziecko poczęło się z uczucia i nigdy w życiu nie korzystałem z usług kurtyzan. aczkolwiek raz miałem takie spotkanie z kolegą z Ukrainy. stacja benzynowa. gdzie tu jest najbliższy dom rozpusty.nie byłem. wysłałem klienta taksówką. ................... ja jestem na tyle przystojny, że nie płacę za miłość :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-11-28 11:52:23 (6 miesięcy temu)
stoik
 
mniejsza o to. może to zwyczajny hotel. ale to co nam ostatnio wciskają do głowy woła o pomstę do nieba. żadnej propagandy, ale chwilami można się załamać. mnie tam kiedyś kolega opowiadał, że w Hamburgu jest taka ulica, gdzie Panie prezentują na wystawach swoje wdzięki. Sorry bo nigdy nie byłem. nie wypowiadam się o moralności. podobno to zdrowe.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-11-28 13:20:23 (6 miesięcy temu)
stoik
 
do stoik: wiecie -z poznawczego konsensusu. nie wiem jak to jest być z prostytutką. że niby co. jakieś to niesmaczne. no weźcie. żebyście nie robili w domu - niejaki znany brytyjski aktor odbył szybki stosunek z prostytutką Devine. Pomińmy jej personalia a chodziło o samego Hugh Granta. OK. Nieco go poniosło Rozpisałem się :) Przepraszam.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-11-28 13:33:59 (6 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 6 miesięcy temu)
Aries Hotel & SPA Wisła na innych zdjęciach
1965-1970
1965
-
1970
1965
-
1970
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet