| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński
Więcej (8)
Najbliższe atrakcje turystyczne
Kozińce osiedle 13
1404
m
Wisła
Zapora Wisła Czarne
1796
m
Wisła
Rezydencja Prezydenta RP Zamek - N...
2090
m
Wisła
Wiadukt kolejowy
3716
m
Wisła
Kaplica Najświętszej Maryi Panny K...
4964
m
Istebna

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Jaz na Wiśle

Atrakcja turystyczna

Wodospad zbudowany w latach pięćdziesiątych spiętrzył wody potoku Wisełka. Sztucznie zbudowany wodospad ma wys. 8 metrów, jest szczególnie urokliwy przy podwyższonym stanie wody na rzece. Stojąc przy barierce, widać na przeciwległym brzegu tzw. przepławki, czyli system małych progów wodnych umożliwiających wędrówkę rybom wzdłuż i w dół rzeki.
Przechodząc na drugą stronę potoku, można dojść do urokliwego jeziorka, karczmy "Drewutnia" i skansenu wsi wiślańskiej.

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
PEŻ
 
Podmiana na skan + autor.
2016-06-30 19:48:13 (9 lat temu)
Stenek
 
Tu w lecie można by zrobić niezły "Jazz na Wisełce" ;-)))
2016-06-30 20:28:04 (9 lat temu)
PEŻ
 
Dubel się znalazł: . do decyzji.
2015-02-09 22:05:12 (11 lat temu)
czesil
 
Brrr...
2014-10-29 20:51:04 (11 lat temu)
do czesil: Jeszcze 3 miesiące... a potem już tylko cieplej...
2014-10-29 22:18:32 (11 lat temu)
Cristoforo
 
+1 głosów:1
Obie fotografie wykonano w Wiśle przy jazie na Wisełce
2016-03-01 17:25:51 (10 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+3 głosów:3
do Cristoforo: Christophorós – jesteś zaprawdę Grekiem, który wpisuje się w znakomitą rzecz – długo myśl, a prędko czyń. Bardzo dziękuję za rozkminienie!
2016-03-01 18:11:40 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: A widzisz, pisałam, że są lepsi ode mnie ;-)
2016-03-01 18:13:04 (10 lat temu)
do Wacław Grabkowski: To aż nadto Wacławie. Dziękuję :)
2016-03-02 10:19:18 (10 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Zosiu, jak by tu ująć...., Zosiu,.., mnie w Tobie urzeka swobodna myśl, która jest jedyną rozkoszą człowieka.
2016-03-01 18:18:28 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do Wacław Grabkowski: :-)))
2016-03-01 19:30:54 (10 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
Mało wody było.
2016-03-13 19:55:50 (10 lat temu)
† marian11
 
+1 głosów:1
Wodospad zamiast lać to sikał.:-)
2016-03-13 21:30:04 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
Fotopiesek :)
2016-10-23 13:00:50 (9 lat temu)
czesil
 
Należy przypisać do tego obiektu
2016-10-23 19:25:51 (9 lat temu)
paulus60
 
+3 głosów:3
do ZPKSoft: Fotokociaki z lat 70 też są ;) :))
2016-10-23 18:57:43 (9 lat temu)
do czesil: Już przerzucam.
2016-10-23 19:28:53 (9 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Dziękuję! Mamy już ładną kolekcję.
2016-10-23 19:48:30 (9 lat temu)
Bronisław Miech
 
+2 głosów:2
Rafał bardzo fajne zdjęcie.
2018-02-26 20:32:28 (8 lat temu)
do Bronisław Miech: Cieszę się, że Ci się podoba :-)
2018-02-27 21:17:24 (8 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
Na pierwszym planie tzw. przepławka.
2019-10-01 22:52:46 (6 lat temu)
marjallo
 
+1 głosów:1
Można dopisać też do kładki.
2023-12-13 09:28:35 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
9 Dyskusji (ostatnia 2 lata temu)
Zerwana tama lub inny obiekt zburzony w czasie II wojny światowej. Prośba o identyfikację. Być może okolice Olsztyna, gdzie działały Ochotnicze Hufce Pracy. ...
Wisła. Jaz na Wiśle.
1950
-
1965
1950
-
1965
1960
-
1970
1965-1970
1960
-
1970
1960
-
1970
1967
-
1972
1967
-
1974
1970-1980
1970
-
2005
1970
-
2009
2005
-
2009
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet