| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Dworzec kolejowy
Najbliższe obiekty nieistniejące
Kiosk
49
m
Racibórz
Bahnhofstrasse 9
87
m
Racibórz
An der Landschaft 3
141
m
Racibórz
Rahner's Hotel
156
m
Racibórz
Fabryka Cukrów i Czekolady "Ślązak...
162
m
Racibórz

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Dworzec kolejowy

Obiekt obecnie nie istnieje
Zbudowano: 1979
Zlikwidowano: 2022
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Ciekawe co oni chcą z tej windy zrobic?
2014-09-03 19:57:22 (11 lat temu)
do Dominik C.: Dokąd prowadzi ta kładka z której zrobiłeś zdjęcie? (na zdjęciach google nie mogę tego wypatrzyć).
2014-09-03 21:10:11 (11 lat temu)
YARO HD
 
2014-09-04 04:48:18 (11 lat temu)
do Neo[EZN]: Zrobiłem zdjęcie z pierwszego peronu. Budynek po drugiej stronie ulicy to poczta. Niestety nie posiadam uprawnien do dodawania znaczników.
pozdrawia donio
2014-09-06 16:02:21 (11 lat temu)
Uchwycony moment przebudowy windy.
2020-04-24 20:28:06 (6 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
św Katarzyna
2018-09-04 20:58:06 (7 lat temu)
Czy wiadomo co ze obrazem ? Gdzie trafił ?
2025-03-08 20:31:54 (rok temu)
Załozyłam podobiekt winda towarowa na dworcu w Raciborzu i przeniosłam wszystkie zdjęcia.
2018-11-11 13:56:40 (7 lat temu)
mroczan
 
Takie windy produkowano w latach 1960-1965 nie przypominam sobie tylko nazwy producenta.
2020-02-09 13:43:23 (6 lat temu)
do mroczan: Produkowano je znacznie dłużej, aż do początków lat 80.
Producent - do roku 1971 ZUD (Zakład Urządzeń Dźwigowych), następnie ZREMB.
2020-02-16 09:35:27 (6 lat temu)
Kasy i poczekalnia na I p.
2023-07-14 13:26:22 (2 lata temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
Ma zostać przebudowany
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2022-07-10 22:16:39 (3 lata temu)
do Eugeniusz S.: Jak będe to zrobię zdjęcia.
2022-07-10 22:45:21 (3 lata temu)
da signa
 
+1 głosów:1
W czasie budowy nowego dworca obraz zdemontowano i oddano do renowacji. Ma wrócić na dworzec.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2025-03-25 23:22:57 (rok temu)
Pokaż na mapie
8 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Przedmioty związane z Dworzec kolejowy
Dworzec kolejowy - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet